تبریک و دعوت به شرکت در جشن ۲۳ مهر دانشگاه تهران

سلام و احترام خدمت شما هم‌محله‌ای‌های عزیز و گرامی. ان‌شاء‌الله که اوقات خوب و شادی داشته باشید.
روز جهانی عصای سفید رو با چند روز تأخیر خدمتتون تبریک و تهنیت می‌گم. امیدوارم هر سال از این روز بیشترین استفاده رو انجام بدیم برای بهتر شدن وضعیت معلولین بینایی توی هر زمینه‌ای.
اما بریم سراغ موضوع این مطلب، مراسم روز عصای سفید.
کانون دانشپژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران قصد داره مراسمی رو به مناسبت این روز در تاریخ ۲۹ مهر (یعنی یکشنبه‌ی آتی) برگزار کنه. از همه‌ی دوستان عزیز بینا و نابینا دعوت می‌کنیم توی این مراسم شرکت کنن و باعث رونق و تأثیر‌گذاری هرچه بیشترش بشن. بسیار خوشحال خواهیم شد که حد اقل عده‌ای از شما رو توی مراسم ببینیم و از دلگرمی‌هاتون بهره‌مند بشیم.
اطلاعات مربوط به برگزاری هم به این ترتیبه:
تاریخ: ۹۷/////////////۰۷/۲۹.
زمان: از ساعت ۱۴ الی ۱۷.
مکان: میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، بعد از کوچه‌ی ادوارد براون، معاونت فرهنگی-دانشجویی دانشگاه تهران، تالار باشگاه دانشجویی.

منتظرتون هستیم. امیدوارم تشریف بیارید و لذت و بهره ببرید.
پیروز و موفق باشید.

درباره کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران

کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران در بهمن ماه سال 1392 آغاز به کار نمود.این کانون متشکل شده از شورای مرکزی و مجمع عمومی است که اعضای شورای مرکزی هفت نفر از افراد با آسیب بینایی (افراد نابینا و کم بینا)میباشند.کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دارای شش کمیته است که عبارتند از:کمیته آموزشی، کمیته توانمند سازی، کمیته روابط عمومی، کمیته مالی و تدارکات، کمیته فرهنگی و کمیته ورزشی. کانون دانش پژوهان با آسیب بینایی دانشگاه تهران معتقد است که افراد با آسیب بینایی مانند سایر گروه ها در فضای دانشگاه و نیز به تبع آن در فضای جامعه اند و برای نیل به اهداف مندرج در اساس نامه نیاز به کار جمعی و تلفیق نظرات است تا نه تنها به اهداف مندرج بر طبق اساس نامه بلکه بتوانیم کار جمعی را به نمایش گذاریم. باور بنیادین ما بر این است که در جامعه ای نظیر جامعه ما که حقوق افراد معلول به بحث و منازعه گذاشته شده است و برای آن تلاش میشود نیاز است که تشکل ها وارد عرصه شده و بر مبنای استدلال و منطق و بهره گیری از دانش و خرد و کار جمعی در راستای غنی کردن این مجادله بر سر حقوق افراد معلول کوشش کنیم و کانون ما نیز بر همین باور بنیادین شکل گرفته است تا بخشی از این کار خطیر ولو بسیار اندک را بر دوش گیرد. ادرس وبلاگ:blind-ut.blogfa.com ادرس ایمیل: blind.ut92@gmail.com
این نوشته در اطلاع رسانی ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 Responses to تبریک و دعوت به شرکت در جشن ۲۳ مهر دانشگاه تهران

  1. 1
    امین عرب says:

    دلم تنگ شده برا مراسم های کانون. جای منو خالی کنید حسابی.

دیدگاهتان را بنویسید