اطلاعیه: کانال دائم مهمانخانه در تیمتاک راه اندازی شد.

درود بر همه شما بازدید کنندگان محله نابینایان اعم از کاربر و غیر کاربر.

به جهت برقراری تعامل هر چه بیشتر با بازدید کنندگان محترم، بر آن شدیم تا کانال دائم مهمانخانه را در سرور تیمتاک محله نابینایان و شب روشن ایجاد کنیم.

بنا بر این زین پس، دوستانی هم که نام کاربری و رمز ورود به تیمتاک ندارند از این طریق میتوانند وارد سرور شده و از امکانات بخش مهمانخانه استفاده کنند.

ضمنا با توجه به محدودیت ورود میهمانان به سایر بخشها، کماکان در صورت تمایل میتوانید پس از ثبت نام در سایتهای محله و شب روشن، رمز اختصاصی ورود به تیمتاک را دریافت کرده و از کلیه امکانات سرور استفاده نمایید.

برای ورود به مهمانخانه تیمتاک، کافیست در مشخصات سرور، در هر دو فیلد نام کاربری و رمز عبور کلمه guest را وارد کنید.

نکات و تذکرات:

  1. از حضور کسانی که بدون نام مستعار (nickname) به سرور وارد شده باشند جلوگیری خواهد شد.
  2. در صورت استفاده از نامهای رکیک، زننده و توهین آمیز، کاربر مورد نظر از سرور اخراج خواهد شد.
  3. دقت داشته باشید که اگر به عنوان میهمان وارد سرور تیمتاک میشوید، در فیلد نام کانال یا چیزی ننویسید، یا از عبارت مهمانخانه استفاده کنید.
  4. اگر مورد ۳ را فراموش کرده باشید با پیغام بن از کانال مواجه میشوید. در چنین حالتی شما هنوز در سرور حاضر هستید و اگر با کامپیوتر هستید کافیست به صورت دستی و از طریق نمای درختی کانال لابی را باز کنید و به کانال مهمانخانه بپیوندید.
  5. اگر با گوشی وارد سرور شده و در صورت رعایت نکردن مورد ۳ با پیغام بن از کانال مواجه شدید، میبایست روی نام کانال لابی ضربه بزنید تا بتوانید سایر کانالها را مشاهده کرده و سپس به کانال مهمانخانه بپیوندید.
  6. همان گونه که گفته شد، کسانی که با نام کاربری و رمز guest وارد سرور شده اند، نمیتوانند به جز مهمانخانه به سایر کانالها بپیوندند، اما میتوانند لیست کانالها و نام افراد حاضر در آنها را مشاهده کرده و از طریق پیام متنی خصوصی با سایرین ارتباط داشته باشند.

مشخصات ورود به سرور تیمتاک ویژه میهمانان

آدرسهای ورود به سرور:

Tt5.gooshkon.ir

t.shaberoshan.ir

۱۷۳.۲۱۲.۲۰۸.۷۸

TCP و UDP port:

۱۰۳۳۳

Username و Password:

guest

channel:

مهمانخانه (یا نام را خالی بگذارید.

پیروز باشید.

این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.