مهلت ثبت نامها به پایان رسید. دو مسابقه رفتند، سه مسابقه ماندند. جهت اطلاعات بیشتر وارد شوید. شما هم دعوتید به جشن بزرگ تولد شب روشن: از مسابقه تا تفریح و شادی و برنامه های مهیج در انتظار حضور سبز شماست.

این پست به روز خواهد شد. پس مرتبا به این پست سر بزنید.

اول دفتر به نام ایزد دانا
و در ادامه سلامی گرم به حضور تک تک شما یاران و همراهان همیشگی!
امیدواریم که حال دلتان مثل حال این روزهای شب روشن و دست اندر کارهاش خوب و رو به راه و پر جنب و جوش باشه.

خبر داریم چه خبرهایی!
کار داریم عجب کارهایی!
به قول نوشتنای خودمون تولد داریم چه تولدی!
مسابقه و طنز و بگو بخند و دور همی و خندوانه و …، همه و همه و همه یک جا جمعند.
برای اینکه بدونید اینجا چه خبره، با ما همراه باشید.

اینجا چه خبره؟!

همونطور که میدونید، هفدهم آذرماه، تولد سایتمون و سایتتون شب روشنه. ما قصد داریم به این مناسبت، در هفته ای که منتهی میشه به تولد شب روشن، برنامه های متنوعی رو تقدیم حضورتون کنیم تا اینکه به امید خدا، برنامه نهاییمون رو روز پنجشنبه، پانزدهم آذرماه ۱۳۹۷ تقدیم حضورتون خواهیم کرد.
چنانچه حد نساب مسابقه هامون جمع نشه، یعنی چنانچه ثبت نامیهامون کمتر از میزان ایده آل برای اجرای مسابقه باشه، اون مسابقه برگزار نخواهد شد.
علاوه بر مسابقات، ما کلی برنامه دیگه داریم که مطمئنیم اگه توی برنامه هامون همراهیمون کنید، یک خاطره به یاد موندنی تو ذهن همه مون جا میگیره. به ویژه اینکه ما یه سورپرایز بزرگِ بزرگِ خیلی خیلی تاپ و ویژه براتون داریم. کاری که پَستی و بلندی زیادی داشته و برای اون زحمتهای زیادی در طول یک سال کشیده شده. از این سورپرایز در روز برنامه رونمایی خواهد شد.

من چطوری میتونم تو برنامه تون شرکت کنم؟!

شما از راههای زیر میتونید شنونده برنامه های ما باشید.

 1. تیم تاک: انقده در مورد تیم تاک گفتیم که اگه بگیم بقیه حوصله شون سر میره. اگه خبری از این قضیه و این اسم ندارید، یه سر برید اینجا در گوشی توجیهتون کنیم.
 2. رادیو گوش کن: اگه تیم تاک ندارید، یا اگه حالشو ندارید، یا اگه میخواید خونواده هاتون هم با شما گوش بدن، رادیو گوش کن به کمکمون اومده. دم بر و بچ محله گرم. برای شنیدن رادیو میتونید  با کامپیوتر به این لینک و با گوشی به این لینک برید.

همچنین میتونید از این آموزش برای اتصال به رادیو گوش ‌کن استفاده کنید.
اما شرکت کننده های محترم مسابقات ما توجه داشته باشند که شرط حضور و ثبت نام در مسابقات، حتما و حتما داشتن نام کاربری و رمز عبور در تیم تاک شب روشن و گوش کن هستش. ما از ثبت نام کسانی که تیم تاک ندارند در مسابقات معذوریم. برای اینکه نام کاربری و رمز عبور تیم تاک بگیرید، به همون پست بالا مراجعه کنید.

و اما بحث شیرین نتایج مسابقات

همونطور که گفته بودیم، ما برای هر سلیقه ای، یک مسابقه خاص طراحی کرده بودیم. اما متأسفانه دو تا از مسابقه هامون حذف شد.

 1. مسابقه ادبی دکتر: که توش مشاعره، طنز ادبی و خلاقیت ادبی بود و استقبال نشد.
 2.   مسابقه بخندونِ میلاد: که دقیقا توش باید استند آپ کمدی خنده دار اجرا می کردی. متأسفانه دقیقا برعکس چیزی که ما فکر میکردیم، این مسابقه هم به حد نسابش نرسید و حذف شد.

اما مسابقه های باقیمونده، همونهایی هستند که در ادامه براتون توضیح میدیم.

مسابقه تکمیل جمله

شما تو این مسابقه به این صورت عمل می کنید که نفر اول یه کلمه میگه، نفرات بعدی سعی می کنن با گفتن کلمات قبل و اضافه کردن یه کلمه جدید به سری کلمات، اون کلمه رو به یه داستان کامل نزدیک کنند.
قوانین این مسابقه به این شرحه.

 1. اگه کسی نوبت خودشو فراموش کنه و بعد پنج ثانیه کلمشو بیان نکنه، حذف میشه.
 2. اگه معلوم بشه کسی اینترنتش به مشکل خورده، برای مدت دو دقیقه مسابقه متوقف میشه و منتظر شرکت کننده می مونیم. اگر در طول این مدت نیومد، حذف میشه.
 3. کسی که بدون گفتن سری کلمات قبلی کلمه جدیدش رو بگه، یا کسی که ترتیب قرار گرفتن کلمات رو به هم بزنه، حذف میشه.
 4. مراحل حذف شدن تا اونجا ادامه داره که تنها ۱ نفر باقی بمونه که اون فرد، همون برنده بازیه.

حالا برای اینکه بهتر متوجه بشید، با مثال برای کسانی که ثبت نام کردند توضیح میدم. عزیزانی که ثبت نام کردند، ۱۶ نفر هستند. ما این عزیزان رو به دو گروه هشت نفره تقسیم می کنیم. نفر اول هر گروه، یک کلمه میگه. هر کلمه که دوست داشت. نفرات بعدی، باید علاوه بر گفتن کلماتی که از نفرات قبلی شنیدند، یه کلمه دیگه بهش اضافه کنند تا اینکه طبق قوانین بالا یکی حذف شه. برای نمونه، من براتون با شخصیتهای ۱ تا ۸ بازی میکنم. هر لیست آیتم که تموم میشه نشونه یه دوره و هر دور که تموم میشه، برمیگرده به نفر اول. انقد این عمل ادامه پیدا میکنه که از هر گروه یه نفر بیاد بالا و فینال ما بین دو نفر تشکیل شه. من فقط یه گروهو براتون مثال میزنم.

 1.   روزی.
 2.   روزی شخصی.
 3.   روزی شخصی میره.
 4.   روزی شخصی میره سایت
 5.   روزی شخصی میره سایت میبینه.
 6.   روزی شخصی میره سایت میبینه سایت.
 7.   روزی شخصی میره سایت میبینه سایت بالا.
 8.   روزی شخصی میره سایت میبینه سایت بالا نمیاد.

 

 1.   روزی شخصی میره سایت میبینه سایت بالا نمیاد. سریع
 2.   روزی شخصی میره سایت میبینه سایت بالا نمیاد. سریع تماس میگیره.
 3.   یه روزی شخصی میبینه سایت بالا نمیاد. سریع تماس میگیره با …

و بدین ترتیب شخصیت شماره ۳ در دور دوم حذف میشه. همینجور که فهمیدیم، وقتی شخصیت شماره هشت سهمشو گفت، دوباره از شخصیت شماره ۱ شروع شد. این شخصیت هم باید قصه رو ادامه میداد.

منتظر این مسابقه در روز اجرای برنامه باشید. گروه بندی ثبت نام کنندگان متعاقبا و به وسیله قرعه کشی در همان برنامه زنده اعلام خواهد شد.

بله خیر معکوس

جونم واستون بگه که روال مسابقه خیلی آسونتر از اون چیزیه که فکرشو میکنید. این مسابقه فقط قوانین کلی به شرح زیر داره.
شما باید در ۱۰۰ ثانیه به ۱۵ تا سؤالی که مجری محترم ازتون میپرسه پاسخ بدید. پاسختون هم فقط یک کلمست: یا بله یا خیر. ولی مدیونید اگه فکر کنید که از کنار این بله خیر ها ساده میگذریم. در واقع شما باید به سؤال مسابقه، پاسخ بر عکس بدید. به عنوان مثال:
آیا تولد شب روشن هفده آذر هست؟
نه دیگه اینطوری نه. همه ما میدونیم که جواب این سؤال، بله هستش. ولی شما باید برای گرفتن امتیاز، دروغ مصلحتی بگید و پاسخ خیر رو بدید.
واضح و مبرهنه که اگر پاسخ درست به سؤالات ندید، ازتون امتیاز کسر خواهد شد.
اگر در ۱۰۰ ثانیه نرسیدید به همه سؤالات جواب بدید، تعداد سؤالاتی که درست پاسخ دادید، محاسبه شده و امتیازش بهتون تقدیم خواهد شد.
ضمنا به ازای هر ۲۵ ثانیه ای که از فرصتتون باقی مونده باشه، ۵ امتیاز از ما هدیه خواهید گرفت.
منتظر اجرای این برنامه هم در روز جشن باشید.

مسابقه سکانسو بچین

همونجور که میدونید، این مسابقه ثبت نامی نیست و هر کس که توی جلسه حاضر باشه میتونه توی این مسابقه شرکت کنه.

۱۰ صحنه از یک فیلم که توسط سایت mp3movies.ir که زیرمجموعه شب روشن خودمون باشه صوتی شده، تقدیم حضور شما میشه. شما باید این صحنه ها رو مرتب کنید و شماره صحنه ها رو که از ۰ تا ۹ باشه، به روشی که در روز مسابقه گفته خواهد شد، برای ما ارسال کنید. هر کس که زودتر به پاسخ صحیح برسه، برنده این مسابقه خواهد شد. برای اینکه این فیلم رو ببینید و بتونید در مسابقه شرکت کنید، اسم فیلم، لینک دانلودش، و صحنه های بریده شده، دو روز قبل از برنامه تقدیم حضور شما خواهد شد.

چالش مدیران شب روشن که هنوز ثبت نامش ادامه داره.

از کی سؤال داری؟ کیو دلت میخواسته که یه حال اساسی بهش بدی؟ کیو میخواستی بذاری تو آمپاس؟
سعید پناهی عزیز، یه برنامه براتون تدارک دیده که الان خودش میگه.

خب سلام. من اومدم تا با هم بترکونیم.
توی روز اجرای برنامه ها منم یه برنامه دارم. اون هم به چالش کشیدن بچه های کادره. اما نه به زبون خودم. بلکه به کمک شما و با زبون شما. چی جوری؟ الان توضیح میدم.
شما اون فرمو پر می کنید و منم سؤالا و چالشهای شما رو طی یه برنامه چند دقیقه ای تو روز جشن نثار بر و بچه های کادر می کنم. کادر شب روشن این عزیزان هستند. به ترتیب حروف الفبا.

 1.   خودم، سعید پناهی.
 2.   امیررضا رمضانی.
 3.   شهاب الدین فروزش.
 4.   مهدی محمدقاسمی.
 5.   سید مجتبی مرتضوی.
 6.   میلاد نصرتی.
 7.   بهنام نصیری.

این شما، این فرم، اینم بچه ها. جُم بخورن سرشونو می بُرَم.

نه دیگه. نمیشه! فرم تماس این آخریه رو با افزونه نوشتیم تو سایت. اگه میخواید مدیرامونو نقره داغ کنید و چالش بذارید، به شبروشن سر بزنید و فرم رو پر کنید.

اسن این برنامه کی هست؟

ما در تاریخ پانزدهم آذرماه، ساعت ۱۸، در لابی گوش کن و شب روشن یا از طریق رادیو، پذیرای قدوم سبز شما خواهیم بود.
منتظر شما هستیم، یا علی

درباره بهنام نصیری

سلام من بهنام نصيري متولد 16/5/1371 از قزوين. دوران كودكي قبل از مدرسه رو مثل بيشتر ما نابيناها، با گريه و غم و نا اميدي اطرافيانم ميگذروندم كه ديگه ازش نگم بهتره. خيلي بد بود. پيش دبستاني (يا همون آمادگي خودمون) رو توي مدرسه استثنايي انديشه توي شهر صنعتي البرز (كه اصلا مخصوص نابيناها نبود و براي تمام معلوليتها غير از بينايي طراحي شده بود) گذروندم و كم كم پيشرفت كردم. ديگه همه باورم كرده بودن و دوستم داشتن. چون تو دوران بچگي، یه بچه فوق العاده باهوش، شيرين و تو دل برو بودم. مثل بچگي همه شماها. زندگيمو خيلي راحت ادامه دادم. تا كلاس پنجم ابتدايي، تو مدرسه ناشنوايان باغچه بان قزوين، كه نابيناها هم همونجا درس مي خوندن، درس خوندم.سال پنجم و سه سال راهنمايي رو تو مدرسه نابينايان بياضيان و سال اول دبيرستان رو تو مدرسه شاهد پيامبر اعظم شهر خودمون (محمديه) ادامه دادم. سال دوم وارد شهيد محبي شدم و به خاطر افت معدل، سال سوم به قزوين برگشتم و تا آخر دوره پيش دانشگاهي، تو دبيرستان نمونه دولتي علامه جعفري مشغول به تحصيل شدم. سال 90 تو كنكور، با رتبه 1195 توي دانشگاه بين المللي امام خميني قزوين، رشته فقه و حقوق قبول شدم و کارشناس رشته فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه هستم و معدل کارشناسیم هم 16.88 شد و کارشناسیمو تابستون 94 گرفتم. سال 96 تو کنکور ارشد رشته ی علوم قرآن و حدیث شرکت کردم و قبول شدم. الان كه واستون مينويسم، ترم یک ارشد علوم قرآن و حدیثم. خوب از تحصيل كه بگذريم، بگم براتون كه من تو دوران مختلف زندگيم، به موسيقي و قرآن خيلي علاقه نشون مي دادم و توي هر دوش مقام زياد كسب كردم. فك نكنيد بيكارمو دنبال كار ميگردم! من از سال 90 تو هنرستان و دبيرستان كتاب مبين تو شهر قزوين، مشغول تدريس درس قرآن به بچه هاي دبيرستاني (دوره اول) هستم. اونم به بچه هاي عادي! اگه ميخوايد يه كمم درباره شخصيتم بدونين، همين بس كه ميتونم با هر جور آدم كنار بيام، جوري كه از با من بودن معذب نباشه. تا دلتون بخواد شوخم. واسه همه شما آرزوی موفقیت می کنم. gmail: b.nasiri71@gmail.com skype: behnamnasiri.1371
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, صحبت های خودمونی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

22 پاسخ به مهلت ثبت نامها به پایان رسید. دو مسابقه رفتند، سه مسابقه ماندند. جهت اطلاعات بیشتر وارد شوید. شما هم دعوتید به جشن بزرگ تولد شب روشن: از مسابقه تا تفریح و شادی و برنامه های مهیج در انتظار حضور سبز شماست.

 1. 1

  سلام تولد شبروشن رو بهتون تبریک میگم.
  امیدوارم برنامتون به خوبی اجرا بشه.

 2. 2
  پریسا says:

  وایی آخ جون! سلام. تولد شب روشن پیشاپیش مبارک. خواستم شیطونی کنم اینجا دیدم جدی حالش بیشتره شیطونیه رو خط زدم.
  امیدوارم که شب روشن همیشه در اوجش باشه و زندگی گرداننده هاش پر باشه از روشنی و گرمی.
  کلی چیز دلم می خواد بگم ولی نمی دونم واسه چی بلدشون نیستم. هی می نویسم هی پاک می کنم. فقط اینکه خیلی خیلی تبریک میگم و خیلی خوشحالم که هستید و هستیم و همگی با همیم. این یکی از قشنگ ترین چیزهاییه که از حسش بدجوری لذت می برم.
  فاتح شادی ها باشید همگی.

 3. 3

  سلام بهنام جان
  پیشاپیش تولدِ شبِ روشن مبارک
  اول بگو بدونم مشکلِ سایت کی حل میشه؟.

 4. 4

  و اما یه پیشنهاد
  اگه یه مسابقه آنلاین هم برای ما تیمتاک نَیاها برگذار کنید خیلی عالی میشه
  البته اگه تا قبل از ۱۵ آذر باشه خیلی بهتره
  فعلاً بای

 5. 5
  حمیدرضا آب روشن says:

  تولد شب روشن مباااارک
  لطفا اون لینکهاتون رو درست کنید که همش ارور ۴۰۴ میده!
  پایدار باشید

 6. 6
  نازنین says:

  سلام.
  پیشاپیش تولد شب روشن را صمیمانه به همه مدیران و کاربران محترم تبریک عرض می کنم. موفق و سربلند باشید.

 7. 7
  کریمی says:

  درود. تولد شب روشن بر همگیمون و همگیتون مبارک باشه.
  سعی خواهم کرد تو برنامه بیام و از شنیدنتون لذت ببرم.
  فقط.
  یه فکر درستو درمونی هم واسه امنیت سایت بکنید.
  خدا رو شکر مشکلی تو داشتن متخصص ندارید که. امیررضا تو تست نفوذ پذیری استاده.

 8. 8
  هادی عشقی says:

  سلام سلام سلام تولد داریم اونم چه تولدی من هم تبریک میگم تولد شب روشن را به تمام بچه های شب روشن مخصوص مدیران و یک خدا قوت به همشون میگن تبریک میگم بهتون و انشالله که توی مسابقات شرکت کنم تا الان که دوتا مسابقه تونستم ثبت نام کنیم که شعر و دیگری استندآپ کمدی و منتظرم که توی مسابقه بله و خیر هم بتونم ثبت نام کنم و شرکت کنند برای همتون آرزوی موفقیت دارم و شاد باشید و پیروز

  • 8.1

   سلام هادی جان عشقی.
   آقا به گوگل تایپ اعتماد نکن. بد مینویسه.
   خخخخخخ شوخی کردم. خیلی چاکریم. اون دو تاش رو هم که با هم تو تیم تاک بودیم برات ثبت نام کردم.
   موفق باشی

 9. 9
  ابراهیم says:

  سلام وای خیلی دیر کردم
  منم تولد شب روشن عزیز رو به همه نابینایان بخصوص مدیران زحمت کشش تبریک میگم

 10. 10

  سلااام سلاااام. تولد سایتمون را تبریک میگم و با آرزوی پایدار موندنش چون من خیلی چیزا ازش یاد گرفتم. جا داره از زحمات مدیران شب روشن یا همان دوستان عزیزمون هم تشکر کنم.

 11. 11
  فراز رمضانعلی فراز رمضانعلی says:

  سلام
  تو متن پست نوشتید که: ما برای هر سلیقه ای، یک مسابقه خاص طراحی کردیم. پس اگه یه مسابقه باب دلتون نبود، پست رو نبندید. ما پایینتر منتظر شماییم.
  ولی من که هرچی گشتم مسابقه ای پیدا نکردم که با سلیقه ی ما موزیسینا و موزیکبازها جور دربیاد لطفا ی فکری هم برای ما بکنید.
  پیشاپیش مرسی

  • 11.1

   سلام. فراز عزیز نقدت وارده. اما خب تا اینجای کار این چیزی بود که از دست ما بر می اومد.
   شهاب جان بابت ازدواجش سرش بسیار شلوغه. اصلا امکان داره به برنامه ما هم نتونه برسه. اگه شهاب بود چنین امکانی میشد که باشه.
   انشا الله فرصتهای دیگه حتما در نظر میگیریم فراز عزیز. ولی پیشنهاد میکنم بقیه مسابقاتمونو هم ثبت نام کن. خوبه.
   ممنونم از حضورت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *