خونه دار و بچه دار زنبیلا وردار و بیار. مسابقه کتابخوانی روز جهانی زن

عمو ویکتور هوگو خدا بیامرز او وقتا که زنده بود یه بار در گوش من گف. چی گف؟ تو پنج دری گف. چی گف؟ یواش یواش گف. چی گف؟ به اینوری گف. چی گف؟ به اون وری گف. چی گف؟ گف زن عطار نشیا. کاری که عطار میکنه عالما خبردار میکنه. بعد در ادامه عرایض حکیمانه شون فرمودند: دخترم خوشبخت کسی است که به یکی از این سه چیز دسترسی دارد، یا کتابهای خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند یا رهگذرانی داشته باشند که هی براشون کتاب بخونه دم بدقه.
خب عرض سلام خدمت دوستای عزیزم
عزیز جانها دوستای اهل کتاب توجه توجه. یک مسابقه کتابخوانی در راهه که من اگه جای شما بودم توش شرکت میکردم. این مسابقه قراره توی یک فضای صمیمانه و دلیرانه و غیر شریرانه برگزار بشه در سالن اجتماعات تیم تاک.
زمانش رو هم لطف کردن گذاشتن روز جهانی زن که هشتم مارسه که هفدهم اسفند خودمونه. یعنی این حیاط و اون حیاط میپاشن نقل و نبات. مجلس زنونه نیستا. آقایونم میتونن توش حضورشونا بهم برسونن.
لذا از همه علاقمندان به کتاب و کتابخوانی دعوت مینماییم تا با حضور گرمشان محفل صمیمانه ما را عالمانه نمایید.
این مسابقه رو کتابخانه برلین با همکاری کتابخانه شفیعی اینا که بخش نابینایان کتابخانه مرکزی ایلامه برگزار مینمایند. و اینکه من این وسط کجای پیازم! خودمم نمیدونم. خخخخخخ.
و اما شرایط مسابقه: داراراااااااام
جایزه: نفر اول یک پراید مدل سال 97 ، با پلاستیک صندلیاش هنوز نکنده، پر از هزار تومنی که میشه پانصد هزار تومان داراراراااااااااااام
نفر دوم: یک پراید سال 96 پر از اسکناس هزار تومنی. یعنی بعبارتی چهارصد هزار تومان
نفر سوم: داراراااااااام یک پراید 94 که دس خانم دکتر بوده فقط باش میرفته مطب میومده پر از اسکناس هزار تومنی. یا بعبارتی سیصد هزار تومان
نفر چهارم: یک پراید پکیده تصادفی قراضه 92. فقط صندلیا عقبش پر از اسکناسهای پونصد تومانی. یا بعبارتی دویست هزار تومان
نفر پنجم: یک پراید پکیده سوخته پوخته چپه شده معلق زده از چالوس تا لرستان، صندوق عقبش پر از سکه های صد تومنی یا بعبارتی صد هزار تومان.
نکته اول: اگر تعداد شرکت کنندگان کمتر از پانزده نفر باشد مسابقه را برگزار نخواهیم نمود تا جز جز بزنید آکله ها. خب استقبال کنید دیگه تنبلا. و اگر بیشتر از سی نفر شد چه خبرتونه؟ مگه نذری میدن قابلمه بدس ریخیتین تو تیم تاک؟ دوستان یکی یکی. غذا کمه. به هر نفر یکی میدیم. خانوم هل نده. آقا از صف نزن بیرون دارم میبینمت کلک نزن. از نفر سی و یکم الی آخر در صف رزرو قرار میگیرند و در صورت عدم شرکت هر یک از سی نفرِ اول شانس شرکت را بدست خواهند آورد.
نکته دوم: اگر تعداد شرکت کنندگان فیکس پانزده نفر شدند تعداد پرایدهای پر از جوایز را کم میکنیم و به سه تا میرسانیم تا دچار سوختگی در ناحیه دماغ شوید. خخخخخخ
نکته سوم: کتابهایی که برای مسابقه انتخاب میشوند پنج تا میباشند. و هر یک از دوستانی که قصد شرکت داشته باشند میتوانند یکی رو انتخاب کنند و مطالعه کنند. در آخر پست میتونید کتابها را ببینید و دانلود کنید.
نکته چهارم: روش برگزاری مسابقه بصورت ارائه حضوری می باشد و می بایست دوستان اطلاعاتی که از کتاب مورد مطالعه کسب کردند رو در ده دقیقه خلاصه کرده و در حضور داوران بیان کنند که با گرفتن امتیاز لازم صلاحیت اونها برای دریافت جایزه بررسی خواهد شد.
– ارائه خلاصه در تیم تاک مشترک گوش کن و شب روشن خواهد بود و کسانی که یوزر پسورد ندارند با مراجعه به لینک مربوط به گرفتن یوزر و پسورد در سایت گوش کن از این لینک

یا از طریق سایت شب روشن با مراجعه به این لینک

اقدام به دریافت یوزر و پسورد نمایند. لینک دانلود نسخه تیم تاک برای اندروید و کامپیوتر هم در انتهای پست قرار داده شده.
– هر یک از دوستان که قصد شرکت در مسابقه رو دارند تا چهارم اسفندماه فرصت داده شده تا نام و نام خانوادگی و نام کتابی که برای ارائه انتخاب کردند و حتما نام مستعار خود در تیمتاک رو به ایمیل مسابقه یعنی [mosabegheketab97@gmail.com] بفرستند و فقط زمانی از وصول ایمیلشون اطمینان حاصل کنند که ایمیلی از همون آدرس الکترونیکی دریافت کرده باشن.
روز مسابقه هم جمعه هفده اسفندماه ساعت نوزده یعنی هفت بعد از ظهر خواهد بود.
-برندگان بعد از اتمام مسابقه بلافاصله اعلام خواهند شد و متعاقبا اعدام خواهند شد. هاهاهاههاهاها. و بعدش جوایز به خانواده های بازماندگان اهدا خواهد شد. .
اما نکاتی که در داوریها لحاظ میشن و شرکت کنندگان میبایست به آنها برای گرفتن امتیاز توجه داشته باشند.
ارایه دهنده کتاب باید بتواند:
1. مشخصات کامل کتاب را ذکر نماید.
2. موضوع اصلی نوشته را در چند جمله بیان کند.
3. جملاتی روشن و واضح در باب هر بخش یا فصل از کتاب انتخابیش را بیان نماید.
4. نگاه نویسنده را نسبت به موضوع عنوان شده، «زن» در چند جمله توضیح دهد.
5. نظر خود را در مورد مطالب کتاب عنوان کرده و بگوید که دلیل انتخابش از بین عناوین معرفی شده چه بوده است.
لازم است اشاره کنیم که روانی کلام و پیوستگی جملات نیز در ارایه و کسب امتیاز موثر خواهد بود.
با آرزوی بهترینها برای شما و در پیش داشتن روزی به یاد ماندنی برای کتاب و کتاب خوانان و رهگذران.

نام کتابها:
بوتیقای نو و خوانش فمنیستی در آثاری از غزاله علیزاده، شهرنوش پارسی پور، منیرو روانیپور، گلی ترقی، میترا داور، زویا پیرزاد، نویسنده: جواد اسحاقیان.
دختران آفتاب، نویسندگان: امیر حسین بانکی، بهزاد دانشگر و محمدرضا رضایتمند.
زن در ادیان بزرگ جهان، نویسنده: جیم هولم، جان بوکر: مترجم: علی غفاری.
زن در تاریخ نگاری صفویه، نویسنده: عباس قلی غفاری فرد.
زنان زیر سایه پدر خوانده ها، نویسنده: نوشین احمدی خراسانی.

لینک دانلود تیم تاک برای ویندوز
لینک دانلود تیم تاک برای اندروید
آموزش تیم تاک برای ویندوز از سایت گوش کن
این هم آموزش تیم تاک برای اندروید از سایت گوش کن

آموزش تیمتاک برای ویندوز از سایت شب روشن

آموزش تیمتاک برای اندروید از سایت شب روشن

درباره رهگذر

بینام و چن سالیه افتخار دوستی و همراهی نابینایان عزیز نصیبم شده. کار اصلیم نقاشیه و در کنارش گاهی برای دوستان کتاب هم گویا میکنم.
این نوشته در اطلاع رسانی, صوتی, کتاب, کتاب صوتی, مسابقه ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

35 Responses to خونه دار و بچه دار زنبیلا وردار و بیار. مسابقه کتابخوانی روز جهانی زن

 1. 1
  رعد بارانی رعد بارانی says:

  شانستون گرفته که رعععد خوش شانس درین مسابقات شرکت نمیکنه و الا همه جوایز به نام نامی خودم در میومد ههههه

 2. 2
  ریحان says:

  نع. اصلا قابل قبول نیس. مشارکت و حضور آقایون در مسابقه باید اکیدااااا ممنوع باشه. عه چه معنی داره روز زن آقایون برنده بشن!
  ممنون رهگذر جان انشاءالله اگر شد شرکت میکنم.

  • 2.1
   رهگذر says:

   حواسمون هس ریحان جان. گفتم که آقایونی که برنده بشن رو اعدام میکنیم و جوایز رو به بازماندگان میدیم که حتمی باید خانوم باشن. خخخخخخخ. نگران نباش در آخر همه جوایز مال خانوماس.

 3. 3
  • 3.1
   رهگذر says:

   البته که اینها همه شوخیه و آقایون رو هم دوسشون داریم و نمیذاریم یه مو از کله کچلشون تو مسابقه کم شه. اعدام هم مزاحه. ولی من پیشنهادم اینه که هر آقایی که جایزه رو برد ازش تعهد بگیریم که پولش رو خرج خانومش یا دوس دخترش یا عشقش یا نامزدش کنه. اگه هیچکدوما نداره ببره بده دختر همسایه بغلی. یا اگر همساده ام نداره بیاد دخترای محله رو مهمون کنه ببره ناهارمون بده. خخخخخخخ. بالاخره که پوله باس بره تو جیب یه دختر هر جای این آب و خاکم شد فرق نداره. خخخخخ

 4. 4

  وووووی. چ چیزا. چ خبراااااا
  من مهدیه بهرامی راد هستم و مشتاق به بردن جایزه نفر اول با یک سمند 98
  خخخخ
  با سرچی در گوگولی خودمون فهمیدیم که کتاب زن در تاریخ صفویه کمترین حجم رو داره. یعنی 166 صفحه و بقیش بالای 280 صفحس. پس میتونم چادور چاق چو کونم بیام تو موسابقه و حسابی دیمبالادیشام کنم.

  اِِِِِِِِِ. این مهدیه کیست که به جای من می خواهد مسابقه دهد. من وِتو می کنم و مسابقه را به انحراف می کشانم. هاهاهاهاهاها.

  سلام و درود بر برگزار کنندگان مسابقه
  از این کار نیک بسی بسیار خوشمان آمد و منتظر مسابقه به مناسبت روز جهانی مرد می مانم و در آن روز حضور رسمی در مسابقه را اعلام می دارم.
  اینقد جریانای فیمینیسیتی را نندازید تو رو خووودا. حالا به کامبیز میگم بیاد جریان مَردینیسی را بندازه. خخخخ
  شاد باشید

  • 4.1
   رهگذر says:

   سیصد و سینزده مسابقه مال خانوما نیس که. شمام بیا شرکت کن. همون 160 صفحه رو بیشین بوخون. تنبلی ام نکن. زنان دوره صفویه مگه چی بودن؟ همش تو پستو بودن دیگه. خخخخخخ. همینا ده دقیقه هی در موردش حرف بزن جایزه رو وردار بیار دخترا اصفانا دعوت کن ناهارمون بده. خخخخخ

 5. 5
  سلمان کعبی says:

  من که متاسفانه نمیتونم شرکت کنم فقط گفتم تشکر کنم بابت انتخاب کتابهای مفید بلاخره یکی سنتشکنی کرد و کتابهای داستان و رمان رو گذاشت کنار البته اونها هم خوبن و طرفداران خودشون رو دارن ولی عدالت هم باید رعایت بشه در انتخاب موضوع کتابها

 6. 6
  داوود نظری says:

  سلام. ای کاش برای اینکه بین دوستانی که قصد شرکت در این نوع مسابقات رو دارند مثل مسابقات سابق که اختلافاتی رخ داد احتمال بروز هر نوع مشکلی رو از میون بر میداشتید.
  برای اینکه دیگه یک چنین مسائلی پیش نیاد بنظر من، بهتر بود دوستان نخست هیئت داوران رو مشخص می‌کردند تا معلوم بشه که آیا قادر به داوری در یک چنین امری هستند یا نه؟
  این خیلی اهمیت داره که چه کسانی به عنوان داور قراره در یک مسابقه اونم با این شکل خاص شرکت داشته باشند و بر نوع اطلاعاتی که اشخاص شرکت کننده از کتابها قراره ارائه بدن قضاوت کنند.
  در مسابقه ای که سال گذشته شکل گرفت متأسفانه کسانی که مستحق بودند هیچیک قادر به ارائه خلاصه هایی که نوشته بودند نشدند.
  پس اگر حسن نیتی در کار باشه بهتره همه چیز رو با دیگران در میون گذاشت تا افراد با آگاهی کامل از همه ی جوانب قضیه در یک چنین مسابقه ای شرکت کنند.
  و بیهوده وقتشون رو به هدر ندن.

  • 6.1
   رهگذر says:

   عرض ادب خدمت آقای نظری گل و گلاب محله. شماره تلفنتونا آقای عابدی میخواس دادم بش. خخخخخخخخخ. یادم رف اجازه شو بگیرم. اینجا میگم دیگه. چه کاریه خرج کنم زنگ بزنم؟ خسیسم خودتونید. هاههاا. و اما شرایط مسابقه رو من راسیاتش تا اونجا که در جریانم از همه جوانب سنجیده شده و با بر و بچ سایت هماهنگیهای لازم شده که تا جاییکه بشه مشکلی پیش نیاد و همه چی در صلح صفا برگزار شه. بقیه شو میسپارم به شفیعی که اگر توضیحی هس بیاد بده. شفیعی پر توان برس به داد این ناتوان.

 7. 7
  محمدی says:

  سلام.
  خب رهگذر به عنوان یک شرکت کننده ی احتمالی برام چند تا سؤال پیش اومده بیا جواب بده.
  اول اینکه گفتی اگه 15 نفر شرکت کنند جوایز به سه تا کاهش می یابه، خب حالا اگه شدن 16 نفر چی؟
  دوم اینکه چرا اسم داورها رو نگفتی؟
  سوم اینکه حالا نمیشد به جای پراید یه سانتافه بود؟ آخه پراید یکی از درهای بهشته!

 8. 8
  داوود نظری says:

  البته توی اون کامنت فراموش کردم که بگم من به هیچ وجه قصد شرکت توی این مسابقه رو ندارم. بلکه برای اینکه از بروز هر نوع اختلافی جلو گرفته باشم نظرم رو گفتم. و الا برای شخص خودم سنگی به سینه نمیزنم

  • 8.1
   رهگذر says:

   صحبتتون کاملاً صحیح بود و از روی عقل و درایت و دوراندیشی. بزرگید و بزرگوار. انشالله ایندفعه دیگه همه چی با صمیمیت برگزار شه. ولی خوب میکنید سنگ به سینه تون نمیزنید. دردتون میاد خب. چه کاریه؟ خخخخخخخخ

 9. 9
  ریحان says:

  خب حیف شد که فقط در حد مزاحه 😂😂 بگذریم.
  فقط یه پیشنهاد اگر کتاب مورد مسابقه فقط یکی میبود مسابقه در شرایط برابرانه تری برگزار میشد . موفق باشید

  • 9.1
   رهگذر says:

   ریحان جان تا جاییکه من میدونم و خبر دارم قصد و غرض از این مسابقه فقط و فقط اینه که بچه ها تشویق شن کتاب بخونن. ببین عزیز جان شما ممکنه یکیشو دان کنی بخونی برا مسابقه و بعد کنجکاو شی بقیه رم دان کنی و بخونی. بعدم تو میای مسابقه کتاب خودت رو به بقیه معرفی میکنی اونیکه یه کتاب دیگه خونده بوده کنجکاو میشه میگه وای کتابی که ریحان معرفی کردم خوب بوده ها برم بخونمش. و اینطوری تو توی این مسابقه در واقع با 5 تا کتاب در حوزه زنان آشنا میشی و یه خلاصه ام از همش میشنوی و میدویی بقیه رم میخونی و رستگار میشی بقول بانو.

 10. 10

  سلام.
  شاید چنین کامنتی نباید در این پست نوشته بشه ولی به هر صورت جای مناسبی هم غیر از این پست فعلاً نمی بینم که بنویسمش.
  اول این که من نمی دونم این سایت چه تعهدی به تیم تاک داره که هر چیزی رو داخل اون برگزار می کنه!
  واقعاً اقدام جالبی نیست!
  دوم هم این که چنین مسابقاتی باید در فضایی غیر گروهی برگزار بشن نه در مکانی عمومی!
  و سوم هم این که کتاب ها باید به حقوق زنان مربوط می شد یعنی بیان آن چه هست و آن چه باید باشد نه این که کتاب هایی که فقط مسائلی رو کاملاً جانب دارانه و یک طرفه مطرح کردند و راه حل درست و منطقی ای هم ارائه ندادند.
  مثلاً حقوق زن در اسلام شهید مطهری یا کتاب های خانم اوریانا فالاچی و جالبه که ما در حوزه رمان هم کتاب های خوبی داریم مثلاً کتاب سهم من از پرینوش صنیعی کتاب خانم از مسعود بهنود که رمانی تاریخی محسوب میشه و خیلی کتاب های بهتر از این ها که به مسابقه گذاشته شدند.
  در مورد ملاک های برگزاری مسابقه هم باید خیلی دقیق و روشن تر از اینی که این جا نوشته شده می بود که متأسفانه نیست.
  کار های این قدر سنگین یا نباید انجام بشن و یا اگر انجام میشن باید با دقت نظر های بالاتری پی گرفته بشن.
  همگی موفق باشید.
  میرم همون پست رعد که مدت هاست فقط در همچون جاهایی حاضر میشم.

  • 10.1

   درود بر آقای آگاهی نکته سنج.
   من هم کتاب های خانم و سهم من را خوانده ام واقعاً جذاب هستند.
   نمی دانم شما کتاب زنان زیر سایه پدر خوانده ها را خوانده اید یا نه.
   در این کتاب نویسنده طی بررسی یک سلسله مقالات و سخن رانی ها به زن از زوایای متفاوت می نگرد. زوایایی که هر یک از ما چه به عنوان یک زن و یا یک مرد خوب است یک بار آن را شنیده و یا خوانده باشیم. خاصه این که تا این حد ملموس به این مسائل پرداخته باشد.
   در کتاب بوطیقای نو و خوانش فمینیستی ما با بیش از ده داستان و رمان آشنا میشویم که این یکی از ویژگی های این کتاب است.
   به هر حال حضور هر یک از ما در چنین عرصه هایی سبب میشود تا ضمن کسب آگاهی بیشتر در زمینه های مختلف، انگیزه بخش برگزار کنندگان چنین برنامه هایی باشیم.
   به امید دیدار در روز مسابقه.

   • 10.1.1
    ابراهیم says:

    سلام خانم جوادیان و حسین عزیز
    منم با خانم جوادیان موافقم تا اینجای کتاب که خوندم دقیقا همونطور بوده.
    خانم جوادیان اگه کتاب چهره عریان زن عرب از نوال سعداوی رو نخوندید پیشنهاد میکنم اون رو تو نوبت برای خوندن قرار بدید. براستی خانم سعداوی تو اون کتاب خیلی شفاف وضعیت زنها تو کشورهای عربی پرداخته من که یه خوردشو خوندم کلی برام جذاب بوده و فعلا متاسفانه فرصت نکردم کاملشو بخونم.
    سهم من و خانم هم جذاب هستن
    شاد باشید

 11. 11
  عدسی بشاشadasi says:

  درود!
  یادش بخیر 31 فروردین 1393 به مناسبت روز زن یه مسابقه بین خانمهای محله برپا شد و فقط خانمها در آن پست عیدی شرکت کردند و این همه دنگ و فنگ هم وجود نداشت خخخخخخخخ
  من پیشنهاد میکنم برای اینکه سر کتاب خوانهای سایت کلاه نره نفری ده یا بیست هزار تومان شارژ به همه ی کسانی که کتابها را خوانده اند یا در مسابقه ی کزایی برنده نشده اند داده بشه تا دوستان بیشتر تشویق شوند و بیشتر کتاب بخوانند
  مثلا همه ی افرادی که کتابها را میخوانند خلاصه ای از کتابهایی را که خوانده اند با قلم خودشان بنویسند و برای مجریان برنامه ایمیل کنند و شارژ ده یا بیست هزار تومنی خود را دریافت کنند
  به امید تشویق بیشتر دوستان برای خواندن کتابهای خوب و زیبا و پر معنا
  شاد و موفق و خندان باشید!

 12. 12
  ابراهیم says:

  سلام من چند سوال دارم.
  1 کتابخونه مرکزی ایلام دقیقا کجای ایلام میشه آیا.؟؟
  یعنی دقیقا مرکز ایلام که بری اون کتابخونه هستش آیا؟؟؟
  خوب به فرض کتابخونه پیدا شد و ما هم رفتیم اونجا حالا بخش نابینایان یا همون بخش خانم شفیعی اینا مرکز کتابخونه قرار داره آیا؟
  درست آدرس بده خوب
  اونجا اسمش کتابخونه امام جعفر صادق ایلام هستش.
  اینجوری آدرس بدی مردم فردا روز برمیگردن میگن ای لعنت به قبر شوهرت زن با این آدرس دادنت.
  این انصافه که هر روز چندین بار تن شوهر محروم یا مرحوم یا هرچی که اسمشه رو چندین بار با دیمبل دیشدل تو گور بندری برقصونی آیا؟
  خوب سوال بعدی.
  بیا تجسم خلاقانتو بکار بنداز و فکر کن من چهل نفر رو راضی کردم که بیان و ثبتنام کنن و شب مسابقه اول خودم شرکت کنم بعد بقیه انصراف بدن
  خوب اگه بخوان جایزه هایی که حق منه رو بخورن آیا با انصاف جور درمیاد.
  و اگه بخوان بر اساس مسابقه پیش برن آیا درسته جایزه ای که با نیرنگ به دست اومده رو به من بدن.؟؟؟
  و سوال بعدی من زنان زمان صفویه رو قبلا خوندم اون کتاب که راجب آثار خانمها هستش رو دارم میخونم حالا اگه من نتونم انتخاب کنم و بقول شاعر بمونم کدومو انتخاب کنم و کدومو جواب کنم.
  آیا انصافه که تو یکی شرکت کنم. یا نه اصلا بهتره شرکت نکنم؟.؟؟؟
  سوال آخر راستشو بگو کی این همه کتاب رو آپلوت کرد و اون همه لینک گذاشت. میدونم که تو نه حالشو داری نه با وضعیت تو جوره. از اینا که بگذریم درسته تو اصالطا همدانی هستی ولی خوب تو اصفون زندگی میکنی. فکرشو بکن تو اون همه اینترنت خرج کنی آیا؟!!! نه اصلا مگه امکانش میره همچین چیزی. حتی اگه پول پ
  اینترنت مصرفی که هیچی پنج برابرشو بهت بدن بازم شبا بخاطر اینمه اگه اون اینترنت مصرف نشده بود و اون پول رو هم بهت میدادن چقدر عالی میشد خوابت نمیبره.
  آها یه نصفه سوال کوچولو یادم اومد اول به خانم شفیعی سلام برسون و بگو من میخوام کتاب فرنگیس خاطرات فرنگیس حیدری رو بخوام ضبط کنم. باید چجوری با کتابخونه تماس بگیرم. چون کتاب مربوط به خاطرات یه خانم کُرد زبان هستش احتمال داره کلمات کُردی توش باشه اینه که طیه یه تصمیم کبری بر آن شدم این کتاب رو بدم کتابخونه مرکزی ایلام بخش خانم شفیعی اینا. امیدوارم بعد از اینکه از دیدن این سوالا قش و ضعف رفتی و حالت اوکی شد جواب بدی.
  خخخخخ
  امیدوارم کلی چیزای خوب خوب برات رقم بخوره که با کمک بقیه سعی میکنی بقیه رو به خوندن کتاب ترقیب کنی

  • 12.1
   شفیعی says:

   سلام و تشکر از حضورتون آقا ابراهیم.
   رهگذر راست میگه ما دیگه شدیم بخش نابینایان کتابخونه مرکزی ایلام از کتابخونه امام جعفر اومدیم بیرون الان یه ساله مرکزی نشین شدیم. آدرسمونم میدان دفاع مقدس کتابخونه مرکزی هست بخش نابینایان هم تو حیاط و پارکینگ کتابخونس. اینم از آدرسی که رهگذر بلد نبود هههه.
   شماره تماس بخش نابینایان کتابخانه مرکزی ایلام: 08432247694
   هر روز از ساعت هفت و نیم تا یک و نیم بعد از ظهر بجز روزهای تعطیل و پنج شنبه ها یک هفته در میون خودم هستم و پاسخ میدم.
   اگر کمکی ازم بر بیاد خوشحال میشم بتونم انجام بدم.
   موفق باشید.

 13. 13
  رهگذر says:

  سلام آبراهام. ببین شما یه خط کش که بذاری اینور اون ور ایلام. هر چن شد تقسیم بر دو بکن میشه مرکز ایلام. شفیعی همون مرکز نیشسته.
  تن شوهری خدا بیامرزمو تو داری میلرزونی. هیشکی اینجا بندری نمیزنه جز تو آکله گرفته. خخخخ
  و اما سؤال بعدی: والا این کاری که تو میخوای بکنی به عقل جن هم نمیرسه. چیطور به عقل تو رسید. بسم الله الرحمن الرحیم
  سؤال بعدی بنظرم ببین اگه حالشا داری شرکت کن. اگرم حالشا نداری که بیگی بخواب.
  و بعدی: هاهاهاههاهاهاه. درست حدس زدی اجنه عزیز. من آپلود نکردم. از برلین سر ایکی ثانیه آپلود کردن. آخه اص به قیافه من میاد از این کارا بکنم؟ خخخ
  شفیعی رم سلامتو بش میرسونم. و میگم که فرنگیسا میخوای که کُرده دوسش داری. دس و آستین برات بالا بزنه دیگه؟ خخخخ
  و اما در نهایت ممنونم ازت که نیشستی این همه سؤال طرح کردی. جاش نیشسته بودی کتاب خونده بودی الان برنده بودی مام سرمونا بالا میگرفتیم میگفتیم دوسامون برنده شدن. تنبلِ روفوزه برا اینکه با سر نری تو کوزه بیشین بوخون جا شیطونی.

 14. 14
  ابراهیم says:

  ببین میتونی کاری کنی فرنگیس بلند شه با تبرش بیاد محله بیافته به جونمون
  آخه این خانم تو زمان جنگ با تبر زده یکی دو سرباز عراقی رو کشته و چندتا هم اسیر کرده سوقاط آورده. حالا تو با این حرفات میخوای خشم اون رو برانگیزی و اونو با تبرش بکشی محله من که رفتم اومد خودت جوابشو بده خخخخخخ

 15. 15

  درود بر تمامی دوستان اعم از برگزار کننده، شرکت کننده، داور، تدارکات، اسپانسر، غیره، کذا و ذالک!
  خودم و همه شما را به شفافسازی کامل توصیه مینُمایم!
  پس اول خودم به نُمایندگی از مجموعه محله نابینایان.
  همون طور که رهگذر زحمت کشید و تو پست خاطر را نشانه گرفت، مسابقه توسط بخش نابینایان کتابخانه مرکزی ایلام و کتابخانه برلین تدوین شده و برگزار هم همی خواهد شد.
  کارهایی که قراره محله نابینایان به عهده داشته باشه از این مدار هستند.
  1- انتشار اطلاعیه های مسابقه و هماهنگی جهت برگزاری اون دقیقا طبق مفادی که در اطلاعیه ها بیان شده.
  2- فراهم آوردن بستر تیمتاک، (البته به خواست خود طراحان طرح) برای برگزاری مسابقه.
  3- ایجاد بستر داوری و امتیاز دهی در قالب فرمهای آنلاین و کمک در محاسبه امتیازات و تعیین رتبه های برتر.
  از این انشا نتیجه میگیریم که:
  دوباره 1- این یک کار گروهی هست که محله نابینایان درش مشارکت میکنه.
  بازم 2_ طبق هماهنگیهایی که انجام شده و اگه لازم باشه در آینده هم انجام خواهد شد، محله نابینایان کارهایی رو که در 1 2 3 بالایی به عهده گرفته، بی کم و کاست و تا حد ممکن بی نقص انجام میده.
  و این بار 3- اینو فقط به عنوان توصیه مینویسم و جهت برابری کفه های 1 2 3 بالایی با پایینی که:
  خانم شفیعی لطف کنید، ابهامات و سؤالات دوستان رو بهشون پاسخ بدید تا بعدا اشکلی پیشآمد نکنه!
  (البته تا جایی که به ما مربوطه دقیقا طبق هماهنگیهامون داریم پیش میریم و گله ای نیست. گفتم که صرفا هدفم توصیه هست).
  همگی دلگرم باشید، اما به قدر کافی که یه وقت نسوزید!

 16. 16
  ریحان says:

  روز زن 7 اسفند نیست؟اگر هست! تاریخ رو در پست تصحیح کنید لطفا!

دیدگاهتان را بنویسید