تغییر مشخصات ورود همه دارندگان حساب تیمتاک مشترک محله نابینایان و شب روشن، از نهم شهریورماه 1398

درود.

بدین وسیله به اطلاع کلیه دارندگان حساب تیمتاک که از طریق یکی از دو سایت محله نابینایان یا شب روشن مشخصات ورود به سرور تیمتاک دریافت نموده اند میرساند، به جهت افزایش امنیت سرور تیمتاک و جلوگیری از سوء استفاده از حسابهای کاربری، از بامداد شنبه نهم شهریورماه 1398، میبایست از مشخصات جدید برای ورود به سرور استفاده کرده و مشخصات قبلی از اعتبار ساقط خواهد بود.

طی روزهای شنبه دوم، تا چهارشنبه ششم شهریورماه، برای همه کسانی که حساب کاربری در دو سایت محله نابینایان و شب روشن داشته و با مراجعه به صفحه ویژه دریافت حساب تیمتاک در یکی از این دو سایت، درخواست مشخصات ورود به سرور نموده اند، ایمیلی حاوی مشخصات جدید ارسال شده است.

این ایمیلها، میبایست از طریق یکی از آدرسهای shahab.foroozesh@gmail.com, hotgooshkon@gmail.com یا FM.4814@yahoo.com به دست شما رسیده باشد.

نکات مهم.

  1. اگر بدون وجود شرط دارا بودن حساب کاربری در یکی از سایتهای محله نابینایان یا شب روشن حساب تیمتاک دریافت کرده اید، ایمیل تغییر مشخصات به دستتان نرسیده و حساب مذکور از تاریخ نهم شهریورماه فاقد اعتبار خواهد بود.
  2. در اکثر موارد تنها رمز ورود تغییر کرده و سایر مشخصات بدون تغییر باقی مانده است. اما با توجه به این که ندرتا بعضی نامهای کاربری نیز تغییر کرده، حتما در ایمیل دریافتی نام کاربری خود را نیز تطبیق دهید.
  3. کسانی که در یک هفته اخیر حساب تیمتاک دریافت کرده اند، مشخصات ورودشان تغییر نکرده و قاعدتا ایمیلی نیز دریافت نکرده اند.
  4. اگر دریافت حساب تیمتاک شما بدون اشکال و با رعایت شرایط لازم صورت گرفته و در عین حال ایمیل تغییر مشخصات را دریافت نکرده اید، از طریق ارسال کامنت در صفحه مربوط به تیمتاک و در همان سایتی که درخواست حساب تیمتاک ارسال کرده اید، ضمن اشاره به کامنت درخواستتان پیگیر باشید.

صفحه تیمتاک در سایت محله نابینایان

صفحه تیمتاک در سایت شب روشن

این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.