فایل برنامه هفدهم شهریور اضافه شد. دانلود برنامه رادیویی ساعتی با کتاب، پخش از طریق رادیو گوش کن

در این برنامه که به تهیه کنندگی الهه شیخی و با صدا برداری بهنام نصیری ساخته می‌شود، قرار است احمد حیدری لیستی از جدیدترین کتب ضبط شده را ارائه دهد، هر هفته یکی از عزیزان نابینا کتابی را که خوانده با دیگران به اشتراک بگذارد، هر چند وقت یک بار یکی از نشریات را به دوستان معرفی کنند، تازه های نشر را  به دوستان کتابخوان معرفی کنند و هر هفته پریسا محمدی در بخش اهل قلم   یکی از نویسندگان مطرح را معرفی کرده و سخنرانی یا  مصاحبه ای از او را پخش کند.

برنامه ساعتی با کتاب یکشنبه هفدهم شهریور

در هفته پیش در بخش معرفی کتاب بهنام نصیری کتاب آه مقتل خوانی عاشورا بر اساس ترجمه مقتل نفس المهموم را معرفی کرد.

در ادامه پریسا محمدی در بخش اهل قلم آقای رمان ایران محمود دولتآبادی را معرفی کرده و مصاحبه ای از او که به مناسبت ۷۷ سالگیش انجام شده و بر روی پایگاه خبری ایسنا قرار داشته را پخش کرد.

و در پایان احمد حیدری کتبی که به تازگی در مراکز مختلف ضبط شده را با جذابیتی که خاص کلام اوست  خدمت شنوندگان برنامه ساعتی با کتاب معرفی کرد.

لینک دانلود.

برنامه ساعتی با کتاب یکشنبه دهم شهریور

برنامه ساعتی با کتاب یکشنبه دهم شهریور ماه با شکلی کاملا متفاوت رأس ساعت ۷ عصر در رادیو گوشکن پخش شد.

بر این اساس: در هفته ای که گذشت میلاد نصرتی کتاب پسران نشاندار را به عزیزان نابینا معرفی کرد.

در ادامه امید صالحی نشریه بخارا را معرفی کرد و برخی از مقالات آن را مرور اجمالی کرد.

در پایان هم احمد حیدری معرفی کوتاه و مختصری از شهرنوش پارسیپور بانوی نویسنده ایرانی ارائه داد و سپس مصاحبه ای که آرش دبستانی نویسنده نابینا مقیم کشور آمریکا و دانشجوی دانشگاه برکلی با شهرنوش پارسیپور ترتیب داده بود با اجازه خود آقای دبستانی در تکمیل این بخش پخش شد.

لینک دانلود

 

گفتنیست عوامل این برنامه مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات عزیزان نابینا هستند. شما میتوانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به آیدی @radiogooshkon  در تلگرام بفرستید.

این نوشته در اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.