اطلاعیه: ارائه دستگاههای چاپ بریل سازمانی و خانگی در پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی خدمات و تجهیزات توانبخشی ویژه معلولان

این اطلاعیه توسط مؤسسه روشندلان جهت انتشار در اختیار ما قرار گرفته است.

 

بسمه تعالي

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی تخصصی خدمات و تجهیزات توانبخشی ویژه معلولان از تاریخ 9 الی 12 مهرماه سال جاری در تهران ، بوستان گفتگو برگزار میگردد.
در این نمایشگاه، مؤسسه روشندلان و شرکت سفیر ثریا در نظر دارند علاوه بر دستاوردها و محصولات فرهنگی نابینایان و چاپگرهای بریل سازمانی، برای اولین بار در‌کشور چاپگر بریل خانگی و شخصی را نیز به معرض نمایش جهت بازدیدکنندگان محترم قرار دهند.
ویژگی های چاپگر بریل شخصی:
1.  قابلیت حمل و نقل آسان
2.  استفاده بعنوان ماشین تحریر خط بریل
3.  چاپ فایلهای موجود در کامپیوتر به خط بریل
لذا از همه نابینایان عزیز و کارشناسان محترم دعوت میگردد  در این نمایشگاه از دستگاه های چاپگر بریل سازمانی و چاپگر بریل شخصی بازدید نموده و با طرز کار آن آشنا شوند و نقطه نظرات خود را نیز بیان نمایند.
زمان : سه شنبه 9 مهر الی جمعه12 مهرماه از ساعت 10 الی 18
مکان : تهران ،بزرگراه شهید چمران جنوب، نرسیده به تقاطع پل نصر، مجتمع نمایشگاهی گفتگو (بوستان گفتگو)، سالن بهارستان غرفه  C 5 ،غرفه مؤسسه روشندلان و شرکت سفیر ثریا
اطلاعات بیشتر 09133136266

Avatar photo

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبت اندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, کامپیوتر, معرفی ابزار ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.