اطلاعیه برگزاری نشست هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ با موضوع عملکرد بخش نابینایان کتابخانه های عمومی سراسر کشور

اطلاعیه!
بخش نابینایان کتابخانه مرکزی اردبیل با همکاری کارگروه نابینایان نهاد کتابخانه های عمومی کشور و پایگاه اینترنتی محله نابینایان برگزار می‌کند.

نشست هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ از اعضای کارگروه نابینایان نهاد کتابخانه های عمومی کشور با محوریت بخش نابینایان.
قابل توجه نابینایان، کارکنان کتابخانه های سراسر کشور، گویندگان و تولید کنندگان کتاب‌های صوتی و کلیه مخاطبان بخش نابینایان کتابخانه های سراسر کشور!
شما عزیزان میتوانید با مشارکت در این برنامه سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات راهگشای خود را در خصوص عملکرد بخش نابینایان کتابخانه های کشور، خدمات آنان و نیز کتابهای تولید شده مطرح نمایید تا اعضای محترم کارگروه پاسخگوی شما باشند.
زمان: پنجشنبه ساعت ۲۱ از طریق رادیو اینترنتی محله نابینایان.
نحوه شرکت در برنامه:
شما عزیزان میتوانید از طریق رادیو اینترنتی محله نابینایان شنونده ما باشید و سوالات خود را از طریق روشی که در برنامه اعلام خواهد شد ارسال کنید.
لینک پخش رادیو اینترنتی محله نابینایان: http://gooshkon.ir/r.htm
همچنین نابینایان عزیزی که حساب کاربری تیم تاک محله نابینایان یا شب روشن را دارند می‌توانند در زمان اجرای برنامه در لابی اصلی تیم تاک حضور داشته باشند.

درباره میلاد نصرتی

متولد ۸ خرداد ۱۳۷۶ و ساکن اردبیل هستم. دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی رشته تاریخ و دبیر شورای مرکزی انجمن علمی تاریخ دانشگاه محقق اردبیلی. کار میکس مسترینگ و تدوین صدا رو مدت ۳ سال هست که انجام میدم و با نهادها و جاهای مختلف همکاری داشتم. به جهت سوءاستفاده هایی که در این مورد از نابینایان توسط همنوعان خودمون انجام شده آماده همکاری با عزیزان در زمینه میکس مسترینگ و تدوین صدا می‌باشم. همچنین کار گویندگی و استند آپ کمدی رو هم دو سال هست که آغاز کردم
این نوشته در اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید