نتایج مسابقه آنلاین کتاب خوانی محله نابینایان در فروردین ماه

نتایج مسابقه آنلاین کتاب خوانی محله نابینایان، مورخ 24 فروردین ماه 1399:

 

در مدت زمان مقرر یک ساعته که برای آزمون این مسابقه در نظر گرفته شده بود، تعداد 22 نفر از دوستان شرکت کردند و در نهایت جناب آقای علیرضا ایزدی با 30 پاسخ صحیح توانستند رتبه اول این مسابقه را به تنهایی کسب کنند که از همین جا بهشون تبریک میگیم.
و اما اسامی افرادی که بیش از 20 پاسخ درست را در این آزمون ثبت کردند عبارت است از:

  1. علیرضا ایزدی با 30 پاسخ صحیح
  2. زینب بخشی با 24 پاسخ صحیح
  3. فرخنده رحمانی با 23 پاسخ صحیح
  4. حدیثه  اسدزاده با 22 پاسخ صحیح
  5. سعید شریفی با 22 پاسخ صحیح
  6. میرهادی نایینی‌زاده با 21 پاسخ صحیح

 

 

از تک تک افرادی که در این مسابقه حضور یافتند تشکر ویژه میکنیم و آرزوی موفقیت روز‌افزون برای این بزرگواران داریم. امیدواریم در مسابقات آتی شاهد حضور پررنگتر شما دوستان گرامی باشیم.

 

 

 

مشخصات کتاب و لینک دانلود:

 

نام کتاب: توطئه میکروبی در نیویورک
مولف: Robin Cook
مترجم: محمد قصاع
سال نشر: 1382
تعداد صفحات: 463

توضیح کتاب:

 

 

ماجرای این داستان از آنجا آغاز می‌شود که “جیسون پاپاریس”، تاجر یونانی که در آمریکا زندگی می‌کند، از طریق پست، بسته‌ای عجیب دریافت می‌کند. جیسون با باز کردن بسته مشکوک و استنشاق آن، پس از مدتی بیهوش شده، به بیمارستان منتقل می‌گردد و ….
شخصیت منفی کتاب یوری متخصص سلاح‌های میکروبی از روسیه است که به آمریکا آمده، راننده تاکسیست و پس از آشنایی با سفید‌پوستان نژاد‌پرست تصمیم میگیرند، میکروب سیاه‌زخم را پرورش دهند و البته با تیم حرفه‌ای پزشک قانونی هم همراه میشویم که مقابل آنها هستند….

 

موفق باشید.

درباره سمانه کریم زاده

سمانه کریم‌زاده کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و زاده‌ی نصفه جهانم. تا به حال در زندگیم موفقیت قابل توجهی کسب نکردم، تا در این بخش حرفی برای گفتن داشته باشم. عاشق ریاضیات و شطرنجم و بسیار دوست دارم به دیگران هم در حد توانم آموزش بدهم، البته همواره به دنبال آموختن نیز هستم. در این محله‌ی با‌صفا دوستان خوبی پیدا کردم و مطالب مفید بسیاری آموختم. امیدوارم بتوانم، به عنوان عضو کوچکی از محله نابینایان دوست خوبی برای شما باشم. به امید موفقیت روز‌افزون تک تک شما دوستان گرامی.
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, صوتی, کتاب, کتاب صوتی, مسابقه ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.