مشارکت در بزرگترین دادخواهی ملی نابینایان و کم بینایان با محوریت افزایش توان اقتصادی معلولین شدید و خیلی شدید.

اطلاعیه شماره پنجاه و هشت. انجمن روشنبین اصفهان.
تاریخ انتشار: بیستو نهم تیرماه یک هزار و سیصد و نود و نه.
سرنوشت هیچ کس تغییر نخواهد کرد جز این که خود او بخواهد و اقدام کند. امروزه شاهد آن هستیم که نابینایان گرامی در سنین مختلف با مشکلات مالی و اقتصادی بسیار مواجه هستند و نهادهای دولتی هیچ اقدامی برای حل مشکلات آنان انجام نداده و فقط از نام و نشان آنان استفاده می نمایند. اما قانون جامع حمایت از حقوق معلولین که توسط نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تصویب شده است به فکر شما بوده و ماده ۲۷ دولت را موظف نموده تا به تمامی معلولین شدید و خیلی شدیدی که فاقد شغل و درآمد هستند حد اقل دستمزد اداره کار را پرداخت نمایند. این شاید مهمترین ماده ای باشد که می تواند زندگی شما را متحول کند.
با این حال دولت و سازمان برنامه و بودجه تا کنون اقدامات لازم را برای اجرا شدن این قانون انجام نداده است. اما ما هم نباید بیکار بنشینیم و باید در طرح ملی دادخواهی قانونی معلولین که به صورت کشوری به راه افتاده شرکت کنیم. این طرح حقوقی که زیر نظر وکیل خبره نابینا جناب آقای دکتر ناصر سرگران به سر انجام خواهد رسید به زودی اجرا خواهد شد، اما چه کسانی در این طرح ذی نفع خواهند بود و اگر این دادخواهی به نتیجه مطلوب برسد از دستمزد اداره کار بهره مند می گردند. دقیقا کسانی که در این دادخواست شرکت کنند. شاید بپرسید چگونه باید شرکت کنیم؟ خیلی راحت فقط چند مرحله ساده دارد اگر تمایل دارید این مراحل را طی کنید به لینک گروهی که در ادامه مطلب ارسال می گردد مراجعه کنید و از حمایت های انجمن روشنبین اصفهان برخوردار گردید تا راهنمای شما و نگهبان حقوق شما گردد.

لینکِ گروهِ انجمنِ روشنبین در واتسپ.

ذکر چند نکته هم الزامی است. الف) شاید برخی افراد شما را بترسانند که اگر دعوی حقوقی انجام دهید مستمری شما قطع می گردد به هیچ وجه چنین اتفاقی نخواهد افتاد و مستمری هیچ ربطی به دادخواهی قانونی که به قوه قضائیه تسلیم می گردد ندارد. ب) برخی به شما خواهند گفت که اگر در این طرح شرکت کنید با نظام و بهزیستی در افتاده ای و دستگیر شده و مجرم شناخته می شوی. این حرف مسخره است چرا که به هیچ وجه ما کار غیر قانونی انجام نمی دهیم. این ماده ، قانون مصوبه مجلس است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصویب و توسط وکیل دارای مدرک و مجوز از همین کشور و زیر نظر قوه قضائیه همین مملکت پیگیری می گردد. ج )اگر سؤال یا هر گونه ابهامی داشتید می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و یا در واتساپ با ما در ارتباط باشید.
محمد جواد خادمی رئیس هیئت مدیره ۰۹۱۳۲۹۴۴۸۱۴
علی فارسی مدان مدیر عامل انجمن روشن بین ۰۹۳۵۱۲۷۱۱۴۴
رمضان ژیانی نایب رئیس انجمن روشنبین 09131079685

درباره انجمن روشنبین اصفهان

انجمن روشنبین اصفهان با استعانت از درگاه ایزد یکتا، و با تمسک به قوانین جمهوری اسلامی ایران، و به کارگیری جوانان روشن زمیر این مرز و بوم، در راستای احقاق حقوق معلولین به خصوص نابینایان تلاش می نماید. این انجمن دارای مجوز رسمی از وزارت کشور (فرمانداری اصفهان) بوده و به مدت دو سال با اعضای هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد. لیست اعضای هیئت مدیره به شرح زیل است: محمد جواد خادمی، رئیس هیئت مدیره علی فارسی مدان مدیر عامل رمضان ژیانی نایب رئیس زهرا میرزایی خیرآبادی، هاجر وطنی و فاطمه وطنی. کمیته های فعال: کمیته علمی، ورزشی، اشتغال و مناسب سازی، و فرهنگی تفریحی
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, حقوقی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.