مهلت شرکت در مسابقه پایان یافت. اعلام نتایج نهایی مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب حسین علیه السلام کیست

به نام خدا

 

ضمن عرض خدا قوت خدمت همۀ شرکت‌کنندگان گرامی که در این مسابقه شرکت کرده‌اند، بدین وسیله اعلام می‌گردد: برنده این مسابقه، سرکار خانم فاطمه محمدی هستند که توانستند به 25 سؤال پاسخ صحیح دهند. ضمن تبریک و آرزوی موفقیت در همۀ عرصه‌های زندگی برای ایشان، اسامی کسانی که به بیش از 20 سؤال پاسخ صحیح دادند نیز بدین شرح اعلام می‌شود:
خانم فاطمه محمدی: 25 سؤال صحیح
آقای ابوالفضل سعیدیفر: 23 سؤال صحیح
آقای میلاد نصرتی: 21 سؤال صحیح
از حضور و شرکت همۀ عزیزان در این مسابقه متشکریم.
به امید گسترش روز‌افزون فرهنگ کتاب‌خوانی در میان همۀ افراد

 

سلام بر شما باز ‌دید‌کننده گرامی

فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری ابا عبد الله الحسین علیه السلام را خدمت شما تسلیت عرض میکنم و امیدوارم همه ما پیرو راه معصومین علیهم السلام که همانا بهترین راه رسیدن به سعادت است باشیم.

به همین مناسبت تصمیم گرفتیم در طرحی  با هم کتابی را در زمینه حضرت امام حسین علیه السلام و قیام کربلا مطالعه کنیم و پس از مطالعه این کتاب با برگزاری یک مسابقه با شما همراه باشیم. از روز سهشنبه 11 شهریور 1399 هر شب ساعت 23 تا 24 در فضای تیمتاک در کانال فرهنگی مذهبی/کتابخانه این کتاب را با هم می‌خوانیم. البته نسخه صوتی این کتاب نیز در ادامه تقدیم حضورتان خواهد شد که لینک آن تا قبل از مسابقه فعال خواهد بود.

 

مشخصات کتاب

 

نام کتاب: حسین علیه السلام کیست؛ زندگانی امام حسین علیه السلام

نویسنده: فضل الله کمپانی

انتشارات فروغی، چاپ هفتم 1382

عناوین اصلی کتاب شامل: تقریظ؛ مقدمه؛ مقدمه ی چاپ چهارم؛ از ولادت تا روز خروج از مدینه و ذکر صفات عالیه ی او؛ زندگانی امام از روز حرکت از مدینه تا روز شهادت؛ شرح وقایع پس از عاشورا و اسارت اهلبیت؛ اولاد و اصحاب و یاران امام؛ تجزیه و تحلیل موضوع شهادت امام و رمز قیام او؛ خروج مختار بن ابی عبیده ی ثقفی و انتقام از قتله ی امام.

نسخه صوتی این کتاب در کتابخانه مجتمع نابینایان رودکی تهران ضبط شده است.

 

نحوه و زمان برگزاری مسابقه

 

سؤالات  این مسابقه به صورت پرسشهای چهار گزینه ای طرح می‌شود  و لینک صفحه مسابقه ساعت 22 روز پنجشنبه 27 شهریور 1399 منتشر شده  و تا ساعت 23 همان روز فعال خواهد بود.

درباره مهدی محمدقاسمی

مهدی محمدقاسمی هستم متولد 1367 شمسی، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه اصفهان. یکی مثل همه. چیزی دیگر ندارم که در شرح حال خود عرض  کنم!
این نوشته در اطلاع رسانی, صوتی, کتاب, کتاب صوتی, مذهبی, مسابقه ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.