دانلود کتاب صوتی قله ها و دره ها

به نام یگانه آفریدگار توانا

 

سلام. خدا را سپاس می‌گوییم که مجموعۀ محلۀ نابینایان را  موفق کرد تا با فاصله‌ای اندک کتاب صوتی دیگری را تقدیم ساکنان خود و علاقه‌مندان به کتاب خواندن کند. این موفقیت با تلاش و لطف سرکار خانم مریم امینی به عنوان گوینده و دوست گرامی، احمد حیدری به عنوان تنظیم‌کنندۀ اثر میسر شد  که از هر دوی ایشان سپاسگزاریم.

 

معرفی اثر

 

نام کتاب: قله ها و دره ها

 

نویسنده: دکتر اسپنسر جانسون

 

مترجم: فریبا جعفری نمینی

 

ناشر: انتشارات نسل  نو‌اندیش

 

نویسنده در این اثر در تلاش است تا مفهوم تغییر نگرش و تأثیر عمیق آن در تحول در زندگی را تبیین کند. اگر ما در زندگی  در جایگاهی هستیم که از آن راضی نیستیم یا آن را موقعیتی کم‌مایه می‌دانیم، با تغییر نگرش می‌توانیم خود را به قله‌های موفقیت برسانیم. قله و دره در حقیقت از نگرش ما بر زندگی خودمان شکل می‌گیرد. چه بهتر که با نگرش مثبت، خودمان زمینۀ پیشرفت و موفقیت خویش را فراهم کنیم.

این کتاب در یک فایل زیپ در 9 بخش تقدیم می‌شود.

دانلود کتاب قله ها و دره ها با حجم 146 مگابایت

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.