به روز رسانی. اطلاعات تکمیلی در مورد برگزاری مجامع عمومی اضافه شد. برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده برای تغییرات در اساس‌نامه و مجمع عمومی عادی برای انتخاب هیأت مدیره و بازرسان انجمن موج نور اصفهان

همان‌طور که در اطلاعیه پیشین نیز به صورت مفصل اعلام شد مجامع عمومی فوق‌العاده و عادی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۵ در سرور تیم‌تاک محله نابینایان )گوش‌کن( برگزار می‌شود.
برای شرکت در این مجامع کافیست؛ با مراجعه به سایت گوش کن به نشانی
www.gooshkon.ir
ثبت‌نام و نام کاربری و رمز عبور تیم‌تاک دریافت کرده، نرم‌افزار تیم‌تاک را روی تلفن همراه یا رایانه خود نصب کنید و در وقت تعیین شده در سرور حاضر باشید.
در این مجامع عمومی رونمایی از دریافت رایگان ۸ کتاب انجمن با ارائه لینک دانلود آنها انجام می‌پذیرد؛ همچنین همه شرکت‌کنندگان می‌توانند کتب انجمن را هنگام برگزاری مجامع با ۶۰ درصد تخفیف دریافت کنند.
و مطلب دیگر اینکه؛ مسابقه همراه با هدیه نیز برای این گردهمایی در نظر گرفته‌شده‌است.
باتوجه به بینش والای اجتماعی شما دوست ارجمند، دعوت می‌کنیم با شرکت فعال در این مجامع ضمن مشارکت در این کار اجتماعی، انجمن را در انتخاب راه پیش رو یاری کنید.

 

 

اطلاعیه

 

به نام خدا

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم پیش‌گیری از ابتلای اعضای ارجمند انجمن موج نور و موافقت و تأکید مرجع صادرکننده پروانه فعالیت، انجمن در نظر دارد؛ مجمع عمومی فوق‌العاده به منظور تغییرات اساس‌نامه که مهم‌ترین آن تغییر در نحوه انتخابات از حضوری به الکترونیکی(به شرح پیوست) است و مجمع عمومی عادی به منظور استماع گزارش عمل‌کرد هیأت مدیره و گزارش مالی و انتخاب کمیته انتخابات (در صورت تصویب تغییرات )را به صورت غیر حضوری برگزار کند.

در صورت تأیید مجمع عمومی، از این پس انتخابات انجمن موج نور حتی پس از پایان دوران شیوع ویروس کرونا، براساس این آئین‌نامه انجام خواهدشد.

زمان: پنج‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵.

مکان: سرور تیم‌تاک محله نابینایان (گوش‌کن)

به منظور آگاهی بیشتر از کم و کیف برگزاری این مجامع نکات زیر به استحضار می‌رسد.

 • باتوجه به اینکه محل برگزاری مجامع عمومی در سرور تیم‌تاک محله نابینایان (گوش‌کن)می‌باشد؛ آموزش متنی و صوتی برای ثبت‌نام در سایت گوش‌کن و تیم‌تاک محله نابینایان و چگونگی تکمیل فرم‌ها در لینک پیوست که در پایان همین پست می‌آید؛ به حضورتان تقدیم می‌شود.
 • رأی‌گیری به وسیله فرم‌های گوگل انجام می‌شود و لینک دسترسی برای ارائه رأی فقط با یک لینک مشترک خواهدبود که نشانی آن نیز به صورت آسان قابل تایپ کردن یا از طریق پیام خصوصی در محل برگزاری مجامع و غیره در دسترس خواهدبود؛ با این تفاوت که محتوای فرم برای هر رأی‌گیری تغییر خواهد‌کرد.
 • مراحل برگزاری انتخابات در مجمع فوق‌العاده به شرح زیر می‌باشد؛
  • جلسه در ساعت ۱۵ پنج‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ مطابق اطلاع‌رسانی آغاز می‌شود؛
  • رئیس هیأت مدیره رسمیت جلسه را اعلام می‌کند و فرایند انتخاب کسانی را که برای عضویت در هیأت رئیسه مجمع داوطلب می‌شوند، شروع خواهد کرد.
  • پس از تکمیل لیست پیشنهادی و مشخص شدن سمت هرکدام به صورت جداگانه از حاضران تقاضا می‌شود در صورت مخالفت، ازطریق ارسال پیام خصوصی برای رئیس هیأت مدیره نظرشان را اعلام کنند؛ درصورتی که تعداد موافقان به اندازه دو سوم کسانی که حق رأی دارند و در جلسه حاضرند باشد؛ هیأت رئیسه‌ای شامل رئیس، یک منشی و دو ناظر انتخاب می‌شوند و در صورت مخالفت افراد دیگری جایگزین می‌شوند
  • با انتخاب هیأت رئیسه اداره جلسه به آنان سپرده می‌شود.
  • فقط کسانی حق رأی دارند که در جلسه حاضر و عضو انجمن باشند؛
  • متن آیین‌نامه انتخابات الکترونیکی که انتخابات هیأت مدیره و بازرسان انجمن از این به بعد براساس آن انجام خواهدشد؛ خوانده می‌شود؛ البته این متن در لینک پیوست که در پایان همین پست می‌آید؛ قابل دسترس و مطالعه می‌باشد.
  • درباره این متن حداکثر 15 دقیقه ،اجازه صحبت و نقد و بررسی داده می‌شود؛
  • از حاضران خواسته می‌شود بر روی لینک فرم گوگل، که نشانی آن از راه‌های پست الکترونیکی، سایت انجمن، صفحه پیام شخصی تیم‌تاک، پیامک و … در اختیارشان قرار گرفته ،فرم مربوطه را باز و یکی از گزینه‌های بلی (برای تایید)و یا نه (برای رد)را انتخاب کنند؛
  • در اینجا مجمع عمومی فوق‌العاده خاتمه می یابد.
  • پس از آن مجمع عادی تشکیل می‌شود و مرحله ب، ج، د و ه  مجددا  تکرار می‌شود؛
  • چون در هر صورت انتخابات سال جاری باید به صورت الکترونیکی انجام شود،از حاضران خواسته می‌شود اسامی ۱۰ نفر یا بیشتر را برای گزینش نهایی تشکیل کمیته انتخابات سال جاری اعلام کنند؛ این ۱۰ نفر از میان حضار انتخاب می شوند.
  • پس از مشخص شدن اسامی دوباره لینک رأی‌گیری فعال می‌شود و این بار شرکت‌کنندگان باید حداکثر پنج اسم از ده یا بیشتر اسم موجود در فرم را علامت‌دار کنند؛ تا این افراد به عضویت کمیته انتخابات درآیند(اگر کسی به بیش از پنج نفر در انتخاب کمیته برگزاری انتخابات رأی بدهد؛ رأی او جزء آراء باطله محسوب می‌شود؛)
  • اعضای حاضر در کمیته انتخابات نمی‌توانند؛ نامزد هیأت مدیره یا بازرسی انجمن بشوند؛
  • با شمارش آراء اعضای کمیته انتخابات الکترونیکی انتخاب وجلسه پایان می‌یابد.
  • به منظور تسهیل در روند شرکت اعضا در فرایند انتخابات و رفع مشکلات احتمالی افرادی به عنوان مشاور، در نظر گرفته‌می‌شوند و اسامی و راه ارتباط با آنها در اطلاعیه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.
 • ملاک احراز هویت فرد در انجمن کد ملی ثبت شده وی در فرم ثبت‌نام آن شخص در انجمن می‌باشد.
 • شرط شرکت فرد در رأی‌گیری پرداخت هزینه ۲ هزار تومان حق عضویت سالیانه به انجمن و در نتیجه تمدید کارت عضویتش می‌باشد که این دوره به خاطر شرایط خاص پرداخت این مبلغ به صورت داوطلبانه خواهدبود؛
  اطلاعات حساب بانکی انجمن موج نور اصفهان:
  شماره حساب نزد بانک ملت شعبه چهارباغ بالا، شهر اصفهان: 16452037.63
  شماره کارت بانکی: 6104337770125886
  شماره‌ی شبا: IR240120000000001645203763
  کسانی که خواهان شرکت در انتخابات هستند؛ می‌بایست نام و نام خانوادگی، کد ملی، پست الکترونیکی و شماره تماس خود را به شماره واتس اپ 00989134342736 سرکار خانم صفایی یا پست الکترونیکی انجمن به نشانی Mojenoor84@gmail.com ارسال کنند.
 • رأی‌گیری فقط در هنگام برگزاری جلسه و با فعال بودن فرم گوگل  رأی‌گیری انجام می‌شود؛
 • براساس فرم طراحی شده، آراء تکراری برای دفعات دوم به بعد به صورت خودکار حذف می‌شوند.
 • براساس فرم طراحی شده، اگر کسی که کد ملی‌اش جزء واجدین شرایط اخذ رأی نباشد ولی در رأی‌گیری شرکت کرده‌باشد؛ به صورت خودکار از فرایند رأی‌گیری حذف می‌شود؛
 • به دلیل واحد بودن لینک رأی‌گیری امکان نگه‌داری محتوای فرم وجود ندارد اما نتایج حاصل در نرم‌افزار اکسل در هر زمان قابل دسترس خواهدبود؛
 • هرکسی که در انتخابات شرکت می‌کند باید کد ملی خود را با استفاده از اعداد انگلیسی و صحیح در فرم رأی‌گیری ثبت کند؛ چون ملاک ثبت رأی و تأیید آن، کد ملی خواهدبود؛
 • کسانی که قصد دارند در رأی‌گیری شرکت کنند می‌توانند با استفاده از صفحه‌خوان‌ها و فشردن کلید فاصله روی اسامی کاندیداها و گزینه‌های بلی یا نه و علامت‌دار کردن آنها  روی فرم گوگل رأی خود را با استفاده از دکمه ارائه ثبت کنند؛ سیستم پس از ثبت موفق رأی پیغام موفق بودن ثبت رأی را اعلام می‌کند؛
 • به منظور حفظ صحت انتخابات دسترسی به فایل Excel رأی‌گیری برای تأیید یا رد برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی و تغییرات در اساس‌نامه و محتوای فرم و فایل Excel رأی‌گیری به منظور انتخاب اعضای کمیته انتخابات برای هیأت رئیسه مجامع و مرجع صادر کننده پروانه امکان‌پذیر خواهدبود.
 • به دلیل اجرای اصل مخفیانه بودن آراء باتوجه به مشخص بودن تعداد حاضران در جلسه، پس از اتمام فرایند رأی‌گیری ستون کد ملی از فرم حذف خواهدشد؛
 • علاوه بر رأی‌گیری برنامه های ارائه گزارش عمل‌کرد هیأت مدیره، ارائه گزارش مالی، و برنامه‌های جانبی نیز در مجمع عادی اجرا خواهدشد.

 

لینک‌های مورد نیاز

 

آموزش چگونگی ثبت‌نام در سایت گوش کن و سرور تیم‌تاکی آن و تکمیل فرم‌های مجامع عمومی انجمن موج نور به صورت صوتی با حجم حدود ۲۱ مگابایت

 

آیین‌نامه برگزاری انتخابات الکترونیکی به صورت متنی

 

لینک ثبت‌نام در سایت گوش کن و سرور تیم‌تاکی آن

 

برای دریافت اطلاعات کامل‌تر درمورد تیم‌تاک و دانلود نرم‌افزار آن

لینک

را ببینید.​

 

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۷۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای یک‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, حقوقی, صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 Responses to به روز رسانی. اطلاعات تکمیلی در مورد برگزاری مجامع عمومی اضافه شد. برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده برای تغییرات در اساس‌نامه و مجمع عمومی عادی برای انتخاب هیأت مدیره و بازرسان انجمن موج نور اصفهان

 1. 1
  سمانه کریم زاده says:

  سلام. با تشکر از اطلاعات و توضیحات دقیقی که در خصوص مجمع و انتخابات انجمن در اختیارمون گذاشتید، من یک سوال داشتم ازتون، منی که میخوام در انتخابات شرکت کنم و رای بدهم باید چه کار کنم؟ باید مشخصاتی که در پست گفتید رو برای اون شماره در واتساپ ارسال کنم یا برای رای دادن نیاز به این کار نیست؟

  • 1.1

   سلام بر شما، از دقت نظر و توجه شما بسیار سپاس‌گزاریم؛ بله دقیقاً هرکس که می‌خواهد رأی بدهد؛ باید حتماًً در تاریخ و ساعت ذکر شده در محل برگزاری مجمع یعنی تیم‌تاک محله نابینایان حاضر باشد و برای اینکه حضورش کاملاً قانونی باشد باید کارت عضویتش تمدید شود که این تمدید با ارسال مشخصاتی که ذکر شد برای شماره واتس اپ یا ایمیل انجمن امکان‌پذیر است.
   در واقع هرکس که می‌خواهد رأی بدهد باید؛
   ۱. نام کاربری و رمز عبور تیم‌تاک محله نابینایان را داشته‌باشد؛
   ۲. نام و نام خانوادگی، تلفن تماس، کد ملی و نشانی پست الکترونیکی خود را به شماره واتس اپ 00989134342736 سرکار خانم صفایی یا پست الکترونیکی انجمن به نشانی Mojenoor84@gmail.com ارسال کند.
   ۳. در تاریخ برگزاری جلسه در محل برگزاری حاضر باشد و در زمانی که اعلام خواهدشد رأی خود را ثبت کند.
   ۴. مطالب متن اطلاعیه را به دقت بخواند و درصورت نیاز لینک‌های مورد نیاز را ملاحظه کند.
   موفق، سربلند و سلامت باشید.

 2. 2

  سلام و عرض ادب و احترام. سپاسگزارم از فعالیتها و اطلاعرسانیها تون. یه سوال داشتم. آیا منی که عضو انجمن موج نور نیستم میتونم در جلسه شرکت کنم؟

  • 2.1

   سلام بر شما؛ بله در واقع شما با ارسال اطلاعات خواسته شده عضو انجمن می‌شوید و از آنجایی که عضویت در انجمن موج نور محدودیت زمانی و مکانی ندارد از همان لحظه عضو انجمن محسوب می‌شوید و می‌توانید در مجامع عمومی شرکت کنید؛ در صورت نیاز با شما تماس گرفته می‌شود و اطلاعات دیگری از شما دریافت می‌شود. موفق و پیروز باشید. به امید دیدار شما در مجامع عمومی.

دیدگاهتان را بنویسید