برگزاری مسابقات شطرنج همراه با جوایز نفیس

اطلاعیه شماره ۶۲. انجمن روشن بین اصفهان. مورخ ۹۹/۰۹/۰۹. برگزاری مسابقات کشوری شطرنج
به نام آنکه ما را فکرت آموخت.
هسته ورزش و جوانان انجمن روشن بین اصفهان با همکاری انجمن شطرنج و فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان اقدام به برگزاری مسابقات کشوری شطرنج ویژه نابینایان به صورت آنلاین نموده است.

این مسابقات که در تاریخ ۱۴ آذر ماه سال جاری و به مناسبت روز جهانی معلولین اجرا خواهد شد با تقدیر از: رتبه های برتر، بانوی برتر، مسن ترین و کم سن ترین و افراد دارای ریتینگ همراه با جوایز نقدی و تقدیرنامه همراه خواهد بود.
عزیزانی که علاقه مند به شرکت در این دوره از مسابقات شطرنج می باشند، می توانند با جناب آقای علی فارسی مدان مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان تماس حاصل نموده و یا در واتساپ سؤالات و درخواست خود را ارسال نمایند.
لازم به ذکر است که مسابقات در این سایت برگزار خواهد شد.
در پایان از تمامی ورزشکاران دعوت به عمل می آوریم تا به منظور پیگیری اهداف والای ورزش در این انجمن ثبت نام کرده تا با همفکری و همیاری یکدیگر فردایی روشنی را بسازیم.
علی فارسی مدان ۰۹۳۵۱۲۷۱۱۴۴
محمد جواد خادمی رئیس هیئت مدیره ۰۹۱۳۲۹۴۴۸۱۴

درباره انجمن روشنبین اصفهان

انجمن روشنبین اصفهان با استعانت از درگاه ایزد یکتا، و با تمسک به قوانین جمهوری اسلامی ایران، و به کارگیری جوانان روشن زمیر این مرز و بوم، در راستای احقاق حقوق معلولین به خصوص نابینایان تلاش می نماید. این انجمن دارای مجوز رسمی از وزارت کشور (فرمانداری اصفهان) بوده و به مدت دو سال با اعضای هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد. لیست اعضای هیئت مدیره به شرح زیل است: محمد جواد خادمی، رئیس هیئت مدیره علی فارسی مدان مدیر عامل رمضان ژیانی نایب رئیس زهرا میرزایی خیرآبادی، هاجر وطنی و فاطمه وطنی. کمیته های فعال: کمیته علمی، ورزشی، اشتغال و مناسب سازی، و فرهنگی تفریحی
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, ورزش ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید