بخش اول کتاب منطق و فلسفه جامع کنکور به همراه چند کتاب دیگر، هدیه محله نابینایان به شما دانش‌آموزان گرامی

سلااام. یه سلام ویژه به شما دانش‌آموز عزیز که حسابی این روزها درگیر درس و امتحان هستی و امیدوارم در هر کجای ایرانی، در مسیر تحصیل  موفق و پیروز باشی.

 

این بار هم با یک هدیه از طرف محله نابینایان آمدم.

یک هدیه ویژه و داغ داغ به تمام دانش‌آموزان نابینایی که امسال براشون یه سال سرنوشت‌سازه، کنکور دارند و به شدت مشغول خوندن درس هستند و خودشون رو برای اولین آزمون کنکور قرن جدید و سال 1400 آماده میکنند.

محله نابینایان بازهم گل کاشته و اقدام به ضبط یک کتاب، باتوجه به فراخور نیاز دانش‌آموزان  کرده.

 

کتاب منطق و فلسفه جامع کنکور، از مجموعه کتابهای میکرو طبقه بندی گاج، پایه دهم، یازدهم و دوازدهم، کاری از گروه گویندگان ارس، ضبط شده به سفارش پایگاه اینترنتی محله نابینایان، سال 1399.

فایل شناسنامه کتاب رو میتونید

از اینجا

دانلود و گوش کنید.

و اما دوستان خود کتاب به طور کامل تا چند روز آینده روی سایت قرار خواهد گرفت، ولی چون بخش اولش یعنی: منطق پایه دهمش آماده شده بود، تصمیم گرفتیم که فعلا بخش اول کتاب رو در اختیارتون بذاریم و به محض تکمیل شدن بخشهای دیگه کتاب به طور کامل، اطلاعیه‌اش زده میشه و در صفحه کتابخونه قرار خواهد گرفت.

با این حساب شما میتونید بخش اول کتاب رو از لینک زیر دانلود کنید.

منطق جامع کنکور پایه دهم، از سری کتابهای میکرو طبقه بندی گاج، کاری از گروه گویندگان ارس، ضبط شده به سفارش پایگاه اینترنتی محله نابینایان، سال1399.

 

به جز کتاب بالا که یه هدیه ویژه هم برای دانش‌آموزان کنکوری محسوب میشد باید به اطلاعتون برسونم که کتاب

ریاضی و آمار1 رشته علوم انسانی، پایه دهم، ضبط شده به سفارش خانم سمانه نیکمنش

همچنین کتابهای قرآن هفتم و هشتم که توسط آقای سید ناصر موسوی تدریس و ضبط شدن، فایلهاشون تکمیل شدند و به طور کامل در صفحه کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان، بار‌گذاری شدند.

شما عزیزان با مراجعه به

صفحه کتابخانه دانش‌آموزی

میتونید از این کتابخونه بازدید کنید و کتابهای مورد نیاز خودتون رو دانلود کنید.

من جا داره که از گروه گویندگان ارس، سرکار خانم نیکمنش و جناب آقای موسوی تشکر ویژه داشته باشم، که زحمت ضبط این کتب رو بر عهده داشتند و کتابها رو در اختیار ما قرار دادند.

دوستان ازتون خواهش میکنم که صفحه کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان را به تمام دوستان نابینا معرفی کنید و ما هم سعی میکنیم که تا جای امکان این صفحه رو به روز نگه داریم.

منتظر کتابهای دیگه و خبرهای خوب دیگه از طرف ما باشید.

خیلی زود برمیگردیم پیشتون.

موفق و پایدار باشید.

درباره سمانه کریم زاده

سمانه کریم‌زاده کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و زاده‌ی نصفه جهانم. تا به حال در زندگیم موفقیت قابل توجهی کسب نکردم، تا در این بخش حرفی برای گفتن داشته باشم. عاشق ریاضیات و شطرنجم و بسیار دوست دارم به دیگران هم در حد توانم آموزش بدهم، البته همواره به دنبال آموختن نیز هستم. در این محله‌ی با‌صفا دوستان خوبی پیدا کردم و مطالب مفید بسیاری آموختم. امیدوارم بتوانم، به عنوان عضو کوچکی از محله نابینایان دوست خوبی برای شما باشم. به امید موفقیت روز‌افزون تک تک شما دوستان گرامی.
این نوشته در اطلاع رسانی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

One Response to بخش اول کتاب منطق و فلسفه جامع کنکور به همراه چند کتاب دیگر، هدیه محله نابینایان به شما دانش‌آموزان گرامی

  1. 1

دیدگاهتان را بنویسید