سلام. همچنان با رادیو‌گوش‌کن همراه باشید.

نمیدونستم عنوان پست باید چی باشه؟!

اصولا نمیدونستم بودن یه همچین پستی ضروری هست یا نه؟!

به هر حال آخرش به این نتیجه رسیدم که پست رو بزنم بهتر از اینه که نزنم خخخخ!

اما غرض:

از اونجایی که میلاد نصرتی گرامی تازگیها مشغلهش زیاد شده بود و خیلی نمیتونست درگیر کارهای رادیو اینترنتی محله باشه، باز از اونجایی که من یه کم بیکار بودم، یعنی کار کم سرم ریخته بود، ضمن مشورت با محسن صالحی مدیر ارشد، تصمیم گرفتیم تا اطلاع دومی، یا درستترش بعدی، یا ولش کن همون ثانوی، اداره رادیو گوش‌کن رو فعلا خودم به عهده بگیرم تا بعدا ببینیم چی میشه!

البته هم خود میلاد هنوز همراهمون هست، هم دکتر مهدی محمد‌قاسمی و خانم فاطمه میرزا‌علیان (نازنین خودمون) به عنوان همکارانی که الحق هر کسی هم مسئول رادیو باشه، اونها هستن که در واقع چرخ کار رادیو رو میچرخونن، کماکان با من همراهی و همکاری میکنن.

بدین وسیله از طرف خودم و بالاخص تیم مدیریت مجموعه محله نابینایان و ویژه‌تر از همه، از طرف رئیسمون محسن صالحی، از حدود یک سال و نیم، زحمات بی‌دریغ میلاد نصرتی و همکارانش که گفتم همه همکاران منم هستن، قدردانی میکنیم و امیدواریم این همکاری و همراهی تداوم داشته باشه.

غیر از سه نفری که گفتم، جا داره که از تک تک کسانی که طی این مدت، تحت هر عنوانی، از برنامه سازی و اجرا گرفته، تا صدا برداری، نویسندگی، تولید محتوا و … کمترین و کوچکترین تلاشی در جهت قدم برداشتن این رادیو اینترنتی نو‌پا به خرج دادن، صمیمانه سپاسگزار باشیم و باز هم امیدوار به هم‌قدمی، هم‌فکری و همراهیشون در آینده!

در نهایت و مهمتر از همه، از شما مخاطبان و شنوندگان همیشگی و غیر همیشگی رادیو هم خاضعانه و صمیمانه تشکر میکنیم و همچنان که امیدوار به همراهیتون در آینده هستیم، انتظار داریم، طرحها، پیشنهادها، ایده ها و انتقاداتتون رو در مورد هر اونچه که به رادیو اینترنتی محله نابینایان مربوط میشه، از طریق آیدی @radiogooshkon و همچنین صفحه تماس با مدیران محله، بخش ارتباط با مدیر رادیو‌گوش‌کن با ما در میون بذارید، باشد که در مسیر پیشرفت محله و خصوصا رادیو اینترنتی محله سودمند واقع بشه.

لینک دریافت صدای رادیو:

http://gooshkon.ir/r.htm

کانال تلگرامی جهت اطلاع از جدول هفتگی و روزانه برنامه های رادیو‌گوش‌کن:

@teamtalk

 

Avatar photo

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبت اندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.