احتمالابازی ششم آخرین بازی رسمی امسال باشه! کی میاد مافیا بازی؟!

بالاخره با هزار و یک مکافات که هزار تاش قابل گفتن نیست شهر تو بازی پنجم رسما برای اولین بار  برنده شد!

چیه عمو؟! برو بشین دیگه! جان؟

حداقل اون یه مکافاتو بگم؟

چقدر پیگیری تو؟!

حالا برو بشین تا بگم!

من هزار تا رو نگفتم هیچ کس هیچی نگفت تو سر یکیش وایسادی چونه میزنی؟

برو وقت همه و منو به اندازه چند خط گرفتی!

خلاصه که بازم تشریف بیارید شنبه شب شانزدهم اسفند، تا ببینیم طبق آمار اخیر و بازیهای غیر رسمی، شهر برای دومین بار میتونه تو ششمین بازی برنده بشه؟

قرارمون همون حدود ساعت 8 به بعد.

سلام.

خیلی ساده و بی هیچ مقدمه، میخوایم اگه حداقل دوازده تا پایه برای مافیا بازی پیدا بشه، چند تا پادکست از این بازی توی تیمتاک ضبط کنیم و توی رادیو، سایت و جاهای دیگه پخش کنیم!

طرحمون هم همون طرح شبهای مافیا توی فیلیمو هست بی هیچ کم و کاست!

کاسِت نههههههههههه! کاست!

خلاصهش اینه که دوازده نفر شامل چهار نفر مافیا و هشت نفر شهروند بازی رو با رهبری یک گرداننده انجام میدن.

 

آقای محمدرضا علیمردانی رو که خوب میشناسید!

کاملا درسته! پنجمین مهمان عزیز هات‌گوش‌کن رو عرض میکنم!

ایشون مجری و گرداننده همین بازی شبهای مافیا هستن که گفتم و به طور کامل طرح این بازی رو توضیح دادن.

منم همین توضیح رو به صورت صوتی براتون اینجا میذارم تا اونهایی که هیچی کلا از این بازی بلد نیستن ولی بهش علاقمندن، یا اونهایی که بلدن، توی ontoyz یا جاهای دیگه چه آفلاین و چه آنلاین بازی رو انجام دادن و میخوان بدونن این طرح چه شکلیه و در واقع ما میخوایم چی کار کنیم، گوش بدن و همه چی دستشون بیاد.

 

Avatar photo

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبت اندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در اطلاع رسانی, بازی, مسابقه ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.