فایل قسمت سوم اضافه شد. شنبه شبها، با پادکست زنده مافیا، از رادیو گوش‌کن همراه باشید.

درود

خب پیش از هر کاری، این فایل بازی اول، این فایل بازی دوم و اینم فایل بازی سوم که شنبه شب گذشته نه، شنبه شب قبلترش از رادیو گوش‌کن پخش شد تقدیم حضور شما.

طبق قرارمون، شنبه شب پایانی ماه رمضان هم ساعت 21:30، بازم پادکست زنده مافیا از رادیو گوش‌کن خواهیم داشت.

روش انتخابمون همون روشی هست که اونهایی که بودن، شنیدن چه جوری بود خخخخ!

در همین حد بگم، حدود ساعت 9 شب، 18 اردیبهشت، یعنی نیم ساعت قبل از شروع بازی، تشریف بیارید کانال سالن بازی توی سرور تیمتاک، تا 12 شرکت‌کننده منتخب رو از بین خیل داوطلبان برای بازی چهارم انتخاب کنیم.

خوش باشید و پایدار.

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبتاندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, بازی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, صوتی, مسابقه ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید