فایل قسمت هفتم اضافه شد. پنجشنبه شبها، با پادکست زنده مافیا، از رادیو گوش‌کن همراه باشید.

درود

خب پیش از هر کاری، فایل بازی هفتم که پنجشنبه شب گذشته از رادیو گوش‌کن پخش شد تقدیم حضور شما.

 

برای بازی این هفته که پنجشنبه 20 خرداد ساعت 22 در تیمتاک برگزار و از رادیو گوش کن هم پخش میشه، ، حدود نیم ساعت زودتر از شروع بازی، یعنی ساعت 21:30 همه دوستانی که تمایل دارن بازی کنن، توی سرور تیمتاک و کانال سالن بازی جمع بشن تا بازیکنان بازی هشتم رو انتخاب کنیم.

 

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبتاندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, بازی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, صوتی, مسابقه ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

One Response to فایل قسمت هفتم اضافه شد. پنجشنبه شبها، با پادکست زنده مافیا، از رادیو گوش‌کن همراه باشید.

 1. 1

  سلام.
  فقط انصافاً به بچه ها با تأکید مؤکد بگید که فریاد نزنند و از اون هم مهم تر میکروفون آقای عشقی رو هم یک کاریش بکنید انگار همه با بیتریت 320 باشند و ایشون 16 در این حد تفاوت وجود داره.
  من از همون اول به بهنام نصیری به خاطر اطمینانی که در لحنش موج می زد به عنوان یک مافیا شک کرده بودم و بسیار در تعجبم از این که چه طور بقیه روش اجماع نکردند.
  کارآگاه هم بسیار ضعیف بود و در حدی نتونست به نقشش عمل کنه که من به خانم محمدی به عنوان کارآگاه شک کرده بودم.
  در کل به همه دست اندر کاران خسته نباشید میگم.

دیدگاهتان را بنویسید