برگزاری کارگاه طرحواره درمانی به صورت آنلاین با همکاری مشترک انجمن روشن بین و محله نابینایان.

به نام یگانه هستی بخش
هسته ی روان شناسان و مشاورین انجمن روشن‌بین اصفهان با همکاری وب‌سایت محله نابینایان (گوش کن) برگزار می کند.
کارگاه طرحواره درمانی با حضور استاد مهرداد هنرمند.
این کارگاه روزهای جمعه از ساعت 9 صبح الی 12 برگزار خواهد شد.

مدت زمان این کارگاه 20 ساعت آموزشی بوده و به صورت آنلاین در فضای تیم‌تاک محله نابینایان برگزار می‌شود.

هزینه ی کارگاه صد و پنجاه هزار تومان است.
نکته : این هزینه به صورت کامل در اختیار استاد قرار خواهد گرفت و لازم به ذکر است هزینه فعلی یک پنجم هزینه های کارگاه های عادی می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با آقای محمدجواد خادمی به شماره تماس: 09132944814 تماس حاصل نمایید.
پیش زمینه ی حضور در کارگاه آشنایی با مبانی روان شناسی و توانمندی نسبی در شناسایی و تشخیص گذاری اختلالات روانی می باشد. این کارگاه تنها مشمول دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته های روان شناسی و مشاوره (تمامی گرایش ها) می باشد.
توجه داشته باشید، داشتن نام کاربری و عضویت در محله نابینایان (www.gooshkon.ir) برای شرکت در این کارگاه الزامیست، بنابراین در صورت عدم عضویت در این سایت، لطفاً علاوه بر ثبت نام در این کارگاه و واریز وجه مذکور، در وب‌سایت محله نابینایان ( گوش کن) نیز ثبت نام کرده و نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور برای اتصال به سرور تیم‌تاک این مجموعه و همچنین حضور در این کارگاه اقدام نمایید.
جهت ثبت نام در وب‌سایت محله نابینایان

از اینجا 

و برای دریافت نام کاربری و رمز عبور سرور تیم‌تاک محله نابینایان

از اینجا

وارد شوید.
طرحواره درمانی از جمله درمان های موثر بر درمان اختلالات روان شناسی می باشد که ترکیبی از رویکرد روانکاوی و شناخت درمانی است. این درمان جذاب برای درمان اختلالات شخصیت نیز به کار می رود.

درباره انجمن روشنبین اصفهان

انجمن روشنبین اصفهان با استعانت از درگاه ایزد یکتا، و با تمسک به قوانین جمهوری اسلامی ایران، و به کارگیری جوانان روشن زمیر این مرز و بوم، در راستای احقاق حقوق معلولین به خصوص نابینایان تلاش می نماید. این انجمن دارای مجوز رسمی از وزارت کشور (فرمانداری اصفهان) بوده و به مدت دو سال با اعضای هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد. لیست اعضای هیئت مدیره به شرح زیل است: محمد جواد خادمی، رئیس هیئت مدیره علی فارسی مدان مدیر عامل رمضان ژیانی نایب رئیس زهرا میرزایی خیرآبادی، هاجر وطنی و فاطمه وطنی. کمیته های فعال: کمیته علمی، ورزشی، اشتغال و مناسب سازی، و فرهنگی تفریحی
این نوشته در آموزش, آموزش های خریدنی, اخبار, اطلاع رسانی, روانشناسی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

One Response to برگزاری کارگاه طرحواره درمانی به صورت آنلاین با همکاری مشترک انجمن روشن بین و محله نابینایان.

  1. 1

دیدگاهتان را بنویسید