بخش سوم از ادامه فصل چهارم اضافه شد. کتاب شکستن مرزهای ثروت، هدیه ای دیگر از دکتر شیرمحمدی به مجموعه محله نابینایان. هر جمعه با یک بخش جذاب از این کتاب همراه ما باشید

سلام به هر کسی که درست همین حالا داره از لا به لای این سطرها رد میشه. امید که آسمان دل‌هاتون به روشنای خورشید مردادماه باشه!
اجازه بدید با یک سوال شروع کنم که به ادامه ی گفت‌و‌گومون بی ارتباط نیست. هدیه رو بیشتر دوست داری یا کتاب رو؟ اگر به من باشه میگم جفتش. و واسه اینکه از هردو مورد بهره ببرم میگم دلم میخواد کتاب هدیه بگیرم. بریم سر اصل مطلب.
اگر خاطرت باشه پیش از این در مورد یک هدیه ی ارزشمند اینجا صحبت کردیم. کتابی که استاد و نویسنده ی بزرگوار جناب شیرمحمدی به ما هدیه دادن و به لطف ایشون اجازه پیدا کردیم که از اون کتاب و چندتا دیگه از آثار ارزشمندشون به صورت فایل های صوتی استفاده کنیم. استاد شیرمحمدی الان دیگه برای خیلی از ما خیلی آشناتر هستن. کسی که بعد از آثارشون، خودشون هم به محله ی ما اومدن و با ایجاد و پیشبرد کلاس های کوچینگ تا مرحله ی عمل و امتحان و مدرک قبولی به بچه های موفق این دوره، الحق کاری کردن کارستون. یک بار دیگه تشکرهای عمیق و خالصمون تقدیم شما استاد شیرمحمدی بزرگوار! آشنای عزیز محله!
و باز هم اگر خاطرت باشه، پیش از این یکی از آثار استاد رو همینجا در محله به صورت فایل صوتی دریافت کردیم و لذت بردیم و چه قدر شیرین بود!
برای دریافت کتاب اول به
این پست
مراجعه کنید.
غرض اینکه نوبتی هم باشه نوبت کتاب دومه. بله درسته. کتاب دوم از سری آثار استاد شیرمحمدی با اجازه ی ایشون و با تشکر از ایشون آماده شده تا بخونیم و بیش از پیش بدونیم و قراره کتاب مورد نظر رو بخش بخش به صورت هفتگی از همینجا بگیریم.

توضیحی کوتاه در مورد کتاب:

کتاب شکستن مرزهای ثروت، یکجورایی از اون کتاب های اقتصادیه. کمک می کنه بخش مالی زندگی رو بهتر و بیشتر مدیریت کنیم و در مراحل پیشرفته تر بهمون میگه از چه راه هایی امکانش برامون فراهمه که به ثروتمون اضافه کنیم.
این کتاب از نظر شخص من، شیرین، روان و مفیده، حتی اگر من بعد از خوندنش نتونم چیزی به صفرهای دفترچه حسابم اضافه کنم. توصیه میکنم کتاب رو بخونی تا دلیل این نظرم رو کشف کنی.
فصل های مختلف کتاب ذکر شده رو میتونید با صدای شنیدنی آقای عباس مرزبان و تنظیم فاطمه خلیلی هر هفته از همینجا دریافت کنید. پس قرار ما، هر هفته، جمعه، درست همینجا.

پیشگام، پیروز و پاینده باشید!

دانلود کتاب شکستن مرزهای ثروت در پارت‌های حدودا 30 دقیقه ای

بخش اول از فصل اول  با حجم 30 مگابایت

بخش دوم از فصل اول  با حجم 29 مگابایت

بخش اول از فصل دوم با حجم 27 مگابایت

بخش دوم از فصل دوم با حجم 31 مگابایت

بخش اول از فصل سوم با حجم 30 مگابایت

بخش اول از فصل چهارم با حجم 29 مگابایت

بخش دوم از فصل چهارم با حجم تقریبی 30مگابایت

بخش سوم از فصل چهارم با حجم 30 مگابایت

درباره پریسا

سلام به همگی. من پریسام. نابینای مطلق و مبتلا به بیماریِ آر پی که رفته رفته بیناییم رو گرفت و تموم شد. گاهی شلوغم، پیش تر ها بیشتر شلوغ بودم ولی الان ها دیگه نه خیلی، همیشه پر حرفم، اگر مواظب نباشم دلم و حس و حالم کار دستم میده، کمی بیشتر یاد می گیرم که مواظب تر باشم، راحت می خندم، گریه هم می کنم ولی دوستش ندارم، این اواخر عاشق سکوت های همراه لبخندم و ترجیح میدم در جهان واقعی جهان صدا ها و صحبت های از هر جنسی و هر مدلی توی حال و هوای بی صدای طلاییه خودم باشم، زندگی رو، خدا رو و همه شما رو خیلی دوست دارم! ایام به کام همگی!
این نوشته در صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

3 Responses to بخش سوم از ادامه فصل چهارم اضافه شد. کتاب شکستن مرزهای ثروت، هدیه ای دیگر از دکتر شیرمحمدی به مجموعه محله نابینایان. هر جمعه با یک بخش جذاب از این کتاب همراه ما باشید

 1. 1
  بانو. says:

  سلااام بر پریسا خانمی عزیز و تشکر فراااوان از کتاب و هدیه و هدیه کتابیت زیاااد.
  بسیار هم ممنونم از نویسنده بزرگوار که لطف کردند اجازه نشر کتابشون رو به ما و محله ما دادند
  ان شا الله همیشه شاااد باشند و البته سروتمنننند
  میگما پریسا من دلم یه عاااالمه صفر توی دفترچه حسابم می خواد خب خخخخخخخ البته اولش یه دونه یک داشته باشه بعدش یه عااالمه صفر ناقابل خخخخخخ
  شکلک من دو تا فایل یه بار دانلود می کنم می گوشم این طوری یکی یکی حوصلم سر میره خب ….. شکلک تو هم هفته ای دوتا پارت بذار خب….. شکلک تشکر زیاااد از آقای مرزبان و فاطمه خانمی عزیزم هم خخخخخییییلی ….. شکلک برم دیگه شکلک خداحافظی

 2. 2

  سلام.

  کتاب واااقِعاً عااالیی هستش.

  سپاس فراوان.
  هم از شما و هم از آقای دکتر.

 3. 3
  حمید رضائی says:

  سلام ممنون بابت کتاب خوبی که میزارین. کتاب پر محتوایی هست.
  فقط یه نکته اونم اینکه ایرادات ویرایشی خیلی خیلی خیلی ریزی توش هست که اگه حل بشه عالی میشه
  روی هم رفته عااااالی هست
  بازم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید