اطلاعیه! قابل توجه آن دسته از دانش‌جویانی که کمک هزینه خرید تجهیزات صندوق رفاه دانش‌جویان را دریافت نکرده اند

به نام خدا.
با لطف خدا و پیگیری جمعی از دانشجویان به نمایندگی از دانشجویان با آسیب بینایی سراسر کشور, صندوق رفاه دانشجویان مبلغی را تحت عنوان کمک هزینه خرید تجهیزات ویژه نابینایان مانند دستگاه ضبط صدا(voice recorder)به این گروه از دانشجویان اختصاص داد.
متاسفانه باخبر شدیم که جمعی از دوستان دانشجو با آسیب بینایی مبلغ ذکر شده را دریافت نکردند و در همین راستا طبق پیگیری‌های صورت گرفته, این عزیزان فرصت دارند حداکثر تا بیستم تیر ماه 1400 با ارسال اطلاعات خواسته شده نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.
پیش از اعلام اطلاعات خواسته شده و نحوه ارسال آن, لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید:
1. نگارنده این مطلب و دریافت کننده اطلاعات که مشخصاتشان در ادامه می‌آید, هیچ مسئولیت اجرایی یا اختیاری نداشته و صرفا به عنوان نمایندگان دانشجویان با آسیب بینایی سراسر کشور همراه با جمعی دیگر از نابینایان, در جلساتی که با نمایندگان صندوق رفاه دانشجویان برگزار شده, مطالباتی را مطرح نموده اند که مبلغ دو میلیون تومان کمک هزینه تجهیزات ویژه نابینایان تا بدین لحظه محقق شده است. لذا ما صرفا نمایندگان شما در طرح مباحث مربوطه هستیم و مسئول مطلق واریز کمک هزینه فعلی یا موارد احتمالی آینده صندوق رفاه دانشجویان میباشد.
2. آخرین مهلت ارسال مشخصات افرادی که این مبلغ را دریافت نکرده اند حداکثر روز یکشنبه بیستم تیر ماه 1400 می‌باشد. پس لطفا پس از مشاهده این مطلب هرچه سریعتر نسبت به ارسال موارد خواسته شده اقدام نمایید.
3. موارد ذیل را در قالب تنها یک پیام به جناب آقای همایون شاهمرادی از طریق شبکه های اجتماعی و به شماره
09127029474
یا آیدی تلگرام
@Homayoon_shahmoradi
ارسال نمایید.
نام و نام خانوادگی,
کد ملی,
شماره دانشجویی,
نام دانشگاه,
رشته و مقطع تحصیلی,
شماره حساب و شماره شبای بانک رفاه,
شماره موبایل,
تصویر کارت معلولیت با کیفیت مناسب و ترجیحا اسکن شده.

به امید پیشرفت‌های هرچه بیشتر جامعه نابینایان ایران.

درباره میلاد نصرتی

بروز شده به تاریخ 1 تیر 1400: متولد 8 خرداد 1376 و ساکن اردبیل. دانشجوی مقطع کارشناسی رشته تاریخ, گرایش ایران اسلامی. دبیر سابق انجمن علمی تاریخ دانشگاه محقق اردبیلی, برگزیده دوازدهمین جشنواره بین المللی حرکت به عنوان دبیر نمونه و عضو فعال انجمنهای علمی در سال 1398. استعداد درخشان مقطع کارشناسی رشته تاریخ دانشگاه محقق اردبیلی از سال 95 تا 98 و مقطع کارشناسی ارشد از سال 1399 تا کنون. گوینده و برنامه ساز رادیویی. تدوینگر و تولید کننده محتوا. تهیه کننده پادکست زنگ تاریخ که میتونید از لینک زیر بشنوید. http://zil.ink/zangetarikhpodcast صفحه من در اینستاگرام: @milad.nosrati76
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید