جهت مشاوره به منظور انتخاب رشته در خدمتم

توجه: سایت محله نابینایان تنها منتشر کننده این مطلب میباشد و هیچگونه مسئولیتی در مورد این اطلاعرسانی نخواهد داشت.

سلام و صد سلام به تمامی شما دوستان عزیز.
شمایی که همیشه خاطرتان برایم عزیز است.
قبل از هر  چیز، درگذشت مادر دوست قدیمی و عزیزم، احمد آقای حیدری را به ایشان تسلیت گفته و برایش صبر و طول عمر با عزت از درگاه ایزد یکتا آرزو می کنم.

به علاوه در سالروز تولد گوش کن محله ی باصفای نابینایان که البته محله تمامی مخاطبین عزیز است، برای تمامی مدیران و فعالین این محله  آرزوی شادکامی، عاقبت به خیری و توفیق روز افزون می نمایم.

خوب دوستان عزیز، نتایج کنکور هم آمد. کنکور نیز مانند هر آزمون و یا بهتر بگویم مسابقه ای دارای نتایجی است. لیکن در این آزمون و مسابقه قطعا هیچ کس بازنده نیست.

چطور؟ خوب معلوم است. کسانی که توانسته اند رتبه مد نظرشان را کسب نمایند که با خاطری آرام و راحت انتخاب رشته میکنند و وارد دانشگاه میشوند.

کسانی هم که نتوانسته اند رتبه مد نظرشان را کسب نمایند، از این آزمون کسب تجربه کرده اند. تازه به قول معروف همه چیز که کنکور و ورود به دانشگاه نیست. هزاران راه برای موفقیت و بروز و ظهور استعدادها و توانمندیهای آدمی وجود دارد.

مهم این است که آدمی از تجاربش در جهت یافتن مسیر مناسب و همچنین ساختن هر چه بهتر آینده استفاده کند.

به هر حال ضمن آرزوی توفیق برای تمامی شما عزیزان که همواره برای رشد، شکوفایی و بالندگی خود و جامعه تلاش میکنید، آمادگی خود را به منظور ارائه مشاوره به دوستانی که مایل به انتخاب رشته هستند، اعلام می نمایم.

با این امید که بتوانم در این رابطه مثمر ثمر باشم.

در این رابطه شما دوستان عزیز میتوانید تا پایان زمان انتخاب رشته هر روز از ساعت 17 تا 20 با این جانب با شماره 09138099369 تماس بگیرید.

موفقیت یکایک شما را از درگاه ایزد یکتا خواستارم.

درباره علیرضا حیدری

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگی ما عدم ماست. علیرضا حیدری هستم. متولد شهریورماه 1363. اهل تهران ولی ساکن اصفهان. نابینای مطلق. دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی. از سال 1381 به فراگیری رشته رزمی جودو پرداخته و توانستم تا کنون ضمن اخذ دان 3 در این رشته ی رزمی مدرک مربیگری درجه 3 جودو را نیز از فدراسیون جودوی کشور دریافت نمایم. از سال 1388 در آموزش و پرورش استخدام گردیده و از آن زمان به عنوان دبیر رابط دانشآموزان نابینا مشغول به خدمت به این گروه از دانشآموزان مستعد و پر توان کشور عزیزم هستم. فعالیتی که همواره به آن افتخار کرده و میکنم. از سال 1390 علاوه بر ورزش، مشاوره و معلمی، به فراگیری زمینه های مربوط به طب سنتی پرداختم. در طب سنتی، مزاجشناسی، نبض شناسی و اعمال یداوی علاقه ی من را به خود جلب نمود و پس از فراگیری این امور، به فراگیری سبکهای مختلف ماساژ از قبیل ماساژ آروما، یومیهو، شیاتسو پرداخته و متعاقب آن توانستم، مدرک کاربر ماساژ که عالیترین مدرک حرفه ای ماساژ در کشور است را از سازمان فنی و حرفه ای کسب نمایم. در کنار تمامی اینها به فعالیت های اجتماعی و به خصوص تلاش در راستای رفع موانع پیش روی معلولین به ویژه نابینایان علاقه وافر دارم. زمانی مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان بوده و در حال حاضر نیز علاوه بر همکاری با انجمن علمی فرهنگی موج نور اصفهان، یکی از اعضای هیات مدیره ی مؤسسه تخصصی فرصت برابر آریای سپاهان که به فعالیت تخصصی در ارتباط با مناسب سازی محیط در جهت دسترسی و استفاده ی  معلولین میپردازد هستم. البته اخیرا با همکاری تعدادی از دوستان ضمن تشکیل گروهی خودجوش به نام تدبیر. تلاش در بورس ایران، به فعالیت در بازار سرمایه و کسب دانش و تجربه در این زمینه مشغول هستیم. محله ی باصفای نابینایان با اعضای پر انرژی و مدیریت عالی خود فضاییست مغتنم در این راستا که تمامی اقشار جامعه به خصوص همنوعان نابینا و کمبینا بتوانند در آن حضور یافته و تجارب خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند. از این که بتوانم در این محله باصفا، با هم محله ایها به خصوص همنوعان عزیزم همکاری نموده و از دانش و تجاربشان برخوردار گردم به خود میبالم. پست الکترونیک: a.r.heydari2021@gmail.com تلفن تماس 09138099369 با همین شماره در واتسآپ و تلگرام نیز پاسخگو و در خدمت تمامی دوستان عزیز هستم.
این نوشته در اجتماعی, اطلاع رسانی, روانشناسی, صحبت های خودمونی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید