اطلاعیه: ثبت نام اولیه برای دریافت اشتراک شخصی ماهنامه نسل مانا آغاز گردید

ضمن عرض سلام و احترام به مخاطبان فرهیخته ماهنامه نسل مانا.

به اطلاع می‌رساند، ثبت‌نام برای دریافت نسخه بریل این ماهنامه به صورت اشتراک شخصی از تاریخ شنبه دوم بهمن‌ماه سال 1400 آغاز شده است. علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام تا پایان بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند با دفتر تحریریه نسل مانا، روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 13 با شماره 02122560255 تماس بگیرند.

متقاضیان می‌بایست اطلاعات خود شامل شهر محل سکونت، کد ملی، شماره تماس و کد پستی را به آقای امیر سپهری مسئول روابط عمومی نسل مانا جهت دریافت حق اشتراک شخصی برای ثبت‌نام اولیه قرار دهند.

ثبت‌نام از متقاضیان صرفاً جهت براورد اولیه از تعداد مشترکان نسخه‌ی بریل و برنامه‌ریزی برای چاپ صورت می‌گیرد و در پایان بهمن‌ماه، هزینه اشتراک شخصی ماهنامه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

بدیهی است، ثبت درخواست با اعلام هزینه حق اشتراک الزام‌آور نبوده و مخاطبان در صورت عدم تمایل به پرداخت هزینه اعلام شده، می‌توانند از دریافت اشتراک بریل انصراف دهند.

دست‌اندرکاران نسل مانا در تلاش هستند هزینه تمام شده برای شمارگان بریل را به حداقل ممکن کاهش دهند تا کسانی که می‌خواهند این نشریه را به خط بریل مطالعه کنند، از این امکان محروم نشوند.

منتظر اطلاعیه‌های بعدی نسل مانا از طریق راه‌های ارتباطی این نشریه باشید.

ماهنامه نسل مانا به عنوان یک نشریه فرهنگی-اجتماعی در آذرماه سال ۱۴۰۰ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۸۹۱۸۴ پروانه انتشار گرفت. اولین شماره این نشریه در دیماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد. این ماهنامه در سه فرمت بریل، صوتی و الکترونیک منتشر می‌شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. نسل مانا به مدیر‌مسئولی امیر سرمدی، سردبیری امید هاشمی و به صاحب امتیازی انجمن نابینایان ایران روز پایانی هر ماه منتشر خواهد شد.

راههای ارتباطی با نسل مانا:
وبسایت: www.naslemana.com
پست الکترونیکی: info@naslemana.com
کانال تلگرام: @naslemana
صفحه اینستاگرام: @naslemana.mag
سامانه پیامکی: ۵۰۰۰۲۲۲۲۲6
شماره تماس دفتر تحریریه: ۰۲۱۲۲۵۶۰۲۵5
آدرس دفتر تحریریه: تهران، خیابان دروس، خیابان هدایت، کوچه حسنتاش، پلاک 14.
کد پستی: 1943633611.

Avatar photo

درباره روابط عمومی نسل مانا

ماهنامه نسل مانا به عنوان یک نشریه فرهنگی-اجتماعی در آذرماه سال ۱۴۰۰ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۸۹۱۸۴ پروانه انتشار گرفت. اولین شماره این نشریه در دیماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد. این ماهنامه در سه فرمت بریل، صوتی و الکترونیک منتشر می‌شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. نسل مانا به مدیر‌مسئولی امیر سرمدی، سردبیری امید هاشمی و به صاحب امتیازی انجمن نابینایان ایران روز پایانی هر ماه منتشر خواهد شد. راههای ارتباطی با نسل مانا: وبسایت: www.naslemana.com پست الکترونیکی: info@naslemana.com کانال تلگرام: @naslemana صفحه اینستاگرام: @naslemana.mag سامانه پیامکی: ۵۰۰۰۲۲۲۲۲۶ شماره تماس دفتر تحریریه: ۰۲۱۲۲۵۶۰۲۵5 آدرس دفتر تحریریه: تهران، خیابان دروس، خیابان هدایت، کوچه حسنتاش، پلاک 14. کد پستی: 1943633611.
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

3 Responses to اطلاعیه: ثبت نام اولیه برای دریافت اشتراک شخصی ماهنامه نسل مانا آغاز گردید

 1. 1
  manchester says:

  با سلام،
  این مسخره بازیها فقط یا تو ایران اتفاق میفته و یا کشورهایی که در حد همین کشور هستند.
  مثل این میمونه که من بگم نوشابه تولید کردم و هرکی میخواد بخره اول کد ملی و سایر اطلاعات شخصی که نمیدونم به چه منظور باید از بچه ها گرفته بشه رو بده و آخر ماه میگم چقدر بابت نوشابه باید بپردازی.
  جناب سرمدی، شما به عنوان مدیر مسؤول مگر میشه بعد از این همه رفت و آمد تو نابیناها و کار تو روزنامه ایران سپید هنوز ندونی قیمت چاپ یه مجله چقدر آب میخوره؟
  مگر میشه شما از حامیات با خبر نباشی و ندونی چقدر از این مخارج رو اونا به عهده میگیرن؟
  خب یه ماشین حساب بگیر دستت و یه حساب و کتاب بکن و بعد قیمت مجله رو بده دست ما.
  خب حالا ما تصمیم میگیریم بخریم یا نه.
  هنوز متوجه قرار دادن کد ملی خودم به شما عزیزان نشدم.
  مگر میخوام ماست یارانه ای تهیه کنم که باید تعداد مردمی که ماست گرفتن مشخص باشه.
  هر مؤسسه نابینایی نمیدونم چه علاقه ای به جمع کردن کد ملی نابینایان رو داره.
  شاید یه چیزی بهشون میماسه که ما بیخبریم.
  من یه زمانی یه مجله تو آمریکا رو میخریدم. البته پولش از طرف کس دیگری پرداخت میشد.
  ولی وقتی فرمهای مربوطه رو پر میکردم، هیچجا ننوشته بود ID Card یا همون شناسه هویتی.
  بالاخره اینم از همون بروکراسیهای مزخرفی هست که خود جناب سرمدی زمانی که هیچکاره بودند، ازش شاکی بودند. اما چون الان مقامی دارند، این مسائل هیچ مشکلی که نداره هیچ، خیلی هم لازم هست.
  کار باید اصولی صورت بپذیره.
  ماست بقال هنوز نیومده، ما باید برای خریدش کلی اطلاعات شخصی به بقال بدیم.
  َلا برکت الله

  • 1.1

   داوود عزیز سلام.
   دریافت آدرس، کد ملی و و و صرفاً برای اینه که فرایند ثبت‌نام دو بار دو بار صورت نگیره و صد البته که دادن این اطلاعات الزامی و اجباری نیست.
   کما اینکه روز گذشته دو نفر تماس گرفتند و تمایلی به دادن آدرس دقیق و کد پستی نداشتند و ما اسامی رو یادداشت کردیم. قرار شد هر وقت قطعی در لیست دریافت قرار گرفتند اطلاعات خواسته شده رو اعلام کنند.
   اما بریم سراغ بقال محل ببینیم حساب کتاب سرش می‌شه یا نه.
   کارخونه لبنیاتی ماست رو آورده داده به بقال و می‌گه هزینه تموم شده برای تولید این ماست، 65 هزار تومانه. بقال ظرفیت افراد اون محل رو می‌شناسه و می‌دونه که اگه بخواد ماست رو به قیمت 65 هزار تومان عرضه کنه، احتمالاً گروه اندکی موفق به خرید ماست بشن. می‌ره و با سهامداران کارخونه صحبت می‌کنه تا اونا حمایت کنند و قیمت تموم شده ماست کم‌تر بشه. اونا اعلام می‌کنن ما در حد 4 میلیون تومان می‌تونیم یارانه بدیم. بقال با خودش حساب و کتاب می‌کنه و می‌بینه اگه 100 نفر متقاضی باشن، می‌تونه ماست رو با قیمت 25 هزار تومان به فروش برسونه. اگه 200 نفر متقاضی باشن، قیمت می‌شه 45 هزار تومان. اگه 400 نفر خواستار ماست یارانه ای باشن، قیمت تموم شده میشه 55 هزار تومان. حالا این وسط دولت میاد اعلام میکنه برای اینکه مواد لبنی ارزش غذایی زیادی دارن، می‌خواد برای کارخونه های لبنیاتی، شیر رو به صورت رایگان بخره و در اختیارشون بذاره. بقال خوشحال می‌شه و می‌بینه با این طرح دولت، قیمت تموم شده ماست در کارخونه، به جای 65 هزار تومان، می‌شه 50 هزار تومان. میره یارانه رو بگیره بهش می‌گن همون کارخونه ای که داره ماست رو تولید می کنه و در همون استانی که هست باید به دولت درخواست یارانه شیر رو بده. حالا اگه بقال بخواد اون 4 میلیون تومان رو هم سرشکن کنه رو قیمت تموم شده، اگه 100 نفر متقاضی باشن، بقال میتونه ماست رو به قیمت 10 هزار تومان به فروش برسونه. نه 25 هزار تومان. اگر 200 نفر متقاضی باشن، قیمت ماست می‌شه 30 هزار تومان و اگه 500 نفر باشن، قیمت ماست با شیر رایگان می‌شه 42 هزار تومان.
   پس دیدی. بقال محل حساب کتاب سرش می‌شه. قیمت تموم شده رو هم می‌دونه. ولی چون می‌خواد ماست با یه قیمت متعادل و منصفانه تری به دست بچه های محل برسه، در قدم نخست، باید بدونه مشتری ها دقیقاً چند نفرن تا با اون منابع محدودی که برای حمایت داره، بسته به تعداد مشتری، قیمت تموم شده و نهایی رو اعلام کنه. تازه این در حالیه که بقال محل هنوز مطمئن نیست این دولت بدقول ما، شیر رایگان رو می‌رسونه به کارخونه های لبنیاتی یا نه که اگر نرسونه، 15 هزار تومان دوباره به قیمت تموم شده اضافه می‌شه.
   ضمناً. حالا که تا اینجا اومدی، فعلاً این نوشابه رو بزن یکم خنک شی تا در فضای دوستانه تری تبادل نظر کنیم.
   اگر هم حاضری ماست رو به قیمت تموم شده خریداری کنی، بحثی نیست. به بقال بگو از همین ماه ماست رو بدونه حمایت، بدون یک ریال سود، صرفاً با قیمت تموم شده کارخونه به دستت برسونه. اشتراک سه ماهت می‌شه 195 هزار تومان. برای مترجم وزارت امور خارجه نباید زیاد باشه طبیعتاً.

   • 1.1.1
    manchester says:

    ای کاش بقال اول همه این مراحل رو میرفت، از قیمت نهایی مطمئن میشد و بعد اینجا اطلاعیه میزد. چون خودت گفتی در فضای واقعی بحث کنیم، اینجا ادامه نمیدم. ولی یادت باشه من تمایلی به خوندن مطالب در حوزه نابینایی اونم به زبان فارسی رو ندارم. حالا چه 100 تومان هزینه اشتراک باشه یا 100 هزار تومان.

دیدگاهتان را بنویسید