هات گوش کن، برگزار میکند! دانشآموزان عزیز! با یه مسابقه ی داغ چطورین؟

سلام سلااااام به همه ی شما هم محلیهای عزیز، مخصوصا دانشآموزهای گلِ گلاب.

حالتون چطوره؟ ببینم! شما ها هم صدای پایِ بهار و نوروز و سال جدید که  برای هممون میتونه شروع یه آلمه اتفاق باحال باشه رو میشنوید؟

خودتونو واسه نو شدن و عیدی و آجیل و شیرینی و میوه آماده کردین یا نه!؟

بچه ها! همون طور که میدونید، محلمون برای شروع سال نو ویژه برنامه داره. قراره امسالم شروع سال رو جشن بگیریم، دور هم یه آلمه خاطره بسازیم، مهمون بازی و چالش بازی و همه ی اینا، که با مشارکت و شنیدن شماها ارزش پیدا میکنه!

اما این همه  ی ماجرا نیست. امسال قراره مشارکت شما دانشآموزهای عزیز رو بیشتر و بهتر از همیشه داشته باشیم.

میدونم یه کم دیره، ولی خب فرصت کمم نیست.

شما دانشآموزهای عزیز، یعنی هم محلیهای بین 7 تا 17 سالٍمون، میتونید از لحظه ی انتشار این پست، برامون با موضوع آزاد پادکست بسازید و، جاییزه بگیرید!

در هر موردی که به ذهنتون میرسه، از یه تبریک خلاقانه ی نوروز تا پختن یه غذا، از مصاحبه با یه دوست قدیمی تا تهیه ی گزارش از مثلا دامداری پدربزرگهای عزیزتون، از گزارشگیری  از محله ی زندگی و مدرسه تا تجربه های متفاوت و باحالتون، همه ی اینا و خییییلی بیشترش میتونه موضوع پادکستتون باشه.

نهایتا فایل صوتیتون رو با تنظیم و ادیت یا بی تنظیم و ادیت، هر طور که خودتون خوشتون میاد، برامون بفرستید و ما 3 پادکست برتر رو توی برنامه پخش میکنیم و، بهتون جاییزه میدییییم!

نه قانون خاصّی داریم، نه موضوعی تعیین میکنیم. قانون خوشذوقی شماست!

خُلاصش  میشه اینکه شما دانشآموز عزیز، میتونی هرچی که دلت میخواد و فکر میکنی باحال و جالبه رو توی یه فایل صوتی با زمان 6 تا 10 دقیقه ضبط کنی، برای ما توی تلگرام به id:

@masoodbarcelona

یا شماره ی واتسپی:

09361530880

تا تاریخ بیست و یکم اسفند 1400 با مشخصات کامل یعنی سازنده ی پادکست و موضوعش بفرستی، و ما بهش گوش میکنیم و 3 تا از بهتریناشو انتخاب میکنیم! شما میتونید امیدوار باشید که جاییزه بگیرید و پادکست قشنگتون توی هات گوش کن با یه آلمه شنونده پخش بشه!

منتظر پادکستهای باحال و زیاااادتون هستیم.

موفق و برنده باشیییییید!

درباره مسعود

مسعودِ ملایی هستم. نابینای کامل، متولدِ بیستُ یِکُمِ شهریورماهِ سالِ 1373. طرفدارِ پَر و پا قرصِ تیمِ بارسلونای اسپانیا، علاقه مندِ شدید به والیبال، و معمولا شاااد و پر انرژی. به نِویسَندِگیم توی وبسایتِ محله ی نابینایان (گوش کن) افتخار میکنم. تلاش میکنم در ضمینه ی موبایل روز به روز دانسته هامُ بیشتر کنم. و خوشحال میشم اگه کاری برای کسی از دستم بر بیاد.
این نوشته در اجتماعی, اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, پادکست, کودکان و نونهالان, متفرقه, مسابقه ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

15 Responses to هات گوش کن، برگزار میکند! دانشآموزان عزیز! با یه مسابقه ی داغ چطورین؟

 1. 1

  آخ جووون. مسابقه داااغ اونم برا ماهاا. دمتون گرم حسابی

 2. 2
  ابوالفضل قاسمی says:

  سلااام مسئود جون خیلی خوش حال شدم خیلی ممنون

 3. 3
  ابوالفضل قاسمی says:

  سلااام مرسی انشا الاه میزارم نمیدونی چه قدر حیجانی شدم خخخ ! خیلی ممنونم!

 4. 4

  درود. بهبه! چه کار قشنگی! کاش دانش آموز بودم

 5. 5

  سلام
  کار قشنگیه, خوش به حال دانش آموزا! منم دانششو دارم فقط جو تهشه. خخخخخ

 6. 6
  DarkAlireza says:

  من دانشآموز هستم ولی 17 سالم نیست. میتونم اون پادکستی که پارسال تو تلگرام به محسن فرستادم رو دوباره بفرستم؟

دیدگاهتان را بنویسید