راهی دیگر برای ارتباط بهتر و مؤثرتر با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان و وضعیت پاسخ‌گویی تلفنی در نوروز ۱۴۰۱

به نام خالق علم و آگاهی

در پی درخواست‌های متعدد دوستان و علاقه‌مندان برای اختصاص راهی در فضای مجازی برای ثبت درخواست تهیه کتاب و پرسیدن سؤالات در زمینه رایانه و تلفن همراه و کسب اطلاعات بیشتر درمورد مسائل مرتبط با انجمن موج نور اصفهان و پیش‌گیری از اتلاف وقت تماس‌گیرندگان با خط تلفن پاسخ‌گوی انجمن به شماره 03136687033 به خاطر اشغال بودن، به اطلاع می‌رسانیم؛ این انجمن تصمیم گرفته علاوه بر راه‌های تماس تلفنی، ارسال ایمیل و سایت اینترنتی، از طریق شماره تلفن 00989304424149 و لینک

http://wa.me/989304424149

در بستر نرم‌افزار واتساپ با شما مخاطب ارجمند در ارتباط باشد؛ لذا خواهشمندیم؛ درصورت نیاز ضمن اعلام نام و نام خانوادگی خود درخواست‌تان را ثبت کنید؛ تا در زمان‌های پاسخ‌گویی تلفنی یعنی یک‌شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و سه‌شنبه و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به درخواست شما رسیدگی شده، پاسخ لازم را دریافت کنید. توضیح بیشتر اینکه این امکان فقط در زمان پاسخ‌گویی تلفنی فعال می‌شود؛ اما شما می‌توانید در هر زمان با آن در ارتباط باشید و منتظر دریافت پاسخ، در زمان پاسخ‌گویی تلفنی، در بستر واتساپ بمانید.

خواهشمند است از تماس با شماره فوق چه به صورت صوتی و چه تصویری بپرهیزید و فقط از طریق پیام متنی و صوتی از این راه با انجمن در ارتباط باشید.

ضمناً به اطلاع می‌رساند؛ مثل سال‌های گذشته تا پایان روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ پاسخ‌گویی تلفنی نخواهیم داشت و در صورت نیاز به ارتباط با ما با درج نام و نام خانوادگی و تلفن تماس، از طریق پست الکترونیکی انجمن به نشانی

Mojenoor84@gmail.com

با انجمن در ارتباط باشید.

رضایت شما آرزوی قلبی ماست؛

به امید روزهای روشن‌تر.

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۷۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای یک‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, کامپیوتر, معرفی ابزار ارسال و , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید