بازی guess the number, یک بازی بسیار جالب و عالی برای سرگرم کردن خودتون!

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام!
چطووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورید؟ خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووبید؟
امروز من اومدم با یه بازی باحال!
اما قبلش باید یه چیزایی بگم, وگرنه مزش میره: خخخ
این روزا چیکار میکنید؟ تابستون هست ولی خوشبختانه زیاد هم گرم نیست
من که تو این آخرای تابستون حوصلم بدجوری سر رفته: هفته پیش, یعنی دقیقاْ سه شنبه هفته پیش, یه گربه ی خوشگلي پشمالوی ناز خریدیم, من عاشقشم, حسابی باهاش سرگرم میشم
و شماها چیکار میکنید؟
تو این تابستون, تو این بخش آخرش یعنی شهریور, چی واستون باحال هستش؟ من که زیاد نمیدونم خخخ: ولی خب فوضولی هم یکمی کیف داره: خخخخخ
میگما, بعضی ها تون مثل من حوصلشون سر نرفته؟
دلشون یه بازی هیجان انگیز و باحال نمیخواد؟
یه بازی فکری؟
یه بازی ای که یه ساعت باهاش سرگرم بشید؟
ِِِ بزرگمهر, منظورت همون بازیه هستش که تو عنوان پست گفتی?
خب آره دیگه! البته واسه پست بگم که برا اولین بار کلی واسم دردسر درست کرد خخخ: خیلی زیادن فقط میتونم بگم که بدتریناش این بودن که هرچی آپلود سنتر که بهش اعتماد داشتم ترکید: مخصوصاً این dropbox  آشغال, نمیدونم تو حساب جدیدم چه غلطی کرد که همه چیزم پاک شد, اوخ ببخشید اشتباه شد, کلی چرت گذاشت تو dropbox و حجمم رو کامل خورد, پیکو فایلم هر چی امتحان کردم نشد, آخر رسیدم به drop my files, که اونم محدودیت روزانه واس فایلا داره و فایل که آپلود میکنی توش, رمز میذاره:
تازه بعدش متنم و کلاً این جایی که توش چیزی می نوشتم خراب شد, منظورم همون جایی هست که خودتون هم نوشته می فرستید دیگه! اونجا یه گندی زدم ویرایشگرش شد یه چی عجیب, که html رو هم ساپرت نمیکرد و متنم خراب شد و از آخر هم متن پاک شد….
بسه دیگه!
خیلی گفتم بابا خخخ: ولی دیگه این دفعه باید درست شه: اگر نه این کیبورد رو داغون میکنم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دیگه میریم سر اصل مطلب!
این بازی, یعنی guess the number, بازی بسیار جذابی هستش!
میگید چرا؟
خوب شاید بگید که…
هیچی: بازی ای هستش که ما باید حدس بزنیم عدد رو! برو بابا! ما که علم غیب نداریم که بفهمیم عدد چی هست! پس برو بابا بزرگمهر! ولی خب, این یکی فرق داره!
شما میتونید از بازی درباره عدد سؤال بپرسید! مثلاً میتونید بپرسید که عدد بر ۳ بخشپذیر هست یا خیر؟ از ۲۰ بزرگتر هستش یا خیر؟ و چیزای دیگه!
و جذاب تر از همه!
شما میتونید در این بازی record بزنید! یعنی مثلاً اگه تو عدد ۴ رقمی با کمتر از ۱۰ سؤال عدد رو بحدسید, record من رو میزنید!
یکمی سخت هستش! ولی خوب! ارزشش رو داره! جذابیتش در همین بخشه! البته بازم میگم, فقط در اعداد ۴ رقمی این سخت هست!
یه چیز دیگه هم وایسید بگم که گیج نشید: شما خودتون میتونید قبل از شروع به بازی بگید که عددی که تو باید انتخاب بکنی چند رقمی باشه! و اگه بالای ۲ رقم داشته باشه, میتونید رقم آخر اون عدد رو هم از بازی بپرسید!
خوب فکر میکنم یکمی مشتاق شدید!
سازندش کی هست بزرگمهر؟
خودم
بله درست شنیدید, خودم! البته زیاد هم مغرور نیستماااااااااا, فقط گفتم که بدونید: آخه راستش, من قبلاً با مامانم هم این بازی رو بازی میکردم: ولی خب مامانم بیشتر وقتها کار داره: منم گفتم خب چه کاریه! بیام خودم بنویسمش!
بعد گفتم بذار بین هم محلیهای گلم هم اون رو به اشتراک بذارم! شاید شما هم کیف بکنید! البته 60% هم امکان داره که واستون جذاب باشه!
خب, دیگه میریم سر لینک دانلود: فکر کنم حسابی حرفیدم: من از کلاس اول تا کلاس سوم پرحرف بودم: بعدش فکر میکردم دیگه نیستم ولی خب در اشتباهم خخخخخ
این بازی رو با حجم 366 kb از
اینجا

دانلود بفرمایید

کامنت هم یادتون نره.

تا پستهای دیگر, بای!

Avatar photo

درباره بزرگمهر باحال

درود من بزرگمهر ام که خیلی احساس خوشبختی میکنم! متولد 5 آبان سال 1388, و از همون اول نابینا بودم: از بچگی عاشق شیطونی و خرابکاری و مسخره بازی و این جور چیزا بودم: تقریباً مثل همه بچه ها, ولی یکمی بدتر: خیلی کم پیدا میشه که حوصلم سر بره: از پنج سالگی مامانم منو به کلاس زبان میبرد: مدرسه رفتنم هم از این سن شروع شد, که از مدرسه امام علی شروع شد و از الآن به بعد هم میرم مدرسه امید, هر چند که قرار بود برم مدرسه بیناها ولی چون پر بود نشد: همیشه خودمو با چیزایی که بلد نبودم, سرگرم میکردم: مثلاً تو کلاس اول حروفای چرت تو دفترم مینوشتم ولی تا معلم درسشون نمیداد, نمیفهمیدم اون حرف چی بود: از کلاس سوم, یاد گیری موسیقی رو شروع کردم که خیلی واسم باحال بود: الآن هم تو پیانو توی قسمت گلچین آهنگ هاشَم: ولی بعد از کُرُنا چیز خیلی جالبی به ذهنم نرسید, به خاطر همین یادگیری کامپیوتر رو شروع کردم (البته به کمک مامانم): نمیدونم چی شد که توی یک و نیم روز کل کیبورد رو یاد گرفتم و بعدش رفتم سراغ یادگیری بخشها و برنامه های کامپیوتر: ولی از اونجایی که کامپیوتر مال کل افراد خونه بود و من خیلی دوست داشتم بیشتر با کامپیوتر کار کنم, برام یک لپتاپ به درد نخور و آشغال خریدند: خیلی طول کشید که کامپیوتر رو به صورت کامل یاد بگیرم چون همیشه دوست داشتم برم سراغ سایتا و اینا: وقتی به کلاس پنجم رفتم که کلاً در اوج کامپیوتر بودم, خیلی بیشتر از قبل وارد فضای مجازی شدم: بیشتر سال وقتم رو واس بازیهای مسخره گذاشتم: که دقیقاً وسط اونا هم برنامه نویسی رو با زبان bgt, شروع کردم: بالاخره بعد از تقریباً 6 7 ماه حسابی چیز با bgt یاد گرفتم و به پیشنهاد دوستان برا اینکه به bgt عادت نکنم رفتم سراغ پایتون که خدا رو شکر الآن پایتون رو هم در حد نوشتن یه برنامه یکم باحال و همینطورم افزونه سازی برا nvda بلدم: عاشق کمک کردن به بغیه ام در مورد هر چیزی, البته اگه کاری از دستم بر بیاد: در حال حاضر هم در حال یادگیری زبان c plus plus هستم: در زمان یادگیری برنامه نویسی, 2 بار باهام مصاحبه کردند که دومین مصاحبه هم تقریباً در بیشتر سایتهای خبر مثل سایت news منتشر شد: همونطور که اول گفتم از اول نابینا بودم, ولی کلاً همیشه حس میکنم که کمبینام, چون خیلی وقتها از چشمم استفاده میکنم و الآن هم برای بهبود چشمم سعی میکنم: الاوه بر کامپیوتر و کمک کردن به بغیه, خیلی کتاب خوندن و گوش دادن کتاب رو دوست دارم: کتابهای باحال و هیجان انگیز مثل کتاب زنان کوچک, کتاب دلتورا, و دیگر کتابهایی که معمولاً نسخه صوتیشان در وبسایت ایران صدا منتشر شدند رو, بیشتر از 20 بار گوش دادم و یا خوندم: همچنین از بچگی کتابهای قصه های خوب برای بچه های خوب رو هم گوش میدادم هر چند که بیشتر مال بچه هاست, هنوز هم بهشون علاقه مندم: اطلاعات تماس: ایمیل: bozorgmehrgoldfish88@gmail.com: شماره تماس: 09355418670: آیدی تلگرام: @bozorgmehremad: اگه سؤال, پیشنهادی یا چیزی داشتید میتونید با استفاده از اطلاعات بالا, از طریق تماس تلفنی, چت تلگرام یا ایمیل باهام در ارتباط باشید: امیدوارم که براتون هم محلیه خوبی باشم!
این نوشته در بازی, صحبت های خودمونی, کودکان و نونهالان ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

14 Responses to بازی guess the number, یک بازی بسیار جالب و عالی برای سرگرم کردن خودتون!

 1. 1
  حمیدرضا آب روشن says:

  سلام بزرگمهر باحال چطوری؟
  مرسی از این بازی باحالی که نوشتی.
  اومدم 2 تا نکته بهت بگم.
  1. استفاده از گیت و گیتهاب رو یاد بگیر اینجوری میتونی اگه دوست داشتی متن بازیت رو با دوستان بازی نویست به اشتراک بزاری و هر کسی که بخواد میتونه روی بازی تو کار کنه و کد هاش رو برات بفرسته و اگه تو تعیید کنی اونها به کد اصلی اضافه میشن.
  2. این رو یواشکی میگم من وقتی میخوام بازیت رو اجرا کنم آنتیویروسم گیر میده البته بگم مطمینم که تو چیز مخربی این تو نزاشتی! احتمالا این نرم افزاری که باهاش فایل exe درست کردی مشکل داره یا باید از یه نرم افزار دیگه استفاده کنی.
  راستی با چه زبونی نوشتی؟
  موفقتر باشی هکر خفن.

  • 1.1

   سلاااام!
   ببینید میخواستم با پایتون بنویسمش، چون دیگه از شر این ویندز آشغال هم خلاص شدم و در نتیجه مشکل PIP ام هم حل شد, ولی از بس هیجان واس نوشتنش داشتم, با BGT نوشتمش:
   فکر کنم خودتون فهمیدید که با BGT نوشتمش, چون آنتی ویروسا با BGT دشمن اند و فکر کنم یه سال دیگه برند جبهه
   خخخخ
   ولی نه بابا, توش ویروس نداره ها!
   برید کیف کنید

 2. 2

  سلام. چیز جالبیه! میرم ببینم چه رکوردی رو میتونم ثبت کنم. سوالهای کامنت اول رو من هم میپرسم چون جالب شد.

 3. 3

  سلام به دوست گرامی من وقتی که بازی را فعال میکنم ویندوز این بازی را ویروس تشخیص میده.

 4. 4

  سلام یعنی من ویندوز دیفندر را غیر فعال کنم؟

  • 4.1

   سلام مجدد…
   ببینید برید به settings و تو سرچش بزنید update تو نتیجه هایش برید تو بخش windows update settings,
   از اونجا هم برید توی Windows Security
   حالا برید توی Virus & threat protection و بعد هم برید توی Manage settings
   از اونجا هم برید توی Add or remove exclusions و بعدش روی Add an exclusion یه اینتر بزنید…
   بعدش روی file اینتر بزنید و برید توی پوشه ی guess the number, فایل guess the number.exe رو انتخاب بکنید و open رو بزنید
   حالا درست شد, الآن آنتی ویروستون غیر فعال نیس ولی به این فایل گیر نمیده
   بای

دیدگاهتان را بنویسید