اطلاعیه-کتابهای درسی ضبط آموزش و پرورش و همچنین نسخه pdf کلیه دوره‌های تحصیلی به کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان اضافه گردید.

سلام و هزاران سلام از جنس بوی ماه مهر خدمت تمامی شما دوستاران محله نابینایان به ویژه همراهان کتابخانه دانش‌آموزی.

امیدوارم در سال جدید تحصیلی که حال و هوای مدارس بعد از گذشت سه سال از پشت تلفنهای همراه و کامپیوترها به کلاس و نیمکتهای مدارس و حالت اصلی خودش برگشته، همه دانش‌آموزان و معلمان بهترین لحظات زندگی رو در کنار هم داشته باشید و همواره از کسب دانش و تجربه‌های جدید و ناب لذت ببرید.
و اما بخش کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان مثل سالهای گذشته در دو بخش به‌روز شده:
بخش دانلود کتابهای درسی سال 1401-1402 نسخه PDF ویژه والدین، معلمان و دانش‌آموزان.
و همچنین بخش کتابهای گویای جدید درسی سال 1401 ضبط آموزش و پرورش، برای تمامی مقاطع تحصیلی (از پایه ششم تا پایه دوازدهم).
تمامی این کتابها در
این صفحه
در دسترس شما خوبان قرار گرفته‌اند و همواره میتوانید با مراجعه به
صفحه کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان
از تمامی بخشها و کتابهای موجود این کتابخانه استفاده نمایید.

خواهشمندیم کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان را به تمام دوستانتان، دانش‌آموزان نابینا، معلمان و والدین نابینایان و تمام افرادی که به این کتابها نیازمند هستند، معرفی کنید.
در ادامه همانند گذشته از تمام افرادی که در این مسیر ما رو برای کامل‌تر کردن این کتابخانه یاری می‌رسانند، تشکر ویژه میکنیم و قدردان تمام زحماتشان هستیم.

شما دوست گرامی نیز کتابهایی که دارید و در این کتابخانه موجود نیست را میتوانید از طرق مختلف به دست ما برسانید تا با تمام نابینایان به اشتراک بگذاریم.

شاد و پیروز باشید.

 

درباره سمانه کریم زاده

سمانه کریم‌زاده کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و زاده‌ی نصفه جهانم. تا به حال در زندگیم موفقیت قابل توجهی کسب نکردم، تا در این بخش حرفی برای گفتن داشته باشم. عاشق ریاضیات و شطرنجم و بسیار دوست دارم به دیگران هم در حد توانم آموزش بدهم، البته همواره به دنبال آموختن نیز هستم. در این محله‌ی با‌صفا دوستان خوبی پیدا کردم و مطالب مفید بسیاری آموختم. امیدوارم بتوانم، به عنوان عضو کوچکی از محله نابینایان دوست خوبی برای شما باشم. به امید موفقیت روز‌افزون تک تک شما دوستان گرامی.
این نوشته در آموزش, اخبار, اطلاع رسانی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید