اطلاعیه برنامه ویژه ماه مبارک رمضان در رادیو گوش کن و تیمتاک به همراه یک فراخوان.

صمیمانه‌ترین سلام‌ها و متواضعانه‌ترین احترام‌ها را تقدیم می‌کنم به شما دوستان عزیز گوش کنی خودم. پیشاپیش فرا رسیدن نوروز 1402 و همچنین آغاز ماه پر از نور و زیبایی رمضان را خدمتتون تبریک عرض می‌کنم.
امسال هم مثل سالهای گذشته، قرار هست در ماه مبارک رمضان در کنار شما باشیم، برنامه طنین وحی با حضور شما عزیزان برگزار بشه و در کنار هم آیات قرآن کریم را تلاوت کنیم و از دریای معارف قرآن بهره‌مند بشیم.

علاوه بر این در این برنامه قرار هست بخشی گنجانده بشه که بودنش به میزان استقبال و علاقه شما بستگی داره.
خیلی وقت‌ها هست که ما در مورد مسائل دینی یا اعتقادی، در ذهنمون سؤالاتی هست که یا به هر دلیل امکان طرحشون را نداریم، یا نگران قضاوت دیگران در مورد خودمون هستیم و ترجیح میدیم سؤالمون را مطرح نکنیم و یا این که شخصی که بتونه با سعه صدر و البته دانش و مطالعه کافی به سؤال ما پاسخ کامل و جامع بده پیدا نکردیم.
ما در بخشی از برنامه طنین وحی امسال، بنا داریم پاسخگوی پرسش‌هایی باشیم که از سوی شما، در باب مسائل دینی، قرآنی و اعتقادی مطرح میشه.
شیوه کار به این صورت هست که شما سؤالاتتون را از طریق پیام‌رسان تلگرام یا پیام‌رسان ایتا، به صورت متن یا پیام صوتی حداکثر یک دقیقه ای، به آیدی @mmgh67 ارسال می‌کنید، ما سؤالات شما را دسته بندی می‌کنیم، به اون بزرگواری که قرار هست پاسخگو باشه ارائه میدیم، ایشان در مورد پاسخ به هر سؤال مطالعه دقیق و تحقیق کافی می‌کنند و با دست پر در برنامه حاضر شده و به سؤال پاسخ شفاف و کامل خواهند داد.
اما در مورد این بخش، نکته مهمی را در نظر داشته باشید.
-حریم شخصی شما بسیار برای ما اهمیت داره؛ بنابر این در هنگام طرح سؤال میتونید تعیین بفرمایید که نام شما در برنامه گفته بشود یا خیر. به صورت پیشفرض سؤالات با ذکر نام در برنامه مطرح خواهد شد؛ مگر این که پرسش‌گر تمایل نداشته باشه نامش مطرح بشه که در این صورت حتما باید این مطلب را در پیامش ذکر بکنه. علاوه بر این، عزیزانی هم که سؤالشون را از طریق پیام صوتی مطرح میکنند می‌توانند تعیین کنند که سؤال با صدای خودشون پخش بشه یا توسط مجری در برنامه مطرح بشه. باز هم در این مورد پیش‌فرض این خواهد بود که سؤال شخصی که از طریق پیام صوتی ارسال شده، با صدای خودش پخش بشه؛ مگر این که اعلام کنه که تمایلی به این کار نداره و یا این که به هر دلیل پیام صوتی از کیفیت مناسب برخوردار نباشه.
خلاصه این که هدف ما از اجرای این بخش، ایجاد یک بستر و فضای مناسبه برای این که شما بتونید سؤالات دینی و اعتقادیتون را، آزادانه و بدون نگرانی مطرح بفرمایید و ما هم بتونیم در حد وسعمون، به علمی‌ترین و دقیق‌ترین شکل پاسخ بدیم.
برنامه طنین وحی، از ابتدای ماه مبارک رمضان، هر روز ساعت 5 صبح در نیمه اول ماه و 4:45 صبح در نیمه دوم ماه آغاز میشه و تا دو ساعت ادامه خواهد داشت؛ این برنامه همزمان با اجرا در تیمتاک، از رادیو گوش کن هم پخش خواهد شد. همچنین میتونید تکرار این برنامه را هر روز ساعت 14 از رادیو گوش کن بشنوید.
در روز‌های شیرین ماه خدا، منتظر حضور صمیمانه و زیباتون در کنار خودمون هستیم.
ایامتون بهاری و سرشار از بهترین‌ها.
*التماس دعا*

درباره مهدی محمدقاسمی

مهدی محمدقاسمی هستم متولد 1367 شمسی، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه اصفهان. یکی مثل همه. چیزی دیگر ندارم که در شرح حال خود عرض  کنم!
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, مذهبی ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید