هر کی میخواد اکانت AntiCaptcha بخره یا شارژ کنه بیاد تو!

سلام بچه ها.

حتما در مورد افزونه Anti-Captcha این روزا زیاد شنیدید و منم قصد ندارم سرتون رو درد بیارم.

خلاصهش اینه که اخیرا Webvisum, (افزونه حل کدهای امنیتی در فایرفاکس) که سالها بود به روز هم نمیشد، دیگه همون به روز نشدهش هم هر از چند گاهی به مدت نامعلوم مثلا یک ماه، دو ماه یا بیشتر از کار می افتاد و کار همه توی حل کدهای امنیتی لنگ میموند.

یک روز مجتبی خادمی برای اولین بار توی کانالش از این افزونه جدید که هم روی کروم و فایرفاکس نصب میشه، هم مثل webvisum وا‌مونده چند سال پیش نیست و هم دیگه لازم نیست به خاطرش فایرفاکس حداکثر 52 رو به انحاء مختلف نگهداری کنیم حرف زد و توضیح داد که با قیمتی منصفانه یعنی 1 دلار میتونه هزار کد کپچا رو برای ما حل کنه.

بعدشم کانونهایی در جهت آموزش و وساطت فروشش به وجود اومد که تا همین امروز هم در حال فعالیتن.

 

از جمله این فعالیتها کار ارزشمند سعید پناهی گرامی بود که آموزش استفاده از این افزونه رو توی این پست در سایت شب روشن منتشر کرده و میتونید برید بردارید و حالشو ببرید.

اما هدف ما از انتشار پست حاضر ضمن سپاس از همه کسانی که در جهت اشاعه این افزونه و فروشش فعالیت کردن، اطلاع رسانی برای تسهیل خرید و شارژ اکانت شما توی سرویس Anti Captcha هست.

قضیه از این قراره که یه دوست بسیار ارزشمند و عزیز که شاید خیلیهاتون بشناسیدش به نام حسن شاهمراد، تصمیم گرفته کمک کنه و کار خرید و شارژ اکانت این سرویس رو برای بچه های نابینا بدون دریافت سِنت یا ریالی کارمزد برای خودش انجام بده.

خلاصهش اینه که هر کدوم از شما که دوست داشته باشید از این طریق اقدام به خرید یا شارژ اکانتتون کنید، به ترتیبی که خواهم گفت، اطلاعات اکانتی که در سرویس Anti-Captcha ساختید، (یعنی نام کاربری و رمز عبورش) رو به اضافه مبلغی که میخواید اکانتتون شارژ بشه به دست ما میرسونید، بعد حسن زحمت میکشه و با پی‌پال اکانتتون رو شارژ میکنه و در نهایت ما مبالغی که از شما گرفتیم رو به طریقی به حسن برمیگردونیم.

حالا کمی توضیح و چند تا نکته

وقتی از طریق حساب پی‌پال خریدی انجام بدی

که نیاز به تغییر واحد پول داشته باشه، این تغییر مستلزم دریافت کارمزدی البته کمی بیشتر از حالت معمول میشه و در واقع سرویس پی‌پال از راه همین کارمزدهایی که برای ارائه خدماتش میگیره نون میخوره و اموراتش میگذره.

حسابی که حسن باهاش مبالغ رو به سرویس Anti-Captcha منتقل میکنه در اروپاست و واحد پولش یورو هست.

در مقابل اکانتهای سرویس Anti Captcha بر اساس دلار شارژ میشن و بنا بر این باید یورو به دلار تبدیل بشه که یه درصدی به کارمزد تبدیل میشه و چون سرویس Anti Captcha از روبل استفاده میکنه بازم یه تبدیل بین دلار و روبل به وجود میاد تا پول به دست اونا برسه که قاعدتا درصدی دیگر رو به کارمزد تبدیل میکنه.

بر اساس خریدهای آزمایشی که انجام شده، وقتی شما مثلا 1 یورو رو به ریال پرداخت میکنید و

حسابتون توی Anti-Captcha بعد از تبدیل یورو به دلار و رفت و برگشت دلار به روبل شارژ میشه، چیزی که باقی میمونه حدود 85 سِنت هست که برای حداقل لازم توی این سرویس کافی نیست و هنوز به 1 دلار نرسیده تا شما بتونید از هزار کد کپچا استفاده کنید.

حد نسابی که برای پرداخت و شارژ اولیه لازم هست حدود 1.30 (1 یورو و 30 سِنت) هست که حسابتون رو کمی هم بیشتر از یک دلار شارژ میکنه و میتونید تعدادی هم بیشتر از هزار تا کد کپچا رو باهاش حل کنید.

 

اگرم کسی بیشتر از این حداقل خواست، یعنی مثلا 2 یورو، 3، 4 و بالاتر کافیه توی توی توضیحاتی که میفرسته به این نکته اشاره کنه و به همون میزان پرداخت هم رسید به دستمون برسونه.

به این نکات خیلی توجه کنید.

  1. مقدار پرداختی از طرف شما بر اساس یورو، (حداقل 1 یورو و 30 سِنت) و به قیمت روز خواهد بود.
  2. ما هیچ راهی برای برگشت پول کسی نداریم. پس اگه پرداخت انجام شد و حسابتون به همون میزان شارژ شد، دیگه کسی کاریش نمیتونه بکنه و خوب یا بد آش کشک خالست!
  3. اگه به هر دلیل یه ساعت، یه روز، یه ماه یا یه سال بعد از شارژ اکانتتون افزونه به کل از کار افتاد، فیلتر شد یا به نحوی از دسترس خارج شد، ما هیچ مسئولیتی قبول نمیکنیم و بازم آش کشک خالست!
  4. ما فقط و فقط کار خرید و شارژ اکانت شما رو انجام میدیم و بعدش در مورد کار کردن یا کار نکردن افزونه روی سیستم شما، حل کردن یا حل نکردن کپچا، درست بودن یا نبودن نتایج حل کدها و هر مسئله دیگه ای هیچ مسئولیتی قبول نمیکنیم. پس لطف کنید و در این موارد مراجعه نفرمایید و از مطلب آموزشی که در ابتدای پست ارجاع دادیم یا سایر آموزشهای منتشر شده در این زمینه استفاده کنید.

اما مراحل انجام کار و شارژ اکانت شما

  1. حتما و حتما اول یه حساب در سرویس anti-captcha.com ایجاد کنید.
  2. به مقداری که میخواید حسابتون (البته دقت کنید به یورو) شارژ بشه، قیمت واقعی و لحظه ای یورو به ریال ایران رو از منابع معتبر دریافت کنید، بعد از طریق شماره کارت 6037701526575425 بانک کشاورزی به نام محسن صالحی، مبلغ رو واریز کنید.
  3. از طریق ایمیلی که سایت Anti-Captcha براتون میفرسته، نام کاربری و رمز عبور خودتون رو در بیارید و یادداشت کنید.
  4. از طریق آیدی تلگرام @anti_captcha (با شماره 09901509870) یا آدرس ایمیل anticaptcha2020@gmail.com نام و نام خانوادگی، یه شماره تلفن پاسخگو، مبلغی که میخواید حسابتون به اون مقدار شارژ بشه، نام کاربری و رمز عبور حسابتون توی Anti-Captcha و کد رهگیری پرداخت موفق رو ارسال کنید.
  5. حداکثر 48 ساعت بعد از پرداخت و ارسال مشخصات و در صورت تأیید پرداخت شما، حسابتون توی Anti-Captcha به همون مقداری که خواسته بودید شارژ میشه.
  6. اگه توی محاسبه هزینه و دو دو تا چهار تا اشتباه کرده باشید، توی همون مدت 48 ساعت باهاتون تماس میگیریم و بهتون برای اصلاح پرداخت خبر میدیم.