شبآواز

[همواره میتوانید از طریق فرم ثبت نام موجود در انتهای این صفحه، آمادگی خود را جهت شرکت در بخشهای مختلف شبآواز در هفته جاری اعلام کنید.

درود بر شما

به صفحه ویژه برنامه شبآواز خوش آمدید

فصل سوم مسابقه شبآواز در بخش ترانه، ویژه علاقمندان به موسیقی و به خصوص خوانندگی، از ۲۶ دیماه ۱۳۹۸ با تهیه کنندگی و اجرای امید بدویان و داوری ارغوان حمسی، سعید درفشیان و محسن محمد‌قلی، هر پنجشنبه، از ساعت ۲۰، (هشت شب) در سرور تیمتاک محله نابینایان برگزار و از رادیو اینترنتی محله (رادیو گوش‌کن) نیز پخش میشود.

با توجه به امتیاز ویژه رأی شنوندگان برای شرکت کنندگان بخشهای ترانه و ترنم، ضمن مطالعه اطلاعات و اخبار در جریان این فصل از شبآواز در همین صفحه، که در قالب پست نیز هر هفته در سایت به روز میگردد، میتوانید به خواننده مورد نظرتان رأی دهید.

هفته چهارم

جدول رده بندی بخش ترانه

 1. Mustafa Kelek, در این هفته نیز موفق شد همه امتیازات داوری را کسب کرده و با ۱۲ امتیاز، رده اول جدول را با فاصله ای امن از دیگر شرکت کنندگان از آن خود کند.
 2. میر‌هادی نایینی‌زاده اما کمفروغتر از هفته سوم نیز ظاهر شد و این بار دو منفی در کارنامه داوریش ثبت شد، تا با ۱ امتیاز از این هفته و در مجموع ۹ امتیاز رده دوم جدول را به خود اختصاص دهد.
 3. محمدحسین قاسمی با انتخاب یک کار محلی ساده و اجرایی نسبتا مطلوب توانست در این هفته همه امتیازات داوری را کسب کند و در شرایطی که تلاش دیگران کمتر به نتیجه انجامید، خود را تا امتیاز ششم و رده سوم جدول بالا بکشد.
 4. محمدرضا رجاییان اما اجرای چندان موفقی نداشته و تنها با ۱ امتیاز داوری و به اتکای رأی مشترک شنوندگان، توانست فعلا با ۵ امتیاز، در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد.
 5. احمد حیدری و لیلا سعیدیفر باز هم در این هفته حضور نداشته و این تعلل به قیمت یک پله سقوط در جدول برایشان تمام شد. این دو فعلا با همان ۴ امتیاز جایگاه پنجم را در اختیار دارند.
 6. با فرض این که از هر برنامه ۱ نفر به فینال راه یابد، فعلا و البته روی کاغذ، محمدعلی محمدی نیز با همان ۲ امتیاز و جایگاه ششم جدول هنوز هم میتواند نفر هفتم برای حضور در فینال باشد.
 7. مرضیه نظری نیز به خاطر داشتن بیشترین رأی شنوندگان در این هفته توانست مشترکا ۱ امتیاز کسب کند و فعلا به اتفاق سارا شاپورجانی و غلامرضا قاسمی که در این هفته هیچ کدام شرکت نداشتند و علی حضرتی و میلاد نصرتی که در این هفته با ۱ امتیاز به آنها ملحق شدند، با همان ۱ امتیاز، همگی در جایگاه هفتم قرار گرفته و هر کدام ممکن است با تلاش بیشتر در هفته های باقی مانده بتوانند خود را به کورس فینال این فصل برسانند.

مهدی محمدقاسمی بنا به گفته هیئت داوران پیشرفت خوبی کرده بود ولی باز هم نیاز به تمرین بیشتر دارد؛ بهنام نصیری شاید اگر با صدایی سرما خورده و گرفته نمیخواند نتیجه بهتری را کسب میکرد؛ این دو، به اتفاق علی اکبر حاتمی و پویا خسروی که برای اولین بار در شبآواز شرکت میکردند، چهار شرکت کننده ای بودند که متأسفانه موفق به کسب امتیاز نشدند؛ ولیهر کدام در صورت کسب امتیاز ویژه رأی شنوندگان میتوانند وارد رده بندی شده و برای رسیدن به فینال در سه هفته آتی تلاش کنند.

در ادامه از شما دعوت میکنیم، ضمن شنیدن صدای شرکتکنندگان این هفته از بخش ترانه، با استفاده از فرم نظرسنجی به هرکدام از آنها که تمایل داشتید رأی دهید.

تیزر صدای شرکت کنندگان بخش ترانه در هفته چهارم

فرم نظرسنجی بخش ترانه، هفته چهارم


برای شرکت در این نظرسنجی، لطفا از هدینگ ورود به محله، وارد حساب کاربری خود شوید، یا اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا نام‌نویسی کنید.

ترنم، هفته سوم

در سومین ترنم، هیئت داوران این بخش، سولماز حاج احمدلو را از بین اجراهای صدای غایب، هائز رتبه برتر دانسته و برای شرکت در فینال اصلی معرفی کردند.
مرضیه نظری نیز از سوی شنوندگان به عنوان دومین فینالیست بخش فینال مردمی معرفی گردید.
حال ضمن شنیدن صدای شرکت کنندگان بخش ترنم هفته سوم، دعوت میکنیم در نظرسنجی این بخش نیز یکی دیگر از این دوستان را برای شرکت در فینال مردمی ترنم با رأی خود انتخاب کنید.

تیزر صدای شرکت کنندگان بخش ترنم، هفته سوم

فرم نظرسنجی بخش ترنم، هفته سوم

برای شرکت در این نظرسنجی، لطفا از هدینگ ورود به محله، وارد حساب کاربری خود شوید، یا اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا نام‌نویسی کنید.
در ادامه توجه شما را به شنیدن خلاصه شبآواز در هفته چهارم جلب نموده، دعوت میکنیم، پنجشنبه همین هفته ساعت ۱۹ منتظر فایل کامل شبآواز این هفته باشید.

خلاصه شبآواز در هفته چهارم

هفته سوم

جدول رده بندی بخش ترانه و در ابتدا یک توضیح مهم

Mustafa Kelek, در جریان برنامه، دو رأی مثبت دریافت کرد و سعید درفشیان به جهت در دسترس نبودن فایل منبع اجرای وی و نسبت دادن شکست ریتم و نتهای فالش به نحوه اجرا به وی رأی منفی داد؛ اما پس از برنامه و با اعتراض شرکت کننده به این رأی منفی، از مصطفی خواسته شد، فایل اصلی را در هر هفته و پیش از برنامه در اختیار هیئت داوران قرار دهد و منوط به مقایسه و تأیید فایل اصلی همین هفته نیز، امکان تغییر رأی منفی به مثبت وجود خواهد داشت.

سعید درفشیان پس از شنیدن فایل اصلی و مقایسه با اجرای شرکت کننده آن را تأیید کرده و رأی خود را برای او به مثبت تغییر داد.

اما جدول رده بندی هفته سوم پس از پخش برنامه شبآواز در تاریخ ۱۰ بهمنماه و تا پیش از رأیگیری شنوندگان، این گونه رقم خورد.

 1. با توجه به توضیح بالا، Mustafa Kelek, در این هفته نیز ۳ امتیاز مثبت دریافت کرد و با ۹ امتیاز تا پیش از رأیگیری شنوندگان، به تنهایی صدر نشین جدول شد.
 2. میر‌هادی نایینی‌زاده در این هفته اولین رأی منفی خود را در سومین اجرایش کسب کرد و به همین دلیل، فعلا با ۸ امتیاز در جایگاه دوم قرار میگیرد.
 3. احمد حیدری و لیلا سعیدیفر هیچ کدام در این هفته بخت خود را برای کسب امتیازات بیشتر نیازمودند و با همان ۴ امتیاز و فاصله ای بیشتر از قبل نسبت به شرکتکنندگان رده اول و دوم، جایگاه سوم را مشترکا سهیم شدند.
 4. محمدرضا رجاییان که این هفته برای اولین بار شرکت میکرد، موفق به کسب هر ۳ امتیاز داوری شده و توانست فعلا جایگاه چهارم جدول را با محمدحسین قاسمی که در اجرای این هفته اش نتوانست هیچ امتیازی کسب کند و میلاد قربانی از بخش صدای غایب، که یک کار ضبط شده را ارسال کرده و هر ۳ امتیاز داوری را نیز به دست آورد، مشترکا سهیم شود. هر کدام از این سه نفر ممکن است با رأی شنوندگان و کسب ۱ امتیاز دیگر به جمع سومیها در جدول ملحق شوند.
 5. محمدعلی محمدی نیز در هفته سوم حضور نیافت و با همان ۲ امتیاز جایگاه پنجم را فعلا و به تنهایی کسب کرده است.
 6. غلامرضا قاسمی که برای دومین بار شرکت میکرد، در این هفته نتوانست امتیازی به دست آورد و فعلا با سارا شاپورجانی و همان ۱ امتیاز، مشترکا جایگاه ششم را در جدول دارند. البته امکان رأی شنوندگان این احتمال را نیز به وجود میآورد که او بتواند ۱ امتیاز دیگر کسب کرده و یک پله در جدول سعود کند.

شایان ذکر است، مرضیه نظری قهرمان فصل قبل شبآواز، مهدی محمدقاسمی و میلاد نصرتی سایر شرکتکنندگان این هفته بودند که هیچ کدام نتوانستند امتیازی به دست آورند و هر سه در صورت کسب رأی شنوندگان امکان سعود به جایگاه ششم جدول را خواهند داشت.

نکته پایانی این که میلاد قربانی و سایر شرکت کنندگانی که از بخش صدای غایب وارد مسابقه میشوند، میبایست حداقل یک بار به صورت حضوری و در هفته های باقیمانده در مسابقه اصلی شرکت کرده و با یک اجرای بدون ساز، جایگاهشان را در جدول رده بندی مسجل نمایند. لازم به توضیح است که در غیر این صورت، پس از هفته هفتم و با توجه به این که فینالیستها صرفا از بین کسانی که حضوری و بدون ساز حداقل یک اجرا انجام داده اند انتخاب خواهند شد، کسانی که فقط در بخش صدای غایب شرکت کرده اند، از جدول رده بندی حذف و تنها در بخش صداهای غایب رده بندی شده و امکان دریافت جایزه همین بخش را خواهند داشت.

در ادامه دعوت میکنیم، صدای شرکت کنندگان این هفته را بشنوید و سپس در نظرسنجی نیز شرکت کرده و به یکی از آنها رأی دهید.

تیزر صدای شرکتکنندگان هفته سوم

فرم نظرسنجی بخش ترانه، هفته سوم

برای شرکت در این نظرسنجی، لطفا از هدینگ ورود به محله، وارد حساب کاربری خود شوید، یا اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا نام‌نویسی کنید.

ترنم، هفته دوم

بنا به رأیگیری هفته قبل، ارغوان حمسی به عنوان اولین فینالیست بخش فینال مردمی ترنم با ۹ رأی از سوی شنوندگان انتخاب شد؛ همچنین هیئت داوران ترنم در این هفته، الهام مظاهری را به عنوان فینالیست دوم برگزیدند.

در ادامه میتوانید صدای سایر شرکتکنندگان بخش ترنم که موفق به کسب حداقل ۲ امتیاز شده اند را بشنوید و در نظرسنجی این بخش نیز شرکت کنید.

در نظر داشته باشید، حد نساب شرکت در فینال مردمی بخش ترنم، میتواند در یک یا دو هفته به دست آید و کسانی که موفق شوند در دو هفته متوالی حداقل ۱ امتیاز را نیز به دست آورند در نظرسنجی این بخش شرکت داده خواهند شد.

تیزر صدای شرکتکنندگان هفته دوم ترنم

 

فرم نظرسنجی ترنم، هفته دوم

برای شرکت در این نظرسنجی، لطفا از هدینگ ورود به محله، وارد حساب کاربری خود شوید، یا اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا نام‌نویسی کنید.

در ادامه خلاصه ای از برنامه شبآواز این هفته را تقدیم حضورتان میکنیم و یادآور میشویم، پنجشنبه همین هفته ساعت ۱۹ منتظر فایل کامل شبآواز هفته سوم باشید.

خلاصه شبآواز در هفته سوم

هفته دوم

در برنامه سوم بهمنماه، جدول رده بندی بدین صورت مرتب شد.

 1. میر‌هادی نایینی‌زاده و Mustafa Kelek, این هفته نیز خوش درخشیده و با کسب هر سه امتیاز داوری، با ۶ امتیاز رده اول جدول را مشترکا به خود اختصاص دادند.
 2. احمد حیدری که در هفته گذشته به اتکای رأی شنوندگان هر چهار امتیاز ممکن را کسب کرده بود، اجرایی ناموفق داشته و با همان ۴ امتیاز با یک پله سقوط رده دوم را مشترکا با لیلا سعیدیفر، که در این هفته موفق به کسب هر ۴ امتیاز ممکن شده بود سهیم شد.
 3. عدم شرکت محمدحسین قاسمی در این هفته تغییری در رده وی به وجود نیاورده و باز هم رده سوم را نصیب او کرد.
 4. محمدعلی محمدی که گمان میرفت بهتر از هفته پیش ظاهر شود نیز در کسب امتیاز ناکام مانده و با همان ۲ امتیاز هفته پیش، در رده چهارم جدول قرار گرفت.
 5. رده پنجم نیز مشترکا به سارا شاپورجانی از شرکت کنندگان هفته گذشته و یک جدید الورود دیگر، یعنی غلامرضا قاسمی با ۱ امتیاز اختصاص یافت.

در این هفته، علیرضا کریمی که برای بار دوم شرکت میکرد، به اتفاق الهام مظاهری و فرشته نرگسی، سه شرکتکننده دیگری بودند که هیچ امتیازی به دست نیاوردند و امیدهایشان به هفته های بعد موکول شد.

با توجه به عدم کسب امتیاز توسط ۵ نفر از ۹ شرکت کننده این هفته، به تمامی شرکت کنندگان شبآواز توصیه میکنیم، با دقت بیشتر به نظرات هیئت داوران، با انتخاب کارهایی متناسب و تمرکزی بیشتر در هفته های بعدی مسابقه حاضر شوند.

در ادامه و پس از  شنیدن صدای شرکتکنندگان شبآواز هفته دوم، دعوت میکنیم به هر کدام از آنها که کارشان مورد پسندتان واقع شد رأی دهید.

تیزر صدای شرکتکنندگان هفته دوم

فرم نظرسنجی هفته دوم

برای شرکت در این نظرسنجی، لطفا از هدینگ ورود به محله، وارد حساب کاربری خود شوید، یا اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا نام‌نویسی کنید.

خلاصه ای از برنامه هفته دوم شبآواز را میتوانید در ادامه شنونده باشید.

خلاصه شبآواز هفته دوم

بخش ترنم، هفته اول

بنا بر تصمیم هیئت داوران این بخش، در هر هفته یک نفر از سوی ایشان انتخاب و نام وی به عنوان فینالیست، در پایان همان برنامه اعلام میگردد و در بخش نظرسنجی از شنوندگان، غیر از فینالیست انتخابی هیئت داوران، تنها کسانی که از بخش داوری حداقل ۲ امتیاز کسب کرده باشند حضور یافته و کسی که موفق به کسب بیشترین آراء شنوندگان شود نیز، به فینال مردمی ترنم راه مییابد.

کسانی که به فینال مردمی راه مییابند، میتوانند انتخاب کنند که در هفته بعد، مجددا شانسشان را برای حضور در فینال رسمی امتحان کنند، یا صرفا در فینال مردمی شرکت کنند.

با رأی هیئت داوران در هفته اول، از بین اجراهای انجام و ارسال شده، امیرمحمد رمضانی از بخش صدای غایب ترنم، به عنوان فینالیست اول انتخاب و معرفیگردید.

در ادامه و بعداز شنیدن صدای سه نفر از شرکت کنندگان ترنم که موفق به کسب حداقل ۲ امتیاز داوری شده اند، دعوت میکنیم با رأی خود دومین راه یافته به فینال ترنم را انتخاب کنید.

تیزر صدای شرکتکنندگان بخش ترنم در هفته اول

فرم نظرسنجی بخش ترنم، هفته اول

برای شرکت در این نظرسنجی، لطفا از هدینگ ورود به محله، وارد حساب کاربری خود شوید، یا اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا نام‌نویسی کنید.

پخش و دانلود فایل کامل برنامه شبآواز، هفته دوم

در ادامه میتوانید فایل کامل شبآواز در هفته دوم، پخش شده در تیمتاک و رادیو اینترنتی محله نابینایان را با حجمی حدود ۲۵۷ مگابایت، از طریق پخشکننده شنیده یا دانلود کنید.

هفته اول

در برنامه ۲۶ دیماه، هشت شرکت کننده حضور یافته و بدین ترتیب امتیازات داوری را تا پیش از رأیگیری شنوندگان کسب کردند.

 • احمد حیدری، محمدحسین قاسمی، میر‌هادی نایینیزاده و Mustafa Kelek: هر کدام ۳ امتیاز.
 • محمدعلی محمدی: ۲ امتیاز.
 • سارا شاپورجانی: ۱ امتیاز.
 • امیرمحمد رمضانی و علیرضا کریمی: ۰ امتیاز.

در ادامه از شما دعوت میکنیم، تا پس از شنیدن تیزر صدای تمامی شرکتکنندگان هفته اول، یکی از آنها را در فرم نظرسنجی انتخاب کرده و با کلیک روی دکمه “Vote” به او رأی دهید.

شرکت کننده ای که بیشترین رأی را از سوی شنوندگان و بازدیدکنندگان این صفحه کسب کند، علاوه بر امتیاز هیئت داوران، ۱ امتیاز اضافه خواهد گرفت.

تیزر صدای شرکتکنندگان هفته اول

فرم نظرسنجی هفته اول

برای شرکت در این نظرسنجی، لطفا از هدینگ ورود به محله، وارد حساب کاربری خود شوید، یا اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا نام‌نویسی کنید.

پخش و دانلود فایل کامل برنامه شبآواز، هفته اول

در ادامه میتوانید، فایل کامل شبآواز در هفته اول، پخش شده در تیمتاک و رادیو اینترنتی محله نابینایان را با حجمی حدود ۱۴۶ مگابایت، از طریق پخشکننده شنیده یا دانلود کنید.

صدای غایب:

بخش صدای غایب نیز همانند فصل دوم برقرار بوده و صدا‌های غایب در این برنامه شرکت خواهند کرد.
این شماره ها و ایمیلها را به خاطر داشته باشید:
۰۹۱۲۰۷۱۹۴۷۷ omid.badv@gmail.com
۰۹۱۳۲۸۴۹۵۲۸ s.derafshian@gmail.com
این راه های تماس برای شما عزیزان جهت ارسال آثار برای شرکت در صدای غایب است. در واتس اپ تلگرام! و ایمیل منتظر فایلهای شما هستیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید در ادامه تیزر مربوط به این بخش را نیز بشنوید.

تیزر صدای غایب

ترنم

از هفته دوم، بخش ترنم، با رویکرد دریافت آثار شما در قالب دکلمه آغاز میشود.

در این بخش که با داوری مهدی محمدقاسمی، میر‌هادی نایینی‌زاده و میلاد نصرتی تقدیم حضور شما خواهد شد، میتوانید به شکل حضوری یا غیر حضوری، با دکلمه اشعار کلاسیک و نیمایی، متون ادبی، دست نوشته ها و ترانه ها، یک رقابت جذاب را با سایر دوستانتان تجربه کرده و جایزه بگیرید.

در صورتی که میخواهید به شکل غیر حضوری همراه این بخش باشید، میتوانید در واتس‌اپ و تلگرام از طریق شماره ۰۹۱۲۰۷۱۹۴۷۷ و از طریق ایمیل به آدرس omid.badv@gmail.com در ارتباط بوده و آثار ضبطی خود را ارسال کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد این بخش را در ادامه و تیزر ویژه ترنم بشنوید.

تیزر بخش ترنم

مسابقه مردمی

آیا علاقمند به کسب اطلاعات در مورد هنرمندان بزرگ موسیقی ایران زمین و رقابت در این زمینه هستید؟

از هفته دوم و باز هم در آیتمی جدید، هم با آهنگسازان، خوانندگان، نوازندگان و ترانه سرایان بزرگ این سرزمین آشنا شوید، هم در یک مسابقه مردمی ویژه شنوندگان حاضر در استودیوی برنامه (سرور تیمتاک) شرکت کنید و جایزه بگیرید.

اطلاعات و توضیحات بیشتر در مورد این آیتم را نیز در قالب یک تیزر کوتاه و در ادامه حتما بشنوید.

تیزر مسابقه مردمی

ثبت نام در بخشهای مختلف شبآواز

زینپس میتوانید از طریق این فرم، آمادگی خود را برای شرکت در بخشهای مختلف شبآواز هفته جاری اعلام نمایید.

چند نکته:

 1. شما مجاز به انتخاب یک، دو، یا هر سه بخش بوده و محدودیتی برای اعلام آمادگی وجود ندارد.
 2. بدیهیست، در زمان پخش برنامه، با ارسال پیام خصوصی به آیدی امید بدویان در تیمتاک میتوانید در بخشهای مختلف شرکت کنید و نیازی به تکمیل فرم در زمان یاد شده نیست.
 3. فرمهایی که پیش از شروع برنامه به دست ما برسد، اولویت شرکت در همان برنامه را خواهند داشت و فرمهایی که بلافاصله از پایان برنامه هفته جاری به دست ما میرسد، در برنامه بعدی نوبتدهی خواهند شد.
 4. توجه داشته باشید، اگر فرم ثبت نام در زمان پخش برنامه ارسال شود، حذف و به آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. پایان مهلت ثبت نام حضوری در مسابقه مردمی، حد اکثر یک ساعت پس از شروع برنامه، (ساعت ۲۱) خواهد بود.

فرم ثبت نام در شبآواز

جهت شرکت در کدام بخش اعلام آمادگی میکنید؟

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.