حامیان محله نابینایان

افرادی که تا کنون به محله کمک مالی کرده اند:

امیر فتوحی کارت بیست ما میگیریم بیستو یک!

سهیل عزیز, خیلی لطف داری به محله ها!

رسول رضایی مرسی داری. بابا ایول به تو.

قنبر ملكان خیلی معرفت به خرج دادی.

ميثم اميني کارت حرف نداره.

احمد حيدري بابا تو دیگه کی هستی مِقسی.

مجتبی خادمی دستت درست.

امکان کمک مالی به محله, بصورت آنلاین با کارت شتاب از فرم پایین این نوشته, فراهم شده.

بچه ها, حالا به غیر از اون هایی که اهل حال و اهل محله ما نیستند و این نوشته را گدایی یا اخاذی یا کلاه برداری میدونند, دارم به شما ها میگم. به خود خود شما ها. من دیگه دارم توی مسائل مالی محله کم میارم. البته این کار جمع آوری کمک توی کشور های غربی یک فرهنگ شده و مثل همین جا هم هست یعنی اجباری برای این کار در کار نیست. ولی خوب تا توی ایران جا بیفته یه کمی طول میکشه. واسه همین بود که در بالا از اون سه کلمه نامانوس استفاده کردم.

لطفا و خواهشا هر کس پولی داره و بدون منت میتونه به محله کمک کنه و فکر میکنه اصول عقاید و باور هاش با کاری که ما داریم این جا آروم آروم انجام میدیم در یک راستا هست در حد توانش کمک کنه. من تحدید نمیکنم. ولی اگر یک روز محله رفت روی هوا با من نیست ها! فوقش من محله را به حالت تعلیق و یا خاموش در میارم و مطالب شخصیم را مثلا توی بلاگفا مینویسم. ولی بدونید تمام مطالب آموزشی و تمام رتبه ای که این محله توی موتور های جستجو کسب کرده میپره. نه. همین فردا نمیپریم. ولی داریم به موعد تمدید دامنه, تمدید پهنای باند, تمدید فضای ذخیره سازی نزدیک میشیم. وظیفه من بود تا دیر نشده بگم. شاید هم من پولی توی جیب خودم بیاد و این اتفاق اصلا نیفته. ولی چون مثل دو سال قبل نیست و اوضاع مالی من بدتر از همیشه شده, گفتم بگم نگید نگفت.

راستی بگم هر کس اگر و اگر و اگر خواست کمک کنه نباید با حساب کشی کمک خودش رو زیر سوال ببره که در این صورت اصلا کمک را قبول نمیکنم و اگر هم وقتی دیر شده بود از نیت طرف آگاه شدم دیگه پولی رو که خرج محله شده نمیتونم به طرف برگردونم.

ممکن هست برای جمع آوری کمک برای محله, از این به بعد هر چند ماه یک بار شاید زودتر شاید دیرتر این نوشته را تجدید کنیم چون واسه حفظ محله و رسیدن به هدف هامون راه دیگه ای نمونده.

اگر پول هایی که جمع میشه خدایی کرد و از حد نیاز زیادتر شد, نگه میداریم برای نیاز های بعدی محله.

اگر هم از کار خودم پول دستم اومد که اصلا پول های جمع شده را برمیگردونم.

در نظر داشته باشید که کمک شما هیچ الزامی در خصوص ارائه میزان محتوا یا زمان به روز رسانی محله برای کاربران و نویسندگان ایجاد نمیکنه.

در زیر, فرم پرداخت آنلاین با کارت شتاب هستش که کارت شما رو با لوگوی شرکت جهان پی شارژ میکنه و نام فروشگاه یا پذیرنده به شما جهان پی نشون داده میشه که امن هستش.

[jahanpay_form]

فقط هر کس به صورت دستی پول به حساب محله ریخت, یک پیام به پست الکترونیک بنده gooshkon2020@gmail.com بفرسته یا اگر واقعا دسترسی به ایمیل نداشت روی شماره 09139342943 پیام بفرسته. پیام شما شامل اسم و فامیل و مبلغ اهدایی به محله باشه.

فرستادن پیام ازین جهت هست که اولا اسم شما در صفحه حامیان محله درج بشه. دوما زمان هایی که مثلا بخواهیم پول اضافی رو برگشت بدیم بدونیم داریم چیکار میکنیم و به کی چه قدر بدیم.

این شما این گوی و این میدان:

شماره حساب سیبای بانک ملی بنده: 0304757756004. بنام مجتبی خادمی ورنامخواستی.

شماره کارت شتاب ملی بانک بنده: 6037991075798151. بنام مجتبی خادمی ورنامخواستی.

خوش باشید تا هميشه.

یک پاسخ به «حامیان محله نابینایان»

دیدگاهتان را بنویسید