خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو
آموزش صوتی و گام به گام تنظیم هشدار تلفن برای گروه خاصی از مخاطبین

درود دوستان.

خیلی وقت بود از این آموزش های صوتی نگذاشته بودم خودم ی دونهش رو هوس کردم.

آموزش صوتی و گام به گام تنظیم هشدار تلفن همراه برای گروه های مخاطبین موجود در دفترچه تلفن شما, طبق سلیقه شما, کاملا قابل سفارشی شدن.

هدف از این آموزش اینه که شما هنگامی که در یک جلسه مهم یا مهمانی یا خواب ناز تشریف دارید, گوشی موبایل خودتون رو طوری تنظیم کنید که فقط برای افرادی خاص زنگ بخوره و هر کس با هر شماره ای که دلش خواست زنگ زد, روی اعصابتون راه نره.

خلاصه این آموزش به صورت متنی این طور میشه که ابتدا یک گروه توی تلفن همراهتون بسازید, در مرحله بعد پروفایل فعال رو تنظیم کنید که فقط برای گروه مورد نظر شما هشدار بده.

این آموزش هشدار موبایل مخصوص نابینایان رو از دست ندید که خودم خیلی چیز ازش یاد گرفتم!

آموزش صوتی و گام به گام تنظیم هشدار تلفن همراه برای گروه های مخاطبین مخصوص نابینایان توسط استاد مسلم رایانه جناب آقای مجتبی خادمی که خیال میکنه خیلی کسی شده با همین یک ربع آموزش, از این بخش دقیقا از این بخش قابل دریافت و دانلود هست.

خوش باشید و بازم هی برید بگید خادمی بد!

۶ دیدگاه دربارهٔ «آموزش صوتی و گام به گام تنظیم هشدار تلفن برای گروه خاصی از مخاطبین»

با سلام به شما جناب استاد بزرگوار و تمومی دوستانی که این نظر رو مطالعه میفرمایند من تو گوشی نوکیا n82 به یه مشکلی برخوردم البته این مشکل خیلی وقت پیش برام اتفاق افتاده جناب استاد و دوستان, من اون اوایلی که گوشی رو تهیه کرده بودم میتونستم برای هر مخاطب یه زنگ جدا گونه انتخاب کنم اما الآن نمیتونم. یعنی رو هر مخاطب که select رو که میزنم و گزینه ی options رو میزنم و ring tone رو که انتخابمیکنم فقط ۲ تا گزینه رو میاره یکی download sounds و دیگری default tone در حالی که بایستی هر چه قدر که آهنگ یا به قول خودمون sounds تو موبایلمون هست رو بیاره. هر کاری هم کردم هم ررم و هم گوشی رو فرمت کردم گفتم شاید درست بشه که نشد. از جناب استاد و یا دیگر دوستان خواهش میکنم که اگه راه حل این مشکل رو میدونن من رو راهنمایی بفرمایند. متشکرم.

با سلام مجدد و وقت به خیر. آیا formware گوشی رو میتونیم خودموونم به روز کنیم یا بایستی به تعمیرات موبایل مراجعه کرد؟ آیا مثل چایین آوردن ورژن گوشی سوختن گوشی هم ریسک هست یا تعمیرات موبایل به راحتی میتونن به روز کنن؟

دیدگاهتان را بنویسید