دسته‌ها
اطلاع رسانی صحبت های خودمونی

اطلاعیه های انجمن جوانان روشن بین مورخ بیست و دوم اسفند

نکته مهم.
این اطلاعیه ها از طرف دبیر انجمن آقای حیدری تدوین گردیده است و این جانب فقط وظیفه قرار دادن آن روی سایت را بر عهده دارم. لازم به ذکر است قبلا با مدیر سایت هماهنگی گردیده است.
مسئولیت پاسخ گویی به مطالب زیر و همچنین قلط های احتمالی بر عهده این جانب نمی باشد با تشکر
با سلام از شما دعوت می نمایم به پنج اطلاعیه از طرف شورای مرکزی انجمن جوانان روشن بین توجه فرمایید. اطلاعیه ها پیرامون جشنواره ی موسیقی، کارگاه آموزش مهارت های زنآشویی و ارتباطی، کارگاه مقاله نویسی و کلاس های هنری انجمن جوانان روشن بین می باشد.
اطلاعیه ی شماره ی 1-، انجمن جوانان روشن بین در نظر دارد، اردیبهشت ماه سال آینده نخستین جشنواره و کنسرت آموزشی خود را برگزار نماید. لازم به ذکر است، در برگزاری این جشنواره از همکاری مؤسسات سپاهان سینا و هزاردستان نیز استفاده خواهد شد. بدین وسیله از تمامی موسیقیدانان نابینای ساکن در استان اصفهان دعوت می نماییم، در این جشنواره شرکت نمایند. لازم به ذکر است، علاقهمندانی که مایل به شرکت در این جشنواره هستند باید فایل آثار خود را تا تاریخ 31 فروردین به کتابخانه ی نابینایان ولی عصر اصفهان ارسال نمایند. همچنین دوستان می توانند به منظور ارسال آثار خود، از پست الکترونیک roshanbin.esf@gmail.com نیز استفاده نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن های 0913، 809، 93، 69، و 0311، 453، 42، 82، تماس بگیرید.
اطلاعیه ی شماره ی 2-، همانگونه که شما نیز مستحضر هستید، رضایت زنآشویی یکی از عوامل بسیار مهم در تداوم زندگی زوجین با یکدیگر و همچنین رضایت ایشان از زندگی با یکدیگر است، در این رابطه آشنایی طرفین با مهارت های زنآشویی و همچنین برخورداری از مهارت های ارتباطی مناسب از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و می تواند، رضایت زنآشویی را هر چه بیشتر افزایش دهد. با توجه به همین نکته انجمن جوانان روشن بین در نظر دارد، برای نخستین بار در اصفهان، کارگاه آموزش مهارت های زنآشویی و افزایش مهارت های ارتباطی را جهت استفاده ی خواهران و برادران نابینای متاهل، برگزار نماید. با توجه به اهمیت بالایی که فراگیری این امور دارد، از تمامی دوستان دعوت می نمایم ضمن شرکت در این دوره به هر طریق که می توانند، در جهت برگزاری آن همکاری نمایند. همچنین افرادی هم که در این رابطه طرح و یا پیشنهادی دارند می توانند، از طریق ارسال پست، پیشنهادات و یا نظرات خود را مطرح نموده و یا جهت گفت و گوی مستقیم، با تلفن 0311، 453، 42، 82، و 0913، 809، 93، 69، علیرضا حیدری دبیر انجمن جوانان روشن بین تماس بگیرند. همچنین این انجمن نشست های خود پیرامون مسایل مربوط به ازدواج و خانواده را در سال آتی نیز ادامه خواهد داد. به یاری خدا نخستین جلسه از این سلسله جلسات، در فروردینماه و پس از اتمام تعطیلات نوروزی برگزار می گردد که زمان و مکان برگزاری آن، در اطلاعیه های بعدی به صمع و نظر شما گرامیان خواهد رسید.
اطلاعیه ی شماره ی 3-، به استحضار علاقهمندان به مباحث روانشناسی به خصوص فارغالتحصیلان رشته های روانشناسی، علوم تربیتی و مشاوره می رسانیم، نخستین جلسه ی هسته روانشناسی انجمن جوانان روشن بین در تاریخ پنجشنبه 29 فروردین برگزار می گردد. علاقهمندانی که مایل به شرکت در این جلسه و یا همکاری با هسته ی علمی روانشناسی انجمن جوانان روشن بین هستند می توانند با آقای محمدجواد خادمی مسئول این هسته به شماره ی 0913، 294، 48، 14، تماس بگیرند.
اطلاعیه ی شماره ی 4-، انجمن جوانان روشن بین در نظر دارد، در جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و دانشآموختهگان نابینا با روش های مختلف مقالهنویسی اردیبهشتماه سال آتی نخستین کارگاه مقالهنویسی خود را در اصفهان برگزار نماید. بدین وسیله از تمامی دوستان علاقهمند دعوت می نمایم جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر هر چه سریعتر با تلفن های 0913، 809، 93، 69، و 0311، 453، 42، 82، تماس بگیرند.
اطلاعیه ی شماره ی 5-، بدین وسیله به استحضار بانوان علاقهمند به مسایل هنری می رسانیم، انجمن جوانان روشن بین در نظر دارد پس از اتمام تعطیلات نوروز کلاس های جعبه سازی، چرمدوزی و روباندوزی را برگزار نماید. البته کلاس چرمدوزی برای برادران نیز برگزار خواهد گردید. همچنین کلاس روباندوزی جهت شرکت اعضای خانواده ی افراد نابینا نیز برگزار می گردد. علاقهمندان به شرکت در هر کدام از این کلاس ها می توانند، با تلفن 0311، 453، 64، 69، تماس بگیرند.

از محمد جواد خادمی

عاشق شو گر نه روزی کار جهان سر آید.
ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی.
محمد جواد خادمی کارشناس ارشد روان شناسی بالینی و متولد سال ۱۳۶۷ و ساکن شهر زیبای اصفهان هستم. به عنوان درمانگر و مشاور در مراکز مشاوره فعال بوده و به تازگی به ماساژ علاقه مند شده و مشغول افزایش اطلاعات و ارائه خدمات هستم. تفریح، آموختن و فلسفه را دوست دارم و سعی می کنم به ارزشهای زندگیم برسم. امید که بتوانم اندک داشته ای اگر داشته باشم را با شما در میان بگذارم.
و در پایان باید بگویم که کسی راز مرا داند که من را از این روی به آن رویم بگرداند.

5 دیدگاه دربارهٔ «اطلاعیه های انجمن جوانان روشن بین مورخ بیست و دوم اسفند»

سلام بازهم اطلاعيه از همان ها كه فقط خبرش ميرسد همانها كه بعضيشان دارند باصداني ميشوند راستي تيمه فوتباله نابينايان اصفهان كجا تمرين ميكند بدنيست از ميانه اين همه خبر در سال 2 3 تا اردو به نتيجه ميرسد خوبست از سرمان هم زياد است راستي شما خودتان را نقد ميكنيد انصافان جايكاهتان در ميانه ساير انجمن ها كجاست خوبست كه ما نابينا هستيم خوبست از انتظار كشيدن كور نخواهيم شد

درود تبسم خانوم خيلي ناراحت نباش كو تا عمل ما اصفهاني ها هم مسله شما با هم خبر دار ميشيم بعد هم كاري اجراعي نميشه كه كسي دور يا نزديك استفاده كنه خوب شد كه از طرفه جشمك نيست حالا أدم راحت ميتونه انتقاد كنه نه انتقاد كجا بوده داشتم تبسم را دلداري ميدادم أره خانوم ناراحت نباش ما باهم مسلههم هستيم

سلام آقای موسوی. همیناروکه دارین جای شکرش باقیه. البته این انجمن ها رو باید همه حمایت کنن. طرح بدن، پیشنهاد بدن، انتقاد سازنده کنن، فقط اینطور نباشه که اونایی که اونجا نشستن بخوان کاری انجام بدن. خلاصه باید خیلی فعال و پویا باشن. حالا که این امکانات برا شماها هست استفاده کنید و حالشو ببرید. ماکه بچه هامون متحد نمیشن حتی یه انجمن تشکیل بدیم.

سلام در اصفهان فقط در مركزه شهر 5 انجمن هست اهدافه موجنور و كانونه نسر مشخص است انجمن اسلامي هم بيشتر به اشتقال و ازدواج و كمكه مالي مشغول است كه سابقه اي طولاني دارد ولي هنوز بعد از سالها اهدافه انجمنه جوانانروشنبين براي ما مشخص نيست مسعولانه جوانانروشنبين در خيالبافي خود را قرق كرده اند

دیدگاهتان را بنویسید