دسته‌ها
English stuff صوتی طنز فیلم های توضیح دار

دانلود فیلم توضیح دار جَکَس تقدیم می کند:پدربزرگ بد به زبان انگلیسی

این مطلب مناسب افراد زیر 17 سال نیست. 17 سال به پایین ها لطفا خواندن این مطلب را ادامه ندهید.

یک فیلم کمدی خیلی باحاله که البته زبانش انگلیسیه ولی من که از خنده رودهبر شدم از بس این فیلم صحنه های خندهدار داشت!

در ادامه، نقدی از فیلم بخونید و دانلودش کنید.

 —-25 اکتبر 2013—کمدی—92 دقیقه R

کارگردان : Jeff Tremaine

نویسنده : Jeff Tremaine,Johnny Knoxville

بازیگران : Johnny Knoxville,Jackson Nicoll,Greg Harris

خلاصه داستان : اِروینگ زیسمِن 86 ساله از نبراسکا به کارولینای شمالی می رود تا نوه 8 ساله خود،بیلی را نزد پدر واقعی اش بازگرداند و …

منتقد:اُدی هِندِرسِن-امتیاز 7.5 از 10 (3 از 4)

قبل از پرداختن به فیلم “Jackass Presents:Bad Grandpa/جَکَس* تقدیم می کند:پدربزرگ بد” بهتر است نگاهی به تاریخچه شوخی در مقابل دوربین مخفی بیندازیم.این موضوع از آن چه فکر می کنید قدیمی تر است.در سال 1948 آلن فانت برنامه خود با عنوان “Candid Microphone/میکروفون رو راست” را از رادیو به تلویزیون که پدیده ای نو ظهور به حساب می آمد آورد و نام آن را “Candid Camera/دوربین رو راست” گذاشت،برنامه ای که شوخی هایی با مردم عادی انجام می داد از دست کاری مبلمان آن ها گرفته تا نزدیک شدن هری ترومِن،رئیس جمهور سابق آمریکا به آن ها و پرسیدن ساعت.در نهایت هم قربانیان شوخی های برنامه با جمله معروف “لبخند بزنید شما در مقابل “Candid Camera/دوربین رو راست” هستید” از آن چه بر سرشان آمده آگاه می شدند.این برنامه تا سال 2004 کماکان ادامه پیدا کرد.فانت هم چنین فیلمی با درجه X ساخت به نام “?What Do You Say To A Naked Lady/شما به یک زن برهنه چه می گویید؟” که شیطنت و شوخی های “Bad Grandpa/پدربزرگ بد” را 43 سال پیش در خود داشت.

عنوان بندی پایانی “Bad Grandpa/پدربزرگ بد” مرا به یاد دست پخت فانت انداخت.من از طرفداران شوخی های عملی نیستم اما هر هفته “Candid Camera/دوربین رو راست” را به این امید تماشا می کردم که شاید کسی مشتی حواله صورت آلن فانت کند.این اتفاق هیچ گاه نیفتاد و تصاویر عنوان بندی پایانی “Bad Grandpa/پدربزرگ بد” علت آن را برایم روشن کرد.وقتی جانی ناکسوِل و همکارانش نیت واقعی خود در کلوپ های برهنگی،رستوران ها،تشییع جنازه ها،فروشگاه های کوچک و مسابقات دختر شایسته را برای افراد آشکار می کردند آتش آن ها می خوابید و جنبه شوخیشان افزایش پیدا می کرد،زیرا می دانستند که قرار است در یک فیلم سینمایی قرار بگیرند.15 دقیقه شهرت خیلی بهتر و با ارزش تر از چند ثانیه عصبانیت و انتقام گیری است،حال آن 15 دقیقه شهرت هر قدر هم که شرم آور باشد مهم نیست.

بر خلاف برنامه تلویزیونی “Jackass/جَکَس” و فیلم های حاصل از آن،”Bad Grandpa/پدربزرگ بد” علاقه ناکسوِل به انجام شوخی ها و شیرین کاری های دیوانه وار را با داستانی درباره پیرمردی کثیف و نوه او که از سنش بیش تر می فهمد ترکیب کرده است.ناکسوِل نقش اِروینگ زیسمِن را بر عهده دارد،پدربزرگ 86 ساله،بی تربیت و شهوانیِ بیلی (جکسن نیکول).همسر او پس از 46 سال زندگی مشترک فوت کرده و در ابتدای فیلم او با خنده از این موضوع یاد می کند و آزادی به دست آمده اش را جشن می گیرد.اما در مراسم به خاک سپاری خانم زیسمِن،سر و کله مادر بیلی پیدا شده و بیلی را به پدربزرگ می سپارد.حضور کودک جلوی آزادی و اغواگری های او را خواهد گرفت.(او خطاب به زنی می گوید:شاید برای هم زدن سس خیلی پیر باشم اما هنوز می تونم یه لیسی به قاشق بزنم) پس این امر بهانه ای برای سفری می شود که قالب فیلم در آن جای گرفته است.زیسمِن باید بیلی را نزد پدرش ببرد تا بتواند آزادانه به دنبال رابطه جنسی برود.

“Bad Grandpa/پدربزرگ بد” پا جای پای شوخی های داستان دار ساشا بارِن کوهِن با مردم عادی گذاشته که از حضور خود در یک فیلم بی خبرند.فیلم اگر چه به خوبی “Borat/بورات” نیست اما به برقراری ارتباط میان بازیگرانش بیش تر پایبند بوده است.در قلب فیلم می توان رابطه دو طرفه بیلی و اِروینگ را دید.ناکسوِل خود را در نقش غرق کرده و می توان دغدغه ای که او نسبت به مسئولیت خود دارد را در او دید.او را حتی در عجیب و غریب ترین لحظات فیلم هم می توان باور کرد.در هنگام انجام شوخی ها و شیرین کاری های خاص جَکَس ها آن چنان برق شیطنت آمیزی در چشمانش دیده می شود که حتی وقتی موفق نمی شود هم نمی توان او را سرزنش کرد.

در حالی که شوخی ها و شیرین کاری های فیلم بیننده را سرگرم خواهد کرد اما دلیل اصلی برای دیدن فیلم را باید جکسن نیکول دانست.با نقش هایی در فیلم “The Fighter/مبارز”،باز سازی “Arthur/آرتور” و “Fun Size/اندازه کوچولو” نیکول را نمی توان تازه کار به حساب آورد اما این اولین باری است که استعداد او توجه مرا جلب کرد.بازی متقابل او با ناکسوِل دیدنی است و حتی در چند نقطه موفق به تحت الشعاع قرار دادن ناکسوِل هم می شود.نیکول آن قدر خوب بازی می کند که مخاطب فراموش می کند کلیدی ترین شوخی فیلم در لحظات اوج از فیلم ” Little Miss Sunshine/خورشید خانم کوچولو” برداشته شده است.

در لحظاتی که فیلم به او اجازه شوخی کردن با مردم را داده صرفا از او به عنوان کودکی کلیشه ای و بد دهان برای شوکه کردن مردم استفاده نکرده است.در عوض او از معصومیت کودکانه اش بهره برده و بزرگ ترها را طوری در مخمصه قرار می دهد که شوخی های بی ادبانه تر پدربزرگ هرگز توانش را ندارند.در “Bad Grandpa/پدربزرگ بد” تا دلتان بخواهد کارهای بی ادبانه و مبتذل وجود دارد چه در چهار چوب کلی داستان و چه در شیرین کاری های گنجانده شده در آن.با این که در تبلیغات فیلم تقریبا تمام شوخی های کلیدی گنجانده شده اند اما در این نقد از اشاره به نماهای پر خرج و اصلی خودداری کردم.آن ها در به ثمر رساندن 65 الی 70 درصد شوخی ها و شیرین کاری ها موفق بوده اند و اگر این را به بازی های خوب دو بازیگر اصلی اضافه کنیم این فیلم در زمره فیلم هایی قرار می گیرد که دیدنشان توصیه می شود.

برای دانلود این فیلم به صورت صوتی و توضیح دار اینجا کلیک کنید.

منبع نقد: سایت نقد فارسی

از مجتبی خادمی

مجتبی خادمی.
متولد 7 بهمن 66.
دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه
اصفهان.
ارزیاب مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب.
مؤسس و گرداننده اسبق محله نابینایان.
مدرس علوم کامپیوتر و زبان انگلیسی.
طراح وب.
برنامه نویس.
مجری برنامه های رادیویی.
آشنا به راه اندازی و استفاده از چاپگر های خط بینایی و بریل.
دوره پیش دبستانی را در مدرسه کمتوانان ذهنی بصیرت زرین شهر گذراندم.
دوره های دبستان و راهنمایی را در مجتمع آموزشی ابابصیر اصفهان.
پایه اول دبیرستان را در دبیرستان غیر انتفاعی محمد باقر زرین شهر.
پایه های دوم و سوم هنرستان را در رشته کامپیوتر در هنرستان ملا صدرا.
مقطع کاردانی کامپیوتر را در دانشگاه های آزاد مبارکه و دولتی شهرکرد.
و مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی را در دانشگاه اصفهان گذراندم.
همزمان، در انجمن موج نور نابینایان، به عنوان مسئول تولید محتوا، مؤلف کتب صوتی ویژه نابینایان، صدابردار، مسئول کنترل کیفی مواد آموزشی، پاسخگو به پرسش های کامپیوتری نابینایان، طراح سامانه تلفن گویا، مدرس کلاس های آموزش رایانه و مسیر یابی ویژه نابینایان، مدرس دوره های تربیت مربی آموزش رایانه به نابینایان، و تحلیلگر نیاز های آموزشی نابینایان در خانه ریاضیات مشغول به خدمت شدم.
در ادامه، به عنوان اپراتور در مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب مشغول بودم و اکنون در مقام ارزیاب در تیم پایش عملکرد در گروه صنعتی انتخاب خدمت می کنم.
از دوران کودکی، مخارج زندگی و تحصیل را شخصا
به عهده گرفتم و به سختی فراهم کردم.
در دوران دبیرستان، اولین رساله ی گویا در ایران از آیتالله مکارم شیرازی را به کمک خواهرم و روحانی محل، تهیه کردم و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع کردم.
در همان دوران، اولین مجموعه ی آموزشی بازی های کامپیوتری ویژه نابینایان را تولید و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع نمودم.
در دوران نوجوانی، اولین بازی رایانه ای ویژه نابینایان به زبان فارسی با نام دو در جنگل را طراحی کردم و توسعه دادم.
به ترجمه و دوبله ی بازی های رایانه ای محبوب نابینایان از جمله تخت گاز و شو‌دان جهت استفاده ی نابینایان این مرز و بوم مبادرت ورزیده ام.
اولین کتابچه ی راهنمای آموزش رایانه به کودکان نابینا را طراحی کردم و توسعه دادم.
در دوران دانشجویی، اولین، پر بازدید ترین و پر محتواترین سایت ویژه نابینایان ایران با نام گوشکن را تأسیس کردم.
همواره در سایت گوش‌کن، سه شعار آموزش، استقلال و تفریح نابینایان را دنبال کرده و در جهت سوق دادن نابینایان به سمت این سه هدف، اقدام به ضبط آموزش های مختلف، تولید و ترجمه ی مقالات مرتبط و تشویق دیگران به انجام نظیر این کار ها نموده ام.
تهیه کننده و مجری یکی از پر شنونده ترین برنامه های اولین رادیوی اینترنتی نابینایان ایران (که چند سال پیش تعطیل شده است)، بودم.
همیشه از مصاحبه های آگاهی بخش با رسانه ها از جمله برنامه به روز شبکه سوم سیما به عنوان یکی از کارشناسان فاوا و نابینایان استقبال کرده ام.
به دلیل تجربه ی تدریس موفق به دانش آموزان، همواره با استقبال والدین کودکان و نوجوانان جهت تدریس روبرو بوده ام.
از تألیفاتم می توانم به کتاب آموزش نرم افزار آماری SPSS به اتفاق استاد ندا همتپور اشاره کنم.
یکی از مهمترین نرم افزار های مسیریابی نابینایان را با نام نزدیک یاب به همراه دفترچه راهنمای استفاده، جهت کمک به استقلال نابینایان در رفت و آمد، ترجمه کردم و به رایگان در سطح بین المللی برای تمام فارسی زبانان منتشر نمودم.
در حال حاضر، رویای امکان سفر به استان های محروم جهت همسان سازی سطح آموزشی و پرورشی کودکان محروم با کودکان کلان شهر ها را در ذهن می پرورانم.
اطلاعات تماس:
شماره موبایل شخصی: 09139342943
آدرس ایمیل شخصی:
gooshkon2020@gmail.com
شناسه اسکایپ:
mojtaba1007
شناسه تلگرام:
@luckymojy
آدرس شناسه تلگرام:
https://t.me/luckymojy
شماره واتساپ:
09139342943
آدرس وبلاگ شخصی:
https://gooshkon.wordpress.com

9 دیدگاه دربارهٔ «دانلود فیلم توضیح دار جَکَس تقدیم می کند:پدربزرگ بد به زبان انگلیسی»

درود! مجتبی جووون-عزیزم تو هنوز از قافلو خیلی عقب هستی،‏ همین بچه هایی که زیر ‏17سال هستند100تای منو تورو میبرند لب رودخونه و تشنه برمیگردونند،‏ یا شغالو رنگ میکونند و بجای میمون قالب میکنند!شما باید بگویید زیر خط قرمز نخونند!خخخخخ

درود! دوست عزیز-فکر کنم لینک دانلود داره فرار میکنه-بدو دنبالش-حالا من کمکت میکنم تا صریع تر بدوی و بهش برسی-.—2—1—-2—-1—-2—چپ—راست—چپ—راست—چب—راست…مواظب باش پاتو رو عقرب نگذاری-عقرب خطرناکه-ممکنه نیشت بزنه-باور کن نیش عقرب آدمو دیوونه میکنه!‏

دیدگاهتان را بنویسید