جستجو برای کتاب علوم اجتماعی پیشدانشگاهی

سلام بچهها. در چه حالید؟ امیدوارم دبیرستانی نباشید. خوشبختانه من نیستم. حالا میپرسید چرا؟ عرض میکنم. یادش به خیر اون موقعی که ما دانشآموز بودیم کتابهامون دیگه حد اکثر با یکی دو ماه تأخیر حاضر میشد. اما متأسفانه در حال حاضر به خاطر مشغله زیاد آموزش و پرورش استثنایی کشور این کتابها گویا نمیشه یا من و دبیرستانیها هرچه گشتیم پیدا نکردیم. سایت آموزش و پرورش استثنایی هم چیزی تو چنته نداشت. اینا رو گفتم که بگم دارم برای یکی از بچهها دنبال کتاب اجتماعی پیشدانشگاهی چاپ جدید میگردم. اگر کسی میتونه لطفا در اختیار ما بذاره که همه بتونن ازش استفاده کنن. اگر هم نه که ضبطش کنیم تا همه بتونن ازش استفاده کنن. دست در دست هم دهیم به مهر / تا که بتونیم درس بخونیم.

درباره داریوش جوادی

سلام. من داریوش جوادی زاده کرج ونابینای مادرزاد هستم. دارم کارشناسی ارشد حقوق خصوصی توی دانشگاه آزاد کرج میخونم و همزمان در کتابخانه نابینایان امیرکبیر استان البرز کار میکنم. دستی در موسیقی به ویژه تار دارم و به تکنولوژی خیلی علاقه دارم. شوخ و شیطونم اما دنیا رو از پشت عینک طنز خیلی جدی میبینم.
این نوشته در صحبت های خودمونی, کتاب ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

8 Responses to جستجو برای کتاب علوم اجتماعی پیشدانشگاهی

 1. 1
 2. 2
  محسن غلامی says:

  چند وقته پیش خانم مینا ملکی گذاشته بودند.
  لطفاً قبل از درخواست در محله یه سرچ بزنین.
  البته فایل هاشونو تو دراپباکس گذاشته بودند که الآن حذف شده.
  https://gooshkon.ir/1391/11/15/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%82%db%8c%d9%85-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%b9%d9%84%d9%88%d9%85-%d8%a7%d8%ac%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b9%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%b4%d8%af%d8%a7/

  • 2.1
   داریوش جوادی says:

   سلام آقای غلامی. نزن داداش. قبلا سرچ کردم. لینکش خراب بود 1 با خودشون تماس گرفتم 2. گفتن میتونن دوباره آپلود کنن ولی عوض شده 3. چند وقت پیش هم نبود، دو سال پیش بود 4. عرض ارادت 5

 3. 3
  بهزاد هند آبادی says:

  با درود
  میتونید درخاستتونو تو تالار مرکز مجازی ایران قرار بدید
  تا اگه کسی کتابو داشته باشه براتون اونجا قرار بدم
  http://www.forum.irtbc.com

 4. 4
  صادق says:

  سلام یک کتاب خانه است که کتاب پیش دانشگاهی و
  را دارد من هم از آن کتاب خانه گرفتم اتفاقا من هم این کتاب را میخاستم
  چون من حالا دارم پیش دانشگاهی درس می خوانم
  شما باید این کتاب را از کتاب خانه ولی عصر اصفهان بگیرید چاپ جدید است که روی سی دی خوانده شده شماره کتاب خانه
  031 32261 090 آقای رضایی

 5. 5
  علیرضا ایزدی says:

  سلام. من که دبیرستانی هستم. متأسفانه تقریبا همه سیدیهامون قدیمین. حالا میزان تغییرات متغیر بوده. تقریبا تنها درسی که تغییر نکرده درس آمادگی دفاعی بوده که با صدای گوشنواز سرکار ماهور و آوا قرائت شده. حالا ما که هرچی زدیم به این در و اون در جدید گیرمون نیومد که نیومد. امیدوارم این کتابی که میخواید هرچه سریعتر به دست بیارید. موفق و سرفراز باشید.

  • 5.1
   مهدی ترخانه says:

   سلام بر همه .
   کمتر کسی با این مشکلات ادامه تحصیل نابیناها اشنایی داره .
   برای خودم هم تازه گی داشت .شاید با اطلاع رسانی و جذب کسانی که داوطلبانه میتوانند به صوتی کردن این موارد تمایل داشته باشند کمک گرفت .در زمان بینایی ام یکی از داوطلبان خودم بودم ولی حالا دیر شده ولی با اطلاع رسانی به کسانی که اصلا نمی دانند اینچنین مشکلاتی هم هست میتوان نیروی داوطلب جذب کرد یا به اموزش پرورش فشار افکار عمومی را وارد کرد نمی دانم شاید اشتباه کنم ولی باید مشکل مشترکی باشد .شاید هم اعمال شده باشد و من خبر ندارم .
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید