خانه

همایش تعلیم و تربیت کودک و نوجوان با گواهی معتبر در سرتاسر کشور عزیزمان ویژه متخصصین و افراد عادی

سلام
امروزه همایشهای بسیاری در نقاط مختلف کشور برگزار می شود.
اما نمی دانم بگویم متأسفانه یا خوش بختانه اکثر این همایش ها گواهی معتبری را در بر ندارند. این به دان معناست که شما دارید پولتان را توی چاه می ریزید. البته برخی از این همایش ها زیر نظر متخصصین برجسته ای انجام می شود که خوب با این شرط به درد بخور است حتی اگر گواهی هم نداشته باشد ولی خیلی از همین همایش ها زیر نظر متخصص هم نیست که خوب دو چندان جای تأسف دارد.
اما موقعیت هایی هم پیدا می شود که همایش هایی برگزار می شود که هم متخصصان برجسته ای حضور پیدا می کنند و هم گواهی معتبر داده می شود
همایش تعلیم و تربیت کودک و نوجوان
با همکاری انجمن جوانان روشن بین و سازمان بهزیستی استان اصفهان
همایشی ویژه عموم جامعه و متخصصان و دانشجویان و دانش آموختگان نابینا و بینا.
در این همایش یک روزه که در روز جمعه سی آبان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود با سه استاد برجسته روان شناسی و مشاوره همراه می شویم.
دکتر محمد رضا عابدی فوق تخصص مشاوره در کارگاه تخصصی بعد از ظهر که با گواهی معتبر از سازمان بهزیستی همراه است با موضوع مدیریت پرخاشگری در کودک و نوجوان با ما همراه خواهد شد.
در نوبت صبح استاد سید محمد رضا صمصام شریعت هئیت علمی دانشگاه و دکترای روان شناسی بالینی به همراه دکتر راحله حقیقت زاده مدرس سازمان بهزیستی ما را با دانش عمومی و راهکارهای تربیت در مورد کودک و نوجوان آشنا خواهند کرد.
اما یک بحثی هم بود که مرا بر آن داشت تا راه کاری بیندیشیم
دوستان نابینا در نقاط مختلف کشور از این که توانایی حضور در اصفهان و شرکت در این گونه جلسات را دارا نمی باشند گله مند بودند. که این خود واقعیتی است که سفر برای یک همایش یک روزه برای ما سخت و دشوار است.
اما برای این همایش راه کاری اندیشیدیم. دوستانی که خواهان دریافت گواهی معتبر سازمان بهزیستی به همراه سخن رانی های دکتر عابدی یا همایش عمومی هستند خواهشمندیم تا قبل از همایش ثبت نام کنند ما بسته همایش را به همراه گواهی به آنان ارائه می کنیم. دیگه بهتر از این
اما والدین عزیز که امروزه برای کودکان یا نو جوانان خود برنامه های ویژه دارید یا به برخی مشکلات بر خورده اید که توانایی پیدا کردن راه کاری را برای آن ندارید این موقعیت ویژه ای است که بتوانید مشکل خود را با متخصصین در میان بگذارید تا راه کاری جهت تربیت بهتر و حل نمودن مشکلات پیدا کنید با تشکر از همه دوستانی که زحمت دو چندانی کشیدند بر خود لازم می دانم در پایان راه کارهای ارتباطی را بیان کنم
1 تماس با شماره خود من به شماره تلفن 09132944814
2 تماس با شماره تلفن همایش 09103537833
3 مراجعه به سایت انجمن جوانان روشن بین به آدرس
www.roshanbinan.ir
موفق و خوش بخت باشید

۲ دیدگاه دربارهٔ «همایش تعلیم و تربیت کودک و نوجوان با گواهی معتبر در سرتاسر کشور عزیزمان ویژه متخصصین و افراد عادی»

دیدگاهتان را بنویسید

فراموشی رمز عبور

تنظیم دوباره رمز عبور فراموش شده