اطلاعیه مؤسسه نابینایان استان قزوین انتشار ماهنامه آیینه در جهت مطالعه بیشتر افراد نابینا

با سلام, به اطلاع دوسان عزیز میرساند:مؤسسه نابینایان استان قزوین, ماهنامه آئینه, نشریه ویژه نابینایان, مجوز رسمی, وزارت ارشاد

مؤسسه نابینایان استان قزوین ماهنامه ویژه نابینایان به نام آئینه را با مجوز رسمی وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی, برای جامعه هدف منتشر میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر, و نحوه دریافت اشتراک ماهانه همه روز به جز روزهای تعطیل از ساعت 9:30 الی 13 با مؤسسه نابینایان استان قزوین به شماره 02833244173-4 یا با آقای رحیم خلیلی به شماره همراه 09355128949 تماس حاصل نمایید.

با سپاس به امید فردای روشن برای شما

Avatar photo

درباره محسن محمدقلی

من محسن محمدقلی متولد سوم مهر ماه ۱۳۶۵ و دارای مدرک کارشناسی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی هستم. فعالیت هنری من در زمینه موسیقی (خوانندگی، آهنگ‌سازی، نوازندگی و تنظیم) و همچنین گویندگی و اجرای برنامه های مختلف صحنه ای و استدیویی است. در زمینه گویندگی نریشن و دوبله نیز تجربه دارم. همینطور در زمینه تدوین و تولید برنامه نیز فعالیت دارم و نیز از عوامل تیم برنامه ساز برنامه شش نقطه که از رادیو تهران پخش و اختصاص به مسائل نابینایان دارد هستم. در حال حاضر در مرکز نو‌آوری و روابط عمومی شرکت گروه بهداشتی فیروز مشغول به کار هستم. برای ارتباط با من میتوانید در تلگرام با ID @mohsenmusical و در Instagram با نام کاربری @mohsen.musical در تماس باشید.
این نوشته در اخبار ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید