خانه

برگزاری جلسه ی سوم کار با گوشی های لمسی با سیستم عامل اندروید برای نابینایان

انجمن علمی، فرهنگی موج نور اصفهان به اطلاع می رساند: این انجمن در نظر دارد سومین جلسه ی دوره کار با گوشی های لمسی با سیستم عامل اندروید برای نابینایان را برگزار نماید؛ این جلسه با روی کرد پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد.
زمان سه شنبه 16 تیر ماه جاری ساعت 8 تا 12.
مکان: بخش نابینایان خانه ی ریاضیات اصفهان. به نشانی اصفهان، خیابان سعادت آباد، رو به روی مقبره ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین.
حضور برای عموم نابینایان و کم بینایان آزاد است؛
لازم به ذکر است این دوره به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
از شرکت کنندگان خواهشمندیم گوشی اندرویدی خود را همراه بیاورند.
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن 0313 668 7033 روز های زوج از ساعت 16 تا 18 و روز های فرد از ساعت 12 تا 14 به جز روز های تعطیل تماس بگیرید.
همچنین می توانید با ارسال نام نام خانوادگی و شماره ی تماس و درخواست ثبت نام خود به پست الکترونیکی انجمن به نشانی mojenoor84@gmail.com ثبت نام نمایید.

۵ دیدگاه دربارهٔ «برگزاری جلسه ی سوم کار با گوشی های لمسی با سیستم عامل اندروید برای نابینایان»

درود! اگه این کلاسها را ضبط میکردید و اینجا میگذاشتید برای دانلود خیلی بهتر و محکمه پسند تر بودها، حالا دوباره نیا جواب بده که نشان دهی جواب گلها سکوت است: چون گلها خار دارند و خارشان از پس بی جوابی برمی آید، خخخخهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها منم دوم شدم تا نشان دهم که دخمر خوبی هستم و فرماندار تنها نیست، شور شود آنکس که نتواند دید!

درود به عدسی بشاش عزیز، اولاً ببخشید که دیر آمدیم برای پاسخ، ثانیاً از محبت خوار ها گل می شوند، ثالثاً چشم؛ ضبط هم شده و برای دانلود هم گذاشته ایم. باز هم ببخشید که دیر جواب دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

فراموشی رمز عبور

تنظیم دوباره رمز عبور فراموش شده