صحبتی از یک اتفاق شیرین و یک کتاب!

سلام بچه ها!
چطورین؟
حال این روزاتون چطوره؟
حال این روزای من 2 جنبه داره!
بچه ها خوشحالم، خیلی خیلی خوشحالم، اونقدر که برای توصیف حالم واژه کم میارم! اونقدر که دیگه شبا خواب ندارم و روزا از فکر کردن به اتفاقی که در انتظارمه و در انتظارشم از خوشحالی اشکام سرازیر میشن!
یه آرزو که 18 ساله باهامه، حالا داره برآورده میشه! باورش خیلی سخته، انگار خوابم و دارم یه خواب شیرین میبینم که دوست ندارم هرگز کسی بیدارم کنه! دوست دارم همینطور خواب شیرینم ادامه پیدا کنه تا به آرزوم برسم!
اتفاقه رو الآن نمیگم چیه، ولی اگر بهش برسم حتما یه فایل صوتی ازش تهیه میکنم و میذارمش توی محله!
بچه ها من خیلی به این اتفاق امید بستم، هر روز که بیدار میشم روز شماری میکنم و کلی ذوق میکنم که یه قدم به اتفاق باور نکردنیم نزدیکتر شدم، اونقدر امید بستم که میترسم، میترسم از اینکه به هر دلیل این اتفاق پیش نیاد و اون وقت من… دیگه به معنای واقعی کلمه له میشم، میشکنم، نا امید و تاریک میشم! اصلا شاید محو بشم و دیگه اثری از فرزان پیدا نشه خخخ!
پس چنانچه از دست من خسته اید، دست به دعا بشید که این اتفاق نیفته! اما اگر بیفته!!! اون وقت با انرژی 10 برابر الآنم ادامه میدم، اینقدر انرژی میگیرم که شاید تمام کارای عقب افتاده ای که دارم توی یه روز تموم کنم! شاید با انرژی مضاعفم جوری درس بخونم که رتبه 1 اختبار بشم!!! شاید!!!…
این شایدها این روزا دست از سرم بر نمیدارن! نمیدونم به حال خوش و شادم بها بدم و امیدوار باشم، یا بترسم از این شکی که در اثر دل بستن زیاد به برآورده شدن آرزوم واسم به وجود اومده؟
هر روز کل ماجرای رسیدن یا نرسیدن به آرزوم رو با خودم مرور میکنم و خودمو توی هر دو موقعیت قرار میدم و هر روز بیشتر به این نتیجه میرسم که اگر به هر دلیل این اتفاق شیرین رقم نخوره شدیدا خواهم شکست!
پس شما الآن 2 انتخاب دارین:
1- بشینین دست به دعا بشین که ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدن تا من به آرزوم نرسم!
2- مردونگی کنین و واسه رسیدن به آرزوم دعا کنین!
ولی اگر دوستای خوبی باشین قطعا گزینه 2 رو انتخاب میکنین! چرا؟؟؟ چون منم دوست خوبی واستون هستم و دارم در نهایت مهربانی، یکی پی از دیگری منابعم رو در اختیارتون میذارم!

توی یکی دوتا پست قبلم، راجع به کتاب essential words for the toefl که معلمم خودش واسم ضبط کرده بود ازتون پرسیدم و گویا مایل بودین که در اختیارتون بذارمش!
خب منم گوش دادم و توی این پست کتاب رو تقدیمتون میکنم.
فقط یکی دوتا نکته!
اول اینکه این کتاب با یه ریکوردر ساده ضبط شده و شاید گاهی یه کم صدای محیط رو بشنوین،
و نکته ی بعد اینکه توضیحات بعضی وقتا جوری بیان میشه که انگار کسی که داره کتاب رو ضبط میکنه باهاتون صحبت میکنه، چون قرار بوده فقط این فایلا واسه من ضبط بشه پس معلمم هم راحت بوده!
در نهایت با این توضیحات، لینک دانلود رو تقدیم میکنم.
دانلود با حجم 185 مگابایت
مثل همیشه، دوستون دارم و این یه تعارف نیست، همه زندگی منه!
لحظاتتون سرشار از لبخند خدا!
گزینه 2 فراموش نشه!

درباره غزل

با سلام. فرزانه ی عظیمی هستم، متولد یازده آبان هزار و سیصد و هفتاد و دارای مدرک کارشناسی حقوق.
این نوشته در English stuff, صحبت های خودمونی, صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

42 Responses to صحبتی از یک اتفاق شیرین و یک کتاب!

 1. 1

  سلام. خوشبین باش، بهش فکر کن، اما مراقب باش. روز خوش.

 2. 2
  صادق says:

  سلام خواهر گرامی امیدوارم اهداف شما محقق بشه

  و به هدفتون برسید
  برای شما و سایر دوستان در دنیا و آخرت آرزو ی موفقیت دارم
  امیدوارم تحقق یافتن هدفتون باعث نزدیکی هر چه بیشتر شما به خدا بشه
  از پست هم متشکرم

 3. 3

  غزلبانو مگه چند سالته که هیجده سالشو فقط با اون یا این آرزو گذروندی. خخخخ. امیدوارم که محقق بشه هرچند که فکر کنم حدس بزنم و دیدار عمو رضات باشه. کاش یه کمی هم آرزو داشتی عمو حسین رو ببینی خخخخخخ. راستی دختر خوب، خب کتاب رو تیکه تیکه اش میکردی مثلا حرف به حرف دو حرف و اینجوری. آخه یکجا خععلی حجمش زیاده و نمیدونیم که مفید فایده از نظر خودمون هست یا نه. در کل که مرسی دااری غزل بانوی گرامی و فعال. ما آخرش این واژه اختبار را نفهمیدیم که نفهمیدیم. پیروز و سعادتمند باشی مهر بانو.

 4. 4
  کامبیز says:

  درود بر تو بانوی آریایی و از نژاد اصیل ساسانیان.
  بهم چقدر میدی نگم رضا صادقی را میبینی؟

 5. 5
 6. 6
  وحید says:

  سلام غزل.
  من گزینه دوم رو انتخاب می کنم. ولی سعی کن به این جور آرزو ها زیاد دلبند نباشی چون تو آرزوهای خیلی به مراتب بزرگتر و بهتر از این باید داشته باشی و خدای نکرده نمی خوام که با نرسیدن به یک آرزویت بشکنی و له بشی.
  امیدوارم به آرزوهایی خیلی بهتر و بزرگتر از این برسی که وقتی بهش فکر کنی به این آرزویت بخندی و ازت می خوام که همیشه به آرزو های بزرگ فکر کنی که به مراتب خیلی مهمتر و شیرین تر از این آرزوست.
  امیدوارم همیشه شاد باشی.

 7. 7

  درود. خَخ فکر کردم میخوای در مورد اتفاق امروز به حرفی. باز هم خَخ. ببین من گزینه ی سه رو انتخاب میکنم. چه جوره هان.
  کامنت امیدو لایک میکنم و در راستای همین کامنت بهت میگم که خوشحالی بیش از حد زیاااد خوب نیست و باعث ناراحتیه صدها و بلکه هزاران برابر بیشتر میشه.
  امیدوارم تو و آرزوت هر دو به هم برسین. و شاید هم حدس زده باشم که این آرزو چی هست ولی خب نمیگم تا از کنجکاوی بمیری خَخ.

 8. 8
  فروغ says:

  درود به غزل. یک دنیا سپاس بخاطر کتاب. خیلی بهش نیاز داشتم. امیدوارم که به آرزوت برسی.

 9. 9
  علی اصغر حسنپور says:

  سلام فرزان خانم. انشاعلاه به آرزوتون میرسید

 10. 10
  نیایش says:

  سلام غزل جون خودمون
  مطمئنم مطمئنم تو به این خواسته ات میرسی
  امیدوار باش.در همه زمینه زندگیت سعی کن امیدوار باشی.
  منتظر خبر و شنیدن فایل صوتیش هستما.بابت کتاب خیلی ممنونم عزیزم

 11. 11
  سارا says:

  سلام غزل. مرسی بابت کتاب. امیدوارم برسی به آرزوت طلااااااا

 12. 12
  احمد عبدالله پور says:

  سلام و درود بر آبجی فرزانه
  خوبی یا چطوری آیا
  خب من که دعااااا میکنم به آرزوی 18 سالت برسییی و از رسیییییدن به این آرزوووو کلی خوشحال بشی و کلی انرژی بگییییریییی در حد لالیگا و یه روزه هم کل کارای عقبموندت رو انجااام بدی و بشی نفر 1 اختبار
  شبت خوش ایامت به کام و شیرین کامی همچو تعم زولبیا بامیه با چای و خدا نگهدار

 13. 13
  آرتیمان و آرتین says:

  اول با سطحینگری فکر کردم شاید خواستگار می خواد بیاد بعد دیگه فکر نکردم خخخخخ

 14. 14
  آرتیمان و آرتین says:

  بابت کتاب هم بسی سپاس

 15. 15
  آرتیمان و آرتین says:

  یه بررسی سطحی از قسمت هایی از کتاب به عمل آوردم منبع قابل استفاده و به درد بخوری هست البته برای نوآموزان چندان مناسب نیست ولی واسه کسانی با مبانی اولیه آشنا باشن بسیار مفید هست بازم سپاس راستی خدا این اینترنت سریع را از من نگیره آخه چند وقتی بود که خراب شده بود و در حد اینترنت نفتی یا زغالی سرعتش کم شده بود ولی الآن این کتاب را توی بیست دقیقه دان کرد

 16. 16
  S.313 says:

  سلام غزل امیدوارم به آرزوت برسی ولی خیلی به آرزوها دل نبند هرچی قرار باشه پیش میاد فقط اگه نرسیدی گردن خدا ننداز بنظرم خدا خیلی صبوره که هرکی یه اتفاق بد براش میافته میندازه گردن خدا و میگه من دیگه نماز نمیخونم و از این حرفا …حواست باشه خدا مهربونتر از اینیه که ما فکر میکنیم همیشه شاد و پیروز باشی ببخش که پستم طولانی شد

 17. 17
  شادمهر says:

  سلام غزل خانم خوب و خوش صدا
  من تمام کامنت های دوستان رو تا به اینجا خوندم
  من این رو به شما میگم که اگر آرزوی شما باعث خوش حالیتون بهتر شدن زندگیتون و در نهایت به صلاحتون باشه قطعا دعای شادمهر برای براورده شدن آرزوی شما بدرقه راهتون هستش دوست خوب
  هر چند میدونم که انسان وقتی یه خواسته ای داره دوست نداره کسی
  نه
  توی رویش بیاره
  پس من هم میگم اگر قسمتت باشه خدا جون هوای غزل خانم رو داشته باش

  و بابت سخاوتت هم ممنون و یه چیز جالب بگم به
  آرتیمان و آرتین
  عزیز اگر اینترنت شما حالا سرعت گرفته من چی باید بگم به اینترنتم که توی 2دقیقه فایل غزل خانم رو دان کردم دوست خوبم
  به هر حال همگی موفق باشیم

 18. 18
  محمد‌قاسم کفیلی says:

  فکر کنم به قدری دچار حال خوش شدی که یادت رفته جواب کامنتا رو بدیا فرزانه خانم
  سلامم یادم رفت.حالا بیخیال طوری نیست. به آرزوت میرسی این که انقد استیرز نداره دختر. بعدم, بابت کتاب متشکرم.دانلود کردم واسه تابستون میخوام خودمو ببندم به زبان اون موقع خواهم خوند.
  با تشکر و سپاسگزاری از جنابتان.

 19. 19

  سلام غزل. امیدوارم که به آرزوت برسی. مرسی بابت کتاب

 20. 20
  پریسا says:

  سلام غزل عزیز. من گاهی ها دیر می رسم ولی معمولا می رسم. با2موافقم از ته دل. ایشالا اون که دلت می خواد بشه و ایشالا همیشه شاد و شاد و شاد باشی. همچنین دعا می کنم به آرزو های بزرگ تری که داخل کامنت وحید بود و درست هم بود فکر کنی، واسشون تلاش کنی و بهشون برسی و شاد بشیم از شاد بودنت.
  موفق باشی!

 21. 21
  عدسی بشاشadasi says:

  درود! خب من که تقریبا میدونم آرزوت چیه دعا میکنم هرچی زودتر به آرزوت برسی، البته تإکید میکنم اگر یک درصد خدایی نکرده به آرزوت نرسیدی نشکنی و صبور باشی تا آرزوی بعدی از راه برسه و تو بهش برسی، آنقدر از این آرزوها در دنیا زیادند و اگر به این نرسیدیم حتمان به اون یکی که معلوم نیست از هزارتا چندمی باشه حتما میرسیم، پس هیچوقت نشگن و امیدوارتر از قبل به زندگی شیرینت ادامه بده، من خوشحال میشوم که هرچه زودتر خبر رسیدن به آرزویت را در محله بخوانم و کادویی برای رسیدن به آرزویت تقدیمت کنم، همیشه شاد و خندان باشی و لذت ببری از زندگی با آرزویت!

دیدگاهتان را بنویسید