اطلاعیه کادر محله ی نابینایان در خصوص محتوای پست ها و ایجاد امکان ارتباط قویتر بین اعضا و کادر

با درود خدمت نابینایان فرهیخته:
1. از این پس، پست ها، کامنت ها، و محتوا های دارای ادبیات سخیف یا ادبیات غیر مرسوم در جامعه، حذف می گردد و با نویسنده یا پدید آورنده برخورد مقتضی صورت خواهد پذیرفت.
2. از این پس، پست های عمومی، که به نوعی با نابینایان مرتبط نباشند، توسط کادر، منتشر نخواهند شد. داستان ها و حکایت های عمومی، مقالات عمومی، اشعار شعرای غیر نابینا، اشعار با سطح کیفی نازل، و بطور کلی مطالبی که به آسانی از اینترنت برای عموم قابل دسترس باشند، از این جمله اند.
3. از این پس، تبلیغات کانال ها و گروه های موجود در شبکه های اجتماعی، صرفا از طریق گروه ها و کانال های محله ی نابینایان در شبکه های اجتماعی قابل انتشار خواهند بود.
4. از این پس، پست های کمتر از 250 کلمه که هدف خاصی را دنبال نکنند یا محتوای خاصی در بر نداشته باشند، منتشر نخواهند شد.
5. از این پس، از فرستادن پست های دارای لینک های غیر پایدار، خودداری فرمایید. برای اخذ قفسه ی آپلود فایل، به gooshkon2020@gmail.com ایمیل بزنید.
6. موارد بالا، می توانند با تشخیص اعضای کادر، شامل استثنا گردند.
7. به اطلاع عموم بازدید کنندگان می رسانیم در راستای ایجاد امکان ارتباط مستقیم با گرداننده ی محله، انجام کار های مقدماتی برای تشکیل لیست انتشار واتساپی در حال انجام است. می توانید از طریق واتساپ با افزودن شماره 09139342943 به مخاطبین خود، از پیام خصوصی با مجتبی خادمی در خصوص مسائل محله در ارتباط باشید.
8. به زودی در خصوص چگونگی عضویت و استفاده از کنفرانس های صوتی و اختصاصی محله ی نابینایان، اطلاعرسانی خواهد شد.
با تقدیم احترام
کادر گرداننده ی محله ی نابینایان

این نوشته در اطلاع رسانی ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.