شروع پرداخت برای نام نویسی دومین اردوی گوش کنی ها در اصفهان. فقط تا اول مرداد فرصت دارید!

هم محلی عزیزم. قربون چشمای عسلی هم دیگه بریم ایشالا. لطفا قبل از طرح سوال توی کامنت ها، ابتدا پرسش های متداول رو با دقت بخون. سوالت تکراری باشه و من توی پرسش ها جوابش رو نوشته باشم، شرمنده ی اخلاق ورزشیت میشم مجددا جواب نمیدم.

پرسش های متداول:

 1. من یادم رفت برای خودم و یا دوستم در کامنت های پست قبلی اردو پیش ثبت نام کنم. آیا میتونم بدون اینکه کامنت بنویسم، با انجام پرداخت از طریق سایت، نام نویسی کنم؟
  1. بله. مهم نیست شما در پست قبلی کامنت داده باشی و پیش ثبت نام کرده باشی. همین که پرداخت رو انجام بدی، نام نویسیت قطعی میشه.
 2. آیا نیروی انسانی به اندازه ی کافی برای اداره ی امور وجود داره؟
  1. خوشحال میشیم افراد علاقه‌مند و داوطلب که از عهده ی کار بر می آیید، برای کمک به اداره ی هرچه بهتر اردو، به ما کمک کنید. جهت اعلام آمادگی با ایمیل gooshkon2020@gmail.com در تماس باشید.
 3. مهلت واریز حق نام نویسی قطعی تا چه تاریخیه؟
  1. فقط و فقط تا اول مرداد. بعد از اول مرداد، حتی اگه دو برابر هزینه رو هم واریز کنی از شما پذیرفته نمیشه و ثبت نام نخواهی شد.
 4. چرا مهلت پرداخت اینقدر کمه؟
  1. به این دلیل که ظرفیت ما در حال تکمیله. در ضمن، برای پیش پرداخت هزینه ها به آشپز و پیش خرید تدارکات، نیازه منابع مالی کافی توی حساب محله موجود باشه.
 5. هزینه ی نام نویسی قطعی در اردوی یک روزه چقدره؟
  1. هزینه برای هر شخص، 19500 نوزده هزارو پانصد تومان.
 6. از چه آدرسی پرداخت رو انجام بدم؟
  1. از آدرس ir/pay
 7. من دانش آموزم و تمام هزینه ی نام نویسی رو ندارم. آیا برای ما دانش آموزان هیچ تخفیفی قائل میشید؟
  1. اگه دانش آموز پانزده ساله یا کوچیکتر از پانزده سال هستی و واقعا تمام هزینه ی نام نویسی رو نداری، میتونی بجای هزینه ی واقعی، فقط 11000 یازده هزار تومان واریز کنی. البته اگه از این تخفیف استفاده کنی و در ورود به محل اردو مشخص بشه شما دانش آموز نیستی یا شرایط سنی که گفتیم رو نداری، از شرکت شما در اردو ممانعت به عمل آورده میشه و هیچ امکاناتی به شما تعلق نمیگیره مگر اینکه مقداری که پرداخت نکردی رو همونجا نقدا پرداخت کنی.
 8. چه امکاناتی بابت هزینه ای که پرداخت می کنم در اختیار من قرار می گیره؟
  1. یک. مکان برای استقرار (باغ). دو: صبحانه (نان و پنیر و گردو به همراه چایی). سه. ناهار (چلو جوجه با دوغ محلی). چهار میان وعده (بستنیِ معجون، میوه، تخمه).
 9. آیا میتونم هزینه ی نام نویسی رو به صورت کارت به کارت پرداخت کنم؟
  1. خیر. به هیچ وجه این کار رو نکن چون ثبت نام شما لغو، و نفر بعدی جایگزین شما میشه.
 10. من شماره ی کارت مجتبی رو دارم. اگه به کارتش واریز کنم چی میشه؟
  1. همونطور که توی بند قبلی گفتم، نام نویسی شما کنسل میشه.
 11. اگه نتونستم از طریق سایت هزینه ی نام نویسی قطعی رو پرداخت کنم تکلیفم چیه؟
  1. دو راه داری. یکی اینکه یاد بگیری چطور با مرورگر و وب ویسام خودت از طریق سایت پرداخت کنی. یکی اینکه از دوست، فامیل، آشنا، یا کافینت بخواهی هزینه رو واست از طریق سایت پرداخت کنه.
 12. من قبلا خودم تلفنی واسه نام نویسی توی اردو با مجتبی هماهنگ کردم. بازم نمیتونم پولمو به کارتش بریزم؟ اذیت نکنید!
  1. حتی اگر تلفنی هم با مجتبی هماهنگ شده باشی، در صورتی که پرداختت از طریق سایت انجام نشه، با عرض شرمندگی، ولی ثبت نامت کنسل میشه.
 13. چه لزومی داره فرم نام نویسی رو کامل و با اطلاعات واقعی پر کنم؟
  1. تمام اطلاعرسانی های اردو به خودت و کسانی که برای اونا نام نویسی می کنی، از طریق اطلاعات تماسی که در فرم پرداخت وارد می کنی اطلاع داده میشه. اگه فرم رو ناقص پر کنی، با وجودی که ما اطلاعات مورد نیاز رو می فرستیم، به دست شما نمیرسه و از فرایند اردو باز می‌مونی.
 14. من خودم نام نویسی نکردم و دوستم واسم نام نویسی کرده. اطلاعات تکمیلی از چه طریقی به دستم میرسه؟
  1. ما اطلاعات تکمیلی اردو را به کانال های ارتباطی که دوستت در فرم برای شما وارد کرده، می فرستیم. اگه ایمیل و تلفن دوستت باشه، باید از خودش بپرسی. اگه ایمیل و تلفن خودت باشه، حتما بهش دسترسی داری.
 15. آدرس محل اردو کجاست؟
  1. شهری در فاصله ی سی کیلومتری اطراف اصفهان.
 16. رفت و آمد با ماست یا با شما؟
  1. رفت و آمد با شماست و بعد از نام نویسی، سوم مرداد آدرس دقیق محل اردو برای شما فرستاده میشه.
 17. اگه بعد از اینکه آدرس رو فرستادید بازم نحوه رسیدن به محل اردو را بلد نباشم، شما در رسیدنم به مقصد چطور به من کمک می کنید؟
  1. از اونجایی که من خودم به همراه تعدادی از دوستان از محلی در اصفهان به سمت مقصد اردو حرکت می کنم، بعد از اینکه پرداخت را انجام دادی و ثبت نامت قطعی شد، زمان و مکان دقیق حرکت دسته‌جمعی در صبح زود رو به اطلاعت می رسونم تا اگه دوست داشتی، خودتو به ما ملحق کنی و با ما به سمت محل اردو بیایی.
 18. طول دوره ی اردو چند ساعته؟
  1. حدودا دوازده ساعت.
 19. آیا برای زمانی که دور هم هستیم، برنامه های خاصی در نظر گرفتید؟
  1. برنامه ی خشک و از قبل طراحی شده ای در کار نیست. بگو بخند. اگه کسی نوازنده است میتونه با تجهیزات شخصیش بنوازه. اگه کسی بازی های نابینایی در اختیار داره میتونه بیاره با دوستان به بازی بشینه. پرسش و پاسخ های کامپیوتری. پرسش و پاسخ های موبایلی. پرسش و پاسخ های جهتیابی. جلسات دور همی و آشنایی بیشتر با هم. تعریف قشنگترین و خنده‌دار‌ترین خاطره ها. و هرچه به ذهن شما برسه خلاق باشید در اردو رقم بزنید…
 20. آیا کسی هست که منو در طول اردو بطور مستمر همراهی و راهنمایی کنه؟
  1. ممکنه برای رفتن از یک قسمت به قسمت دیگه، دوستان برای راهنمایی شما باشند ولی اینکه شخصی به شما اختصاص پیدا کنه که همیشه دست در دست شما باشه، خیر. ما برای افراد، همراه های اختصاصی در نظر نگرفتیم. البته که مطمئنم به شما خوش میگذره ولی از این نظر گفتم که خودمون را متعهد به کاری که نمیتونیم انجام بدیم نکرده باشیم. به نظرم اونقدر دوست و رفیق پیدا می کنیم که این بحث ها کمرنگ میشه.
 21. آیا میتونم با خودم همراه بیارم؟
  1. بله. به شرطی که هزینه اش را پرداخت کنی و مسئولیتش را بپذیری. همراه شما شخصی باشه که در اردو، ناسازگاری ایجاد نکنه. هزینه ی همراه، معادل هزینه ی خود شماست.
 22. حتی برای برگشت هم ماشین در نظر نگرفتید؟
  1. خیر. اگرچه که برای برگشت ماشین در نظر نگرفتیم ولی اینطور هم نیست که غریب و آواره و سرگردان بمونی. ما در خصوص مسیر های برگشت، وسایل حمل و نقل عمومی، تاکسی سرویس ها، و هر مورد دیگه به شما راهنمایی خواهیم داد. چه بسا مسیرتون با دوستان دیگه یکی بشه و با هم برگردید.
 23. مسئولیت هر اتفاقی که توی اردو برای ما بیفته با کیه؟
  1. مسئولیت هر اتفاقی که برای شما بیفته با خودتونه. این یک اردوی رسمی نیست. ما تور نیستیم. ما فقط بستری فراهم کردیم که دور هم جمع بشیم. پس با آگاهی کامل از این موضوع نام نویسی بفرمایید. البته سعی داریم هوای کوچیکتر ها رو اگه شرکت کنن داشته باشیم ولی تضمینی از طرف ما در کار نیست.
 24. آیا اشکالی نداره که بیمه نامه نداریم؟
  1. به این دلیل که هر شخص خودش تا محل اردو مییاد و ما رسما اردو تشکیل نمیدیم، خیر. ما اینجا توافق می کنیم که صرفا در زمان و مکانی خاص دور هم جمع بشیم. اینکه هر کدوم از شما تصمیم دارید از چه طریقی خودتون رو به محل اردو برسونید و بعدا برگردید، با خودتونه.
 25. در خصوص مواردی که قبل و حین عزیمت و اقامت در محل اردو پیش مییاد، با چه تلفنی مستقیما در ارتباط باشم؟
  1. بعد از انجام پرداخت برای قطعی شدن نام نویسی، اطلاعات تکمیلی به کانال های ارتباطی که در اختیار ما قرار دادی فرستاده میشه.
 26. اگه نخواستم در اردوی اصفهان شرکت کنم، آیا میتونم بعدا در اردوی تهران که سیزدهم مرداده شرکت کنم؟
  1. بله. اگه ترجیح میدی در اردوی تهران که به شما نزدیکتره شرکت کنی، هیچ مشکلی نیست.
 27. نام نویسی برای اردوی تهران از چه زمانی شروع میشه؟
  1. نام نویسی برای اردوی تهران، از چهارم مرداد شروع میشه و تا یازدهم، ادامه داره.
 28. پرسش هام در خصوص اردوی تهران رو از چه کسی بپرسم؟
  1. منتظر پست مربوط به اردوی تهران باش. تقریبا به پاسخ تمام سوال هات میرسی.

اگر سوالی توی ذهنت هست که اینجا مطرح نشده، توی کامنت ها بپرس.

درباره مجتبی خادمی

مجتبی خادمی. متولد 7 بهمن 66. دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان. ارزیاب مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب. مؤسس و گرداننده اسبق محله نابینایان. مدرس علوم کامپیوتر و زبان انگلیسی. طراح وب. برنامه نویس. مجری برنامه های رادیویی. آشنا به راه اندازی و استفاده از چاپگر های خط بینایی و بریل. دوره پیش دبستانی را در مدرسه کمتوانان ذهنی بصیرت زرین شهر گذراندم. دوره های دبستان و راهنمایی را در مجتمع آموزشی ابابصیر اصفهان. پایه اول دبیرستان را در دبیرستان غیر انتفاعی محمد باقر زرین شهر. پایه های دوم و سوم هنرستان را در رشته کامپیوتر در هنرستان ملا صدرا. مقطع کاردانی کامپیوتر را در دانشگاه های آزاد مبارکه و دولتی شهرکرد. و مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی را در دانشگاه اصفهان گذراندم. همزمان، در انجمن موج نور نابینایان، به عنوان مسئول تولید محتوا، مؤلف کتب صوتی ویژه نابینایان، صدابردار، مسئول کنترل کیفی مواد آموزشی، پاسخگو به پرسش های کامپیوتری نابینایان، طراح سامانه تلفن گویا، مدرس کلاس های آموزش رایانه و مسیر یابی ویژه نابینایان، مدرس دوره های تربیت مربی آموزش رایانه به نابینایان، و تحلیلگر نیاز های آموزشی نابینایان در خانه ریاضیات مشغول به خدمت شدم. در ادامه، به عنوان اپراتور در مرکز تماس گروه صنعتی انتخاب مشغول بودم و اکنون در مقام ارزیاب در تیم پایش عملکرد در گروه صنعتی انتخاب خدمت می کنم. از دوران کودکی، مخارج زندگی و تحصیل را شخصا به عهده گرفتم و به سختی فراهم کردم. در دوران دبیرستان، اولین رساله ی گویا در ایران از آیتالله مکارم شیرازی را به کمک خواهرم و روحانی محل، تهیه کردم و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع کردم. در همان دوران، اولین مجموعه ی آموزشی بازی های کامپیوتری ویژه نابینایان را تولید و در سطح وسیعی بین نابینایان در کشور توزیع نمودم. در دوران نوجوانی، اولین بازی رایانه ای ویژه نابینایان به زبان فارسی با نام دو در جنگل را طراحی کردم و توسعه دادم. به ترجمه و دوبله ی بازی های رایانه ای محبوب نابینایان از جمله تخت گاز و شو‌دان جهت استفاده ی نابینایان این مرز و بوم مبادرت ورزیده ام. اولین کتابچه ی راهنمای آموزش رایانه به کودکان نابینا را طراحی کردم و توسعه دادم. در دوران دانشجویی، اولین، پر بازدید ترین و پر محتواترین سایت ویژه نابینایان ایران با نام گوشکن را تأسیس کردم. همواره در سایت گوش‌کن، سه شعار آموزش، استقلال و تفریح نابینایان را دنبال کرده و در جهت سوق دادن نابینایان به سمت این سه هدف، اقدام به ضبط آموزش های مختلف، تولید و ترجمه ی مقالات مرتبط و تشویق دیگران به انجام نظیر این کار ها نموده ام. تهیه کننده و مجری یکی از پر شنونده ترین برنامه های اولین رادیوی اینترنتی نابینایان ایران (که چند سال پیش تعطیل شده است)، بودم. همیشه از مصاحبه های آگاهی بخش با رسانه ها از جمله برنامه به روز شبکه سوم سیما به عنوان یکی از کارشناسان فاوا و نابینایان استقبال کرده ام. به دلیل تجربه ی تدریس موفق به دانش آموزان، همواره با استقبال والدین کودکان و نوجوانان جهت تدریس روبرو بوده ام. از تألیفاتم می توانم به کتاب آموزش نرم افزار آماری SPSS به اتفاق استاد ندا همتپور اشاره کنم. یکی از مهمترین نرم افزار های مسیریابی نابینایان را با نام نزدیک یاب به همراه دفترچه راهنمای استفاده، جهت کمک به استقلال نابینایان در رفت و آمد، ترجمه کردم و به رایگان در سطح بین المللی برای تمام فارسی زبانان منتشر نمودم. در حال حاضر، رویای امکان سفر به استان های محروم جهت همسان سازی سطح آموزشی و پرورشی کودکان محروم با کودکان کلان شهر ها را در ذهن می پرورانم. اطلاعات تماس: شماره موبایل شخصی: 09139342943 آدرس ایمیل شخصی: gooshkon2020@gmail.com شناسه اسکایپ: mojtaba1007 شناسه تلگرام: @luckymojy آدرس شناسه تلگرام: https://t.me/luckymojy شماره واتساپ: 09139342943 آدرس وبلاگ شخصی: https://gooshkon.wordpress.com
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, خاطره, صحبت های خودمونی, کودکان و نونهالان ارسال و , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

25 Responses to شروع پرداخت برای نام نویسی دومین اردوی گوش کنی ها در اصفهان. فقط تا اول مرداد فرصت دارید!

 1. 1
  عدسی بشاشadasi says:

  درود!امیدوارم به همه ی دوستان خوش بگذره و بهتر از اولین اردو که در نجفآباد بود خوشتر باشید، درضمن من هنوز پای حرفهایی که در کامنتهایم در پست قبلی گفتم هستم و برای دور همی چند شب قبل و بعد از اردو برای شهرستانی های ثبتنام شده در لیست مجتبی هستم!

 2. 2
  سمانه says:

  سلام اگه مبلغ اردو رو پرداخت کنیم و ثبتنام کنیم ولی نتونستیم تو اون روز به هر دلیلی شرکت کنیم چه اتفاقی میفته ؟ یه نکته دیگه هم اینکه من یه راننده مینیبوس میشناسم که هم با انصاف هست و هم رابطه خوبی با نابیناها داره اگه میدونید که برای رفتن و برگشتند بخواید هماهنگ بشید باهاشون میتونم شمارشون رو در اختیارتون قرار بدم؟

  • 2.1

   سلام
   در خصوص برگشت پول، واقعا معذوریم و کاری برای کسی که پرداخت داشته ولی به هر دلیل نیومده نمیتونیم انجام بدیم.
   باید به افرادی که تدارکات ازشون می خریم به تعداد آمار هزینه پرداخت کنیم. در واقع، ما برای کسی که پرداخت داشته و نیومده هم داریم تدارک می بینیم و دیگه اینکه خودش نیومده رو نمیشه کاریش کرد. مثل اینه که من برم یه پُرس غذا رو بدم آشپز که زحمت پخت رو کشیده بگم اینو خودت مصرف کن یکیمون نیومد پول این یکی رو بده. میدونید که واقعا نمیشه. یا مثلا چهار تا قاچ هندوانه رو چطور میشه تبدیل به پول کرد؟ سخته و راهکار خاصی فعلا واسه این قضیه توی ذهنم نیست.
   در خصوص شماره ی راننده، به شماره واتساپ 09139342943 بفرستید یا به ایمیلم gooshkon2020@gmail.com ارسال کنید.
   مِقسی که لطف دارید و به فکرید

 3. 3

  من که احتمالن بیام. ولی هنوز تکلیفم توی خونه مشخص نیست.
  آقا مجتبی میشه بگین کلا چند نفر سبت نام کردن؟
  اگه بیااااام خیلی آلی میشه! کلی کیف میکنیم بعد 2 سال دوستام رو میبینم. از این مجازی بودنم در میاییم
  منتظر جوابم هاهاااا!

  • 3.1

   آمار ثبت نام فعلا منتشر نمیشه رضا جون ولی خعععععععععععلی خوشحال میشیم ببینیمت! ایول اگه بیایی!
   قوقوقوقووووووووووووو

  • 3.2
   عدسی بشاشadasi says:

   درود! رضا زودتر ثبتنام کن و چند روز زودتر بیا پیش من تا بیشتر خوش باشیم!

 4. 4

  خب خره اگه بتونی با مینیبوس هماهنگ کنی عالی میشه

  بخش زیادی از اتفاقات شیرین اردو های ما تو ماشین و تو مسیر رقم میخورد

 5. 5
  رهگذر says:

  خادمی
  کوجا قراره ببریمون؟ نمیشه یوخدشا لو بدی؟ بفهمیم چیطوریاس. یعنی تا ساعت چند طول میکشه؟ میتونی بگی برنامه تا ساعت چنده؟ من یکی باید زود برگردم معمولاً.

  • 5.1
   عدسی بشاشadasi says:

   درود! این بار من نیستم و اردوی مجتبی خودکفا است و دوازده ساعت بیشتر طول نمیکشه و تو مسئول پذیرایی باش و فکر کنم اذان مغرب خونتون باشی، پس زودتر خودتو برای ثبتنام و پذیرایی از دوستان آماده کن، این بار تو مسئولیتت سنگینس، خوش به حالتون که من بینتون نیستم!

 6. 6
  Avatar photo کامبیز says:

  چهار قاچ هندونه رو با چسب بچسبون یه هندونه کامل میشه.
  بعد بفروش 2000 میدم می خرم.
  فکر نمیکنی رضایت نامه برای کوچیکتر ها لازم باشه؟
  اگر اتفاقی افتاد مسئولیتش قانونی پای شما می افته.
  بگو از پدر مادر رضایت نامه بگیرن و بیان.

 7. 7
  علاء الدین says:

  ای کاش زمان و مکان یا دست‌کم شهر گردهمایی رو اعلام می‌کردید. بهتر می‌شد برنامه‌ریزی کنیم. حضور به همراه خانواده هم مجازه. یعنی اردو قابلیت حضور خانوادگی رو داره یا مجردیه و شلوغ پلوغ. رضایت‌نامه برای کوچکترها هم به نظرم به لحاظ حقوقی لازم و بجاست.

  • 7.1
   علاء الدین says:

   البته در مورد حضور به همراه خانواده جمله‌ام پرسشی بود که به اشتباه آخرش نقطه گذاشتم.

 8. 8

  حضور همگی مجردی یا خانوادگی مانعی نداره
  کوچیکتر ها هم رضایتنامه بیارن

 9. 9
  صادق says:

  خوبه برای دوستان آرزو ی موفقیت دارم
  برید اردو خوش بگذره
  متاسفم که توفیق همراهی را ندارم که در خدمت دوستان باشم
  موفق باشید

 10. 10

  تهران میام 1000درصد.
  زور خونه مثل این که بیشطره! خخخ!

 11. 11
  صادق says:

  سلامی مجدد راستی دوستان سعی کنید اردو های دوستانه خودتون را به تابستون محدود نکنید
  زمستان میتوانه بهترین اردو ها را برای شما رقم بزنه

  همین پیست اسکی استان ما عالی هست
  همین فصل پاییز میتوانه بهترین خاطره ها را برای شما ها رقم بزنه
  بر خلاف تصور خیلی از مردم که فکر میکنند مسافرت مال تابستونه
  ولی بنده نظرم این است
  مسافرت مال همه فصل هاست
  بنا بر این حتما محدود نباشید به یک فصل
  یک بحث دیگه هم که هست شور جوانی و انرژی را تو بچه ها زنده بکنید
  کوهنوردی برید و پر انرژی برید تو میدان
  یک کاری بکنید بچه ها وادار به فعالیت بشند
  از همین باغ شروع کنید به ماشین بگید چند کیلومتر دورتر از باغ نگهتون داره و به صورت پیاده روی به سمت باغ برید
  جمعیت معلول ما باید پویا باشه

  باید پر انرژی باشه
  و باید اقتدار داشته باشه
  دمتون گرم از برگزاری اردو ها باز تشکر میکنم
  کارتون عالیه

  • 11.1
   Avatar photo کامبیز says:

   من نظری ندارم ولی از نظر من باید

  • 11.2
   امید بقایی says:

   خخخخخخخخخخخخخخخخ کُلییییییییییی خندیدم! نه این که بخوام کسی رو مسخره بکنم یا شما رو آقا صادق ندیمی اما خب حرف زدن تون جوریه که آدم رو یاد مقامات کشوری میندازه و بعدش هم که گفتید بیاید تو میدان و اینا کم مونده موشک بدی دست بچه های ما شما خخخ آقا کامبیز اسدی هم که با پاسخ شون سنگ تموم گزاشتند و من دیگه رسماً پاچیدم! اما بگزریم از فرو پاشی بله مسافرت مخصوص تمام فصل هاست ولی این که تو چه فصلی کجا باید بریم گزینش مکان ها بر اساس شرایط آب و هوا خیلی مهمه من معتقدم زمستون خوبه آدم بره خوزستان بوشهر هُرمُزگان سواحل خلیج فارس و کشور های اطراف مثل دُبِی شهر کُرد زیادی سرده و ممکنه همین سرما باعث بشه آدم لذتی رو که باید و شاید نبره و مسافرتش دیری نَپایَد پاینده باشید!

 12. 12
  Avatar photo احمد عبدالله پور says:

  سلاااام و دروووود من باهاتون قهرم برید دیگه خوش بگذرونید
  خب چی ازتون کم میشد شیرازم یه اردوی تووووپ میذاشتید آخه خدااااااااا چرا همیشه این تهرونیا و اصفهونیا همه چی رو واسه خودشون میخوان و ما شهرستونیا هم باید بریم
  ولش کن بهتون خوش بگذره فقط جون من مرگ من یه اردو هم در شیییرااااز ترتیب بدیییید
  مخلصم زیاد تا و بااای

 13. 13
  امید بقایی says:

  خب بَه بَه باز هم اردو و باز هم کیف و کوک من اگه برنامَم جور بشه میخوام با رفیق صمیمیم بیام فقط نمیدونم باید چی کار کنم که وجه جفت مون رو واریز کنم اگه جناب خادمی لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم آخ که اگه بشه چی میشه بعدش من یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که قصدم اینه که اگه تونستم اصفهان بیام و بعد از اردو شب برم تهران تا 13 مرداد تهران باشم چون لبتاب نمیتونم با خودم ببرم اگه بتونید ترتیبی بدید که وجه جفتش رو واریز کنم خیلی مَشدی میشه! با تشکر

  • 13.1
   مسعود says:

   سلام. من که برای چهار نفر ثبتِ نام کردم، محضِ احتیاط هم که شده هر کدوم رو به صورتِ جداگانه انجام دادم. شما هم با توجه به اینکه امروز روزِ آخرِ ثبتِ نام هست منتظرِ پاسخگویی نمونید و همین کارو بکنید به نظرم.
   به امیدِ دیدار.

  • 13.2

   خب الان وجه جفتتون رو در دو فرم دو مرتبه واریز کن. چی رو من باید پاسخ بدم؟ چی رو باید چی کار کنی؟ خب از آدرسی که نوشتم پرداخت کن دیگه. واسه تهرانم شرمنده فعلا باید تا انتشار اطلاعیه اش صبر کنید. خوش باشی امید جان.

   • 13.2.1
    امید بقایی says:

    دُرود خب جناب خادمی و جناب مسعود از پاسخ گویی تون خیلی خیلی ممنونم جناب خادمی من شرمندم قصد مزاحمت نداشتم راسیتش همین که چه طور وجه جفت مون رو وارید کنم گیج شدم وگر نه نمیخواستم سؤال بی جا بِپُرسم راسیتش من تا حالا از این کار ها انجام ندادم و از این اردو های این شکلی نرفتم برای همین حق بدید که کمی سر در گم باشم بعدش هم اطلاعات پرداختی جفت مون رو به ایمیل گوشکن 2020 فرستادم تا خود تون در جریان کار باشید که ثبت نام مون قطعی شده یا نه خواستم که اگه قطعی شده خبر بدید بعدش هم مشخصات رو جدا گانه پر کردم فقط برای پرداخت از یک کارت استفاده کردم شماره ی رسید و همه چیزش رو نگه داشتم و تو قسمت دیدگاه قید کردم که به چه منظوره از زحمت های بی ریا تون ممنون! خوش باشید جناب خادمیه دوست داشتنی!