اینم هدیه ی ازدواج ما و کادوی تولد گوشکن کوچولو: مجموعه ی کتاب قصه های امیرعلی از جلد یک تا چهار، نوشته ی امیرعلی نبویان

سلام بچه ها. حالتون چه طوره؟ خیلی زود رسیدیم به شش سالگی گوشکن کوچولو. تولدش مبارک باشه. امیدواریم روزی تولد صد سالگیش رو همه با هم جشن بگیریم. ما اومدیم با یه هدیه به چند مناسبت. اولیش شیرینی ازدواجمونه که باید به شما دوستای خوبمون میدادیم. دومیش کادوی تولد گوشکن کوچولو هست. سومیش هم قولی هست که شهروز عید امسال وقتی برنده ی عنوان نویسنده ی برتر شد داد که یه کتاب برای محله ضبط کنه. خلاصه این که کلی مناسبت داشتیم که این هدیه ی ناقابل رو به شما تقدیم کنیم. این مجموعه ای که تقدیم میکنیم، یه مجموعه ی داستانهای طنز هست که کلی میتونید باهاش بخندید.

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره پریروز

سلام. پریسیما و شهروز هستیم که در اول بهمن نود و پنج، بعد از این که بیش از دو سال از آشناییمون در همین محله ی باصفای خودمون میگذشت، با یه پیمان آسمانی شدیم پریروز. با سرعت به سمت قله ی خوشبختی در حرکتیم و هیچ مانعی جلودارمون نیست. بهترین لحظات زندگیمون مواقعی هست که کنار هم هستیم. امیدوار به یه عالمه روزهای خوب در آینده هستیم و برای خوشبختی همدیگه تا پای جان تلاش خواهیم کرد. امیدواریم روزی تمام هم محله ایهای خوبمون مسیر و شریک مناسب زندگیشون رو پیدا کنن تا همه با هم و در کنار هم زندگی سرشار از خوشبختی و خوشحالی رو داشته باشیم.
این نوشته در داستان و حکایت, صوتی, طنز, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.