تولد یک پروانه! مستندی از زندگی خواننده ی نابینا، فاطمه غرار!

سلام رفقا! اصل حالتون چطوره؟ خوبین؟ با این فصل و گرمای به شدت زیادش چه میکنین؟
من که حسابی چسبیدم به کولر، و تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم ازش فاصله بگیرم! با این وجود فکر میکنم که به اندازه ی کافی مغز پخت شدم/خخخخخ! کلا آدم عجیبی هستم! نه با سرمای زمستون به راحتی کنار میام، و نه با گرمای تابستون! پس بی صبرانه منتظر بفرمای ساکنین شهر های خوش آب و هوا هستیم! امضا، انجمن ولگردان فراری از گرمای کشنده ی تابستان!

بچه ها؟ شما فاطمه غرار رو میشناسین؟ خب اگه میشناسین با من بیایین که بیشتر بشناسینش! اگه هم نمیشناسین، اول شما رو به جستجوی اسم فاطمه ی غرار توی محله و شنیدن ۳ کار منتشر شده از این خواننده ی ۱۱ساله دعوت میکنم، و بعد پیشنهاد میکنم که برگردین و محتویات این پست رو نوش جون کنین!
بچه ها؟ روز گذشته یه مستند جالب از زندگی فاطمه از شبکه ی سلامت پخش شد. منم فایل صوتی و تصویری این مستند ۲۶ دقیقه ای رو براتون آماده ی دانلود کردم. نکته ی جالب این مستند برای من، تابو شکنی رسانه بود! توی این مستند، یکی از کار های فاطمه پخش شده!

خب دیگه اذیتتون نمیکنم و لینک های دانلود رو تقدیم میکنم.
دانلود فایل تصویری مستند تولد یک پروانه با حجم ۵۰ مگابایت!
دانلود فایل صوتی مستند تولد یک پروانه با حجم ۳۶ مگابایت!

یادتون نره که دوستون دارم!

درباره محمد ملکی

محمدحسین ملکی، متولد 1371/05/10، از استان کرمان و شهرستان زرند. یکی از گردانندگان مجموعه ی مهارت هایی برای نابینایان. لینک کانال مجموعه، @blindness_skills لینک گروه، @blindness_skills1
این نوشته در صحبت های خودمونی, صوتی, گزارش, موسیقی ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.