دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن موج نور برای انتخابات بازرسین

به نام او که جان را فکرت آموخت

 

به منظور احترام به حق انتخاب اعضای انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان، برای انتخاب بازرسین این انجمن و به منظور عمل به مفاد اساس‌نامه و همچنین استفاده از توانمندی تمامی نابینایان مستعد و علاقهمند به فعالیتهای اجتماعی، به اطلاع می‌رساند؛ مجمع عمومی عادی سالیانه‌ی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان روز پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه سال جاری، از

ساعت 14:30 تا 17 در سالن اجتماعات خانه‌ی ریاضیات اصفهان به نشانی اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره بانو امین، جنب ورزشگاه امین، برگزار خواهد شد.

 

دستور جلسه به شرح ذیل خواهد بود:

 1. ارائه‌ی گزارش فعالیت‌های انجمن در یک سال گذشته
 2. ارائه گزارش مالی انجمن در یک سال گذشته.
 3. برگزاری انتخابات بازرسین انجمن.
 4. سخنرانی آقای دکتر پرویزیان در مورد شتاب‌دهنده‌ها (با موضوع اشتغال).
 5. سخنرانی آقای دكتر ابراهیمی با موضوع کارآفرینی.
 6. برگزاری میزگرد اشتغال و طرح پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان نابینا و کم‌بینا.
 7. برگزاري مسابقه.

بازرسین انجمن موج نور به منظور نظارت بر فعالیت‌های هیات مدیره و وظایف درج شده در اساس‌نامه انجمن، شامل دو نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال از طریق رأی مجمع عمومی عادی سالیانه انتخاب می‌شوند.

لذا از تمامی اعضا و علاقه‌مندان به منظور شرکت در این جلسه دعوت به عمل می آید تا ضمن حضور در مجمع عمومی، انجمن را در رسیدن به اهدافش با ارائه طرح‌ها و نظرات سازنده یاری کنند.

 

حضور شما عضو عزیز نشان‌گر بینش والای شما در فعالیت‌های اجتماعی است.

 

در ضمن اعلام می‌دارد؛ آن دسته از دوستان که مایل به نامزدی برای انتخابات بازرس هستند باید تا تاریخ چهارشنبه  19 مهرماه ۱۳۹۶ ازطریق تماس با تلفن 03136687033 روزهای فرد از ساعت 12 تا 14 و روزهای زوج از ساعت 16 تا 18 به جز روزهای تعطیل یا با ارسال نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و ابراز علاقه‌مندی برای کاندیداتوری بازرسی انجمن موج نور به پست الکترونیکی انجمن به نشانی

mojenoor84@gmail.com

اعلام آمادگی کنند.

 

خواهشمند است، کسانی جهت نامزدی در انتخابات اقدام کنند؛ که ضمن برخورداری از اطلاعات کافی پیرامون

فعالیت‌های انجمن، از وقت و زمان کافی نیز برخوردار باشند.

 

حضور همه‌ی اعضای انجمن موج نور برای انتخابات آزاد بوده و کسانی هم که عضو انجمن نیستند و تمایل دارند در انتخابات شرکت کنند؛ می‌توانند با تکمیل فرم عضویت و ارائه‌ی رونوشت شناس‌نامه و کارت ملی و دو قطعه عکس 3 در 4 و پرداخت مبلغ دو هزار تومان حق عضویت ساليانه حتی در روز برگزاری مجمع عمومی از حق رأی برخوردار شوند؛ البته حضور همه افراد برای استفاده از برنامه‌های جانبی بلامانع است.

 

ارائه‌ي همه‌ی محصولات تولیدی انجمن به قيمت 30000 (سي هزار) ريال، تعمیر عصاو و نصب غلتك و برچسب شب‌رنگ روي آن، نصب نرم‌افزارهای گویاساز روی تلفن همراه و رایانه و تعمیر نرم‌افزاری آنها، تعمير پركينز، ارائه كتاب خودآموز ويندوز 10 پيشرفته، سرويس بازگشت در برخي مسيرها و خدمات دیگر از جمله تسهیلاتی هستند که در روز برگزاری مجمع برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده‌است.

 

ذكر چند نكته:

 1. افرادي كه مي خواهند براي تعمير پركينز مراجعه نمايند بايد حتماً از قبل از طريق تلفني كه ذكر شد؛ هماهنگي هاي لازم را انجام دهند.
 2. تعمير تلفن همراه و عصا از ساعت 12 تا 14 در محل برگزاري مجمع انجام مي‌شود؛ اين برنامه بر اساس ترتيب مراجعه ي افراد صورت مي‌پذيرد و در صورت فراواني مراجعات ممكن است فرصت براي رسيدگي به همه ي مراجعان وجود نداشته باشد كه در همين جا از همه ي مراجعان پوزش مي‌خواهيم.
 3. عرضه ي تمامي محصولات انجمن صرفاً با مراجعه ي حضوري در همان روز بر گزاري مجمع با قيمت 30000 (سي هزار( ريال انجام خواهد شد.
 4. رأي‌گيري در مجمع به صورت بينايي انجام و منشي به اندازه ي كافي براي رأي دهندگان در نظر گرفته خواهد شد.

 

انجمن علمی-فرهنگی دست همکاری به سوی همه علاقه‌مندان به فعالیت‌های حوزه‌ی نابینایان و کم‌بینایان دراز کرده، دست افراد خردمند و صاحب‌نظر را به گرمی می‌فشارد.

 

منتظر حضور شما اندیشمند و عضو گرامی هستیم.

 

به امید روزهای روشن‌تر.

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۷۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای یک‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در آموزش های خریدنی, آموزش های رایگان, اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, اندروید, تلفن همراه, حقوقی, صوتی, کامپیوتر, کتاب, کتاب صوتی, گزارش, مسابقه ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

6 Responses to دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن موج نور برای انتخابات بازرسین

 1. 1
  مسعود میر خلف says:

  سلام. یادم هست پیرالسال یا سال قبلش که تو انتخابات موج نور، حضور داشتم آقای رفاهی گفتن: برای دوره های آتی، انتخاباتمونو بصورت آنلاین و در ساعت مشخص و هماهنگ با حضوری برگزار می کنیم. توضیح بدین چی شد؟
  شما که به دنبال استقلال نابینایان هستید، این می تونه قدم مثبتی باشه.

 2. 2
 3. 3

  با درود. همین که برای اعضای انجمن ارزش قایل هستید جای قدردانی و سپاسگزاریست.. امید که همه اعضا شرکت کرده فعالانه در انتخابات مشارکت کنند ولی من در صورتی شرکت میکنم که بتونم از دیدگاه خودم گزارشی تهیه کرده و در محله منتشر کنم و شما قول بدهید که برعکس پارسال ناراحت نشید خخخخ.
  راستی اخیرا خبر هایی مبنی بر دادن بودجه ای به تشکل ها از طرف بهزیستی جهت توانمند سازی اعضا منتشر شده است. آیا انجمن شما از این خبر آگاهی دارد و آیا بودجه ای دریافت کرده است؟ اگر لطف کرده در این زمینه شفاف سازی کنید ممنون و سپاسگزار خواهم بود.

  • 3.1

   سلام،
   اول: اینکه ما به عنوان هیأت مدیره انجمن از نظر قانونی موظف هستیم برای نظر اعضاء احترام قائل باشیم و حتی اگر چنین هم نبود؛ وظیفه‌ی انسانی و همنوع‌دوستیمان حکم می‌کرد برای انتخاب و نظرات اعضایمان ارزش قائل باشیم؛ چرا که هرچه در انجمن انجام شده، می‌شود و خواهد شد برای اعضا و همنوعانمان است.
   دوم: ما هم امیدواریم همه اعضا آگاهانه و پر تعداد در مجمع شرکت کنند.
   سوم: اختیار شرکت یا عدم شرکت شما هم برعهده‌ی خود شماست و تصمیم شما برای ما قابل احترام خواهد بود؛ در مورد شرط نه تنها انجمن موج نور که فکر می‌کنیم هیچ انجمن دیگری هم برای شرکت افراد هیچ شرطی را نمی‌پذیرند؛ اما در مورد تهیه گزارش نه تنها اشکالی وجود ندارد؛ بلکه با استقبال ما هم مواجه می‌شود به شرط آنکه گزارش باشد و نه چیزی غیر از آن. توجه کنید گزارش، نقد، پیشنهاد، نظر، راهنمایی، شکایت و کلماتی از این دست تعریف و کاربرد مخصوص به خود را دارند.
   چهارم: سال گذشته ما از دست شما ناراحت نشدیم؛ فقط مطلبی را گوش‌زد کردیم و امسال و سال‌های بعد و برای این انجمن و انجمن‌ها و دیگر مؤسسات و غیره هم گوش‌زد می‌کنیم که بهتر است موضوعات مربوط به هر انجمنی، در همان انجمن حل و فصل شود و در صورت نیاز و اجبار در جاهای دیگری که مناسبتی با فعالیت آنها دارند طرح شود.
   پنجم: درمورد بودجه و مسائل مالی هم گزارش انجمن در مجمع عمومی ارائه خواهد شد.
   و ششم: می‌ماند تشکر از حسن نظر و توجه جناب‌عالی و آرزوی سربلندی و موفقیت برای شما.

دیدگاهتان را بنویسید