خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو
کارگاه آموزش اندروید

با سلام خدمت هم محله ای های عزیز.
امیدوارم روزهای پاییز رو سرشار از طراوت و شادابی تا به امروز گذرونده باشید و از این پس نیز روزهای متفاوت مثبتی در پیش داشته باشید.
چندی پیش با حضور آقای امید هاشمی در بخش نابینایان کتابخانه ی ثامن الائمه ی آبادان، یک کارگاه آموزش سیستم عامل اندروید برای عزیزان نابینا و کمبینای خوزستانی برگزار گردید.
در این کارگاه که در تاریخ 30 شهریور 1396 برگزار شد، علاوه بر بررسی امکانات دسترسپذیری اندروید برای نابینایان، برخی از تنظیمات مهم اندروید تدریس شده و نیز نرم افزار های مورد نیاز نابینایان معرفی گردید. همچنین مشکلات برخی از عزیزان در استفاده از امکانات گوشی نیز مرتفع گردید.
ضمن تشکر ویژه از جناب آقای هاشمی که قبول زحمت فرموده و با وجود مشغله های فراوان حضور یافتند، و با حوصله ی زیاد آموزش این کارگاه را بر عهده گرفتند، فایل های صوتی آن را خدمت شما تقدیم می کنم.
شما عزیزان این کارگاه رو از لینکی که در پایان پست قرار داره می تونید دانلود بفرمایید.
با سپاس.
از اینجا دانلود کنید.

۲۲ دیدگاه دربارهٔ «کارگاه آموزش اندروید»

سلام و درود بر شما
اول که ممنونم بابت این فایلای خوب و در ثانی باید از آقای هاشمی عزیز هم بخاطر این که اینکارگاه را تدریس نمودن تشکر میکنم
من با وجود این که دارم به اندروید ۷ کوچ میکنم ولی شاید شنیدن این کارگاه برام خالی از لطف نباشه و بتونم چیزهایی بیشتر از این چه که الآن میدونم بفهمم
به هر حال ممنون بخاطر این کارگاه و این پست
روزتون خوش و خدا نگهدار

درود
با تشکر از سرکار خانم محمدی و استاد هاشمی بزرگوار .دانلود کردم و برخی از قسمت ها را کمی گوش کردم چقدر با حوصله این کارگاه برگزار شده است .خدا قوت و حتما با گوش دادن بیشتر موارد مهمی از آن یاد خواهم گرفت .موفق باشید .

سلام بر بانوی گل محله.
بله قطعا اشتراک این مطالب میتونه برای هم محله ای ها مفید واقع بشه.
امیدوارم که بازم بتونیم نظیر این کارگاهها رو برگزار کنیم و جهت استفاده عموم نابینایان به اشتراک بذاریم.
از حضور شما سپاسگزارم.
پیروز باشین

دیدگاهتان را بنویسید