خانه

در قسمت آخر از فصل اول شب آواز چه گذشت؟ / ۱۴ روز تنفس. اطلاعیه: برگزاری جلسات شب آواز در تیمتاک محله ی نابینایان/ترانه و دکلمه بخوانید، و جایزه ببرید!

آن چه که در شب آواز شماره ی ۱۰ و پایانی گذشت.

از سوی کارشناس تیم شب آواز، آقای سعید فخری به عنوان خواننده ی برتر شب آواز شماره ی ۱۰ انتخاب شدند.

برای انتخاب خواننده ی برتر فصل اول شب آواز، ۵ خواننده به حضار معرفی، و به رای حاضرین گذاشته شد. اسامی این خوانندگان، عبارت است از، سعید درفشیان: سعید فخری: امید بدویان: میر هادی و خانم آستاره بختیاری. در نهایت، طبق نظر شرکت کنندگان، آقای سعید فخری، به عنوان خواننده ی برتر فصل اول شب آواز انتخاب شدند.

جایزه ی شب آوازی وفادار، به خانم فرزانه عظیمی رسید.

پیام تشکر.

جناب آقای سعید درفشیان؟ از این که با وجود کثرت مشغله ی کاری، در فصل اول شب آواز، به عنوان کارشناس تیم ما را همراهی کردید، بی نهایت از شما سپاسگزاریم. امید است، که در فصل بعد شب آواز نیز ما را از همراهی خودتان محروم نفرمایید. با احترام، تیم برگزار کننده ی جلسات شب آواز.

کاربران عزیز؟ ضمن تشکر از همراهی شما، اعلام میداریم که شب آواز، به مدت ۲ هفته برگزار نخواهد شد .

کاربران عزیز؟ با لطف و حمایت شما، قطعا میتوانیم جلساتمان را آنگونه که مورد پسند شماست برگزار کنیم. پس پیشنهادات و انتقادات خودتان را از طریق آدرس ایمیل

mohamadhoseinm1992@gmail.com

برای ما ارسال فرمایید. به شما اطمینان میدهیم، که تمام توانمان را برای بهتر شدن این جلسه به کار میگیریم.

نوازندگان عزیز؟ شما هم میتوانید در جلسات شب آواز شرکت کرده، و به عنوان نوازنده ی برتر هفته انتخاب شده، و جایزه بگیرید! برای این کار کافیست، یک فایل بداهه نوازی از خودتان تهیه کرده، و در تای جلسه، در کانال آپلود کنید. توجه: فایل ارسالی از سوی شما، حتما باید بداهه نوازی باشد.

جهت ثبت درخواست، برای دریافت رمز تیمتاک، از این صفحه دیدن فرمایید.

به اطلاع اعضای محترم محله ی نابینایان میرساند:
مراسم شب آواز، هر ۳شنبه شب، از ساعت 21 الی 23، در دانشکده هنر تیمتاک محله ی نابینایان برگزار میشود. از علاقه مندان دعوت میشود در این جلسات شرکت نمایند.
یادآور میشود که حضور بانوان در این جلسات بلامانع بوده، و میتوانند آواز و یا دکلمه بخوانند.
در پایان مراسم نیز، خواننده ی برتر طبق نظر ناظر دانشکده شناسایی شده، و هدیه ای نیز به وی تعلق خواهد گرفت.
نکته. در خلال جلسه، آقای امید بدویان، به بیان نکاتی پیرامون مبحث موسیقی درمانی، و آقای میر هادی به بیان ویژگی های یک شعر، و ترانه ی مناسب خواهند پرداخت.
توجه: پس از پیوستن به کانال، در صورت تمایل به اجرای برنامه، حتما با ارسال پیام خصوصی به آقای محمد ملکی، اعلام آمادگی فرمایید.

۱۱ دیدگاه دربارهٔ «در قسمت آخر از فصل اول شب آواز چه گذشت؟ / ۱۴ روز تنفس. اطلاعیه: برگزاری جلسات شب آواز در تیمتاک محله ی نابینایان/ترانه و دکلمه بخوانید، و جایزه ببرید!»

سلام/ بسیار عالی بود و استفاده کردیم از صدای زیبای دوستان و به این دو نفر هم تبریک میگم و آرزوی شاد باش مثل یه موزیک شاد را براشون دارم.
در کنار این یه پیشنهادی هم داشتم برای شب آواز.
به نظرم اگه همراه با نوازندگی ترانه هم خونده بشه خیلی بهتره. البته نمیشه که یک نوازنده ی مستقیم داشته باشیم و یک خواننده ی مستقیم چون نت جواب نمیده. ولی احتمالا بشه درخواست داد اهنگی را که در نظر دارن خاننده ها بخونن از قبل نوازنده های ساز ها براشون زده باشن و در شب آواز آپلویت کنن و بخونن.

سلام دوست من. کار قشنگت، توی شب آواز شماره ی ۹ پخش، و مورد تشویق آقای درفشیان قرار گرفت! ولی ما توی فصل بعد صدای غایب رو به شب آواز اضافه میکنیم و واسش جایزه در نظر میگیریم. موفق باشی پوریای هنرمند و خوش صدا

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

و خسته نباشید میگم به اعضای کارشناسی شب آواز

و تشکر می کنم از تمام عزیزانی که به بنده لطف داشتن و به من رای دادن

و ممنونم از تبریک شما عزیزانی که در اون شب حضور نداشتین

و نکته آخر هم صادقانه بگم خوده من باید هنوز پیشه افرادی هم چون سعید درفشیان عزیز درس پس بدم ،و از خانم بختیاری هم برای زیبا خواندن یاد بگیرم

و در نهایت از همگی سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

فراموشی رمز عبور

تنظیم دوباره رمز عبور فراموش شده