خانه

اطلاعیه: برگزاری نشست هم‌اندیشی کتاب‌خوانی پیرامون کتاب آن‌روزها و اعلام اسامی برندگان مسابقه کتاب‌خوانی

با سلام.
خدمت رسیدم، این بار با دو موضوع:

اعلام برندگان مسابقه کتاب‌خوانی محله نابینایان

 

همانطور که اطلاع دارید، در روزهای اخیر مسابقه کتاب‌خوانی در محله برگزار شد که جا دارد، ابتدا از تمامی دوستانی که کتاب را خواندند و در مسابقه شرکت کردند، تشکر و قدردانی کنم. در این مسابقه 15 نفر شرکت کردند که با توجه به محدوده‌های زمانی که برای این مسابقه داشتیم، تعداد نسبتا خوبی بود، هرچند که انتظار ما بیشتر از اینها بود ولی شرکت همین تعداد هم برای ما تاحدی قابل قبول و قطعا ارزشمند است.
از بین شرکت‌کنندگان نفر اول از چهل سوال طرح شده، 39، نفر دوم 35 و نفر سوم 29 سوال را به درستی پاسخ داده بودند.
ما در نظر داشتیم که فقط به نفر اول مبلغ صد هزار تومان به عنوان جایزه تقدیم کنیم ولی بعد از مشاهده نتایج و نزدیک بودن امتیاز نفر دوم به نفر اول تصمیم بر این شد که هفتاد درصد از جایزه به نفر اول و سی درصد از جایزه به نفر دوم اهدا شود

بنابراین اسامی نفرات اول تا سوم عبارت است از:
مهدی استیری، فرخنده رحمانی و عباس بهرامی

نشست هم اندیشی کتاب‌خوانی

 

در نظر داریم در روز پنجشنبه مورخ 26/7/1397 ساعت 19 نشستی تحت عنوان بحث و گفتگو پیرامون کتاب آن‌روزها نوشته طه حسین و به منظور بزرگ داشت روز جهانی عصای سپید با حضور شما دوستان گرامی در بستر تیم‌تاک برگزار کنیم. لذا از شما دوستان فرهیخته‌ای که این کتاب را مطالعه نمودید، دعوت میکنیم تا در این نشست حضور یابید.

خاطرنشان می‌گردد، حضور برای تمام افرادی که در تیم‌تاک نام کاربری دارند، آزاد است.

روز پنجشنبه همین هفته مورخ 26 مهرماه ساعت 19 در کانال کتابخانه-تیم‌تاک منتظر حضور گرمتان هستیم.

۸ دیدگاه دربارهٔ «اطلاعیه: برگزاری نشست هم‌اندیشی کتاب‌خوانی پیرامون کتاب آن‌روزها و اعلام اسامی برندگان مسابقه کتاب‌خوانی»

راستش من هرجا اولین پست رو برای اعلام آمادگی زدم، یه جوری شده که نرفتم. نمونه بارزش همین مسابقه کتابخوانی بود که اولین نفر نوشتم آمدیم اما نیامدیم؛ یعنی خب جور نشد که بیاییم. اما این یکی رو ساعت هفت شب پنجشنبه واسش ساعت کوک کردم که یادم نره. کامبیز کور بشه اگه دروغ بگم، آدم بشه اگه راست بگم. خب حالا دوستان غیر فرهیخته ای که کتاب رو خوندن نمی تونن بیان یعنی؟ اما واقعا دست مریزاد و کارِتون درست. به این میگن حرکت در مسیر صحیح. خدا قوت!

سلام. اول به برنده های مسابقه تبریک میگم.
دوم به شما سمانه جان خدا قوت میگم و کامنت جناب صالحی رو لایک می کنم. خیلی دلم می خواد۵شنبه بین تماشاچی ها باشم و بدجوری سعی می کنم که بشه. چه من به برنامه۵شنبه برسم و چه نرسم، کاری که شما می کنید از نظر من به شدت قابل تقدیره و به شدت طرفدار و خواهان ادامه این جریان مثبت و قشنگ هستم.
موفق باشی دوست من.

سلام.
به آقای استیری و خانم رحمانی تبریک میگم و از حضور تمام عزیزان شرکت کننده در مسابقه کتاب‌خوانی، صمیمانه قدردانی میکنم.

ایشاالله با حمایت هرچه بیشتر بچه ها و ارائه پیشنهادات بهتر بتونیم آزمونها و مسابقات آنلاین محله رو گسترش بدیم.
خانم کریم زاده برای هرچه بهتر برگزار شدن مسابقه کتاب‌خوانی، تموم تلاششون رو انجام دادن و انصافا در تجربه اولی که در محله در ایم زمینه داشتیم، به شدت موفق بودیم و جا داره هم از ایشون و هم از آقای درفشیان برای طراحی فرم مسابقه تشکر کنم.
پاینده باشید.

سلام بر مدیر شایسته محله نابینایان. من هم از شما تشکر میکنم که همه جوره در کنارمون هستید، به شدت پیگیری کردید و با قدرت حضور کامل داشتید تا این طرح به بهترین شکل و با موفقیت انجام شد. همواره سرزنده و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

فراموشی رمز عبور

تنظیم دوباره رمز عبور فراموش شده