برگزاری کنفرانس با موضوع پذیرش والدین فرد نابینا. سه شنبه 31 اردیبهشت، ساعت 21 در تیم تاک محله نابینایان با حضور دکتر پویان سهرابی

شنبه 14 اردیبهشت کنفرانسی در تیم‌تاک محله،
با حضور دکتر پویان سهرابی برگزار شد. کنفرانسی که به دلیل حضور گرم و همراهی صمیمانه‌تان، اِنِرژیم را برای تلاش هرچه بیشتر دوچندان کرد.

همانطور که حتما اطلاع دارید، خانواده به عنوان اولین و کوچکترین اجتماعی که یک فرد تجربه میکند، یکی از مهمترین نقش‌ها را در تربیت او به عهده دارد. بدیهیست والدین آگاه، فرزندانی تحویل جامعه میدهند که از نقش فردی و اجتماعی خود اطلاع دارند، آن را میپذیرند و بهتر از اشخاص دیگر به آن عمل میکنند. در کنفرانسی که گذشت، نابینایی به عنوان یک استرس معرفی و با این نگرش، نحوه پذیرش آن بررسی شد. این بار قصد داریم در مورد والدین نابینا گفتگو کنیم.
مفهوم پذیرش و سازگاری و اهمیت آن، پیامدهای عدم پذیرش نابینایی فرزندان توسط والدین آنها، اساسی ترین نکاتی که والدین باید در برخورد با کودک نابینای خود بدانند، نقش والدین در دوست‌یابی این کودکان، اشتباهات رایج در تربیت فرزند نابینا، بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های کودکان نابینا و ملاحظات مربوط به آن، نگرش والدین نسبت به نابینایی فرزندشان از لحاظ دینی، اخلاقی، انسانی و روان‌شناختی و اهمیت مشاوره و روان‌درمانی برای کودکان و والدین، چکیده ای از موضوعات مورد بحث هستند.
سه شنبه 31 اردیبهشت، ساعت 21 منتظر حضور گرم شما و در صورت امکان والدین عزیزتان هستیم. این بار هم با همراهی ارزشمند خود، ما را دلگرم کنید.

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در اطلاع رسانی, روانشناسی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.