کنفرانس با موضوع پذیرش نابینایی با حضور دکتر پویان سهرابی؛ شنبه 14 اردیبهشت در تیم تاک محله نابینایان

بی تردید زندگی هر انسانی خالی از تلخی‌ها و شیرینی‌ها نیست. مبارزه با محدودیت‌ها برای رسیدن به آنچه میخواهیم، همواره بزرگترین آرزوی هر انسانی بوده که زندگی را بیش از زیستن صِرف دوست داشته است. موانع سر راه انسان به عنوان موجودی که احتیاج دارد با جامعه ارتباط برقرار کند، از نداشتن خانواده خوب به عنوان اولین اجتماع کوچک گرفته تا نداشتن یک جامعه مناسب برای پیشرفت در صورتی که قصد عبور از آنها را داشته باشیم، در گام اول باید پذیرفته شوند.

قصد داریم این بار در تیمتاک، پای صحبتهای گرم دکتر پویان سهرابی بنشینیم. شاید یکی از سختترین دوران برای یک فرد نابینا و به خصوص دیر نابینا، پذیرش دنیای  تقریبا متفاوت پیش روی اوست. قبول کردن نابینایی برای فرد نابینا و خانواده اش در گام نخست و مهارت ارتباطی او برای حضور در جامعه به عنوان یکی از افراد آن اجتماع، برای نشان دادن تواناییها و عادی سازی ضعفهایش به عنوان یک انسان، در گامهای بعدی، دغدغه هاییست که قطعا فکر همه ما را به خود مشغول کرده است.

پای صحبتهای دکتر سهرابی مینشینم. مدرک دکتری روانشناسی سلامتش را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ کرده است. لحن شیوا و گیرا، حرفهای منطقی و جذاب و اشتیاق و علاقه به کار و حرفه اش مرا بیشتر به عملی کردن تصمیمم ترقیب میکند. قطعا حضور دلگرم کننده شما و نظرات ارزشمندتان، ما را در ادامه فعالیتهایمان یاری میکند پس، شنبه 14 اردیبهشت، ساعت 21 یا 9 شب، مشتاقانه در لابی تیم تاک محله نابینایان، منتظر حضور پر محبتتان هستیم.

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در اجتماعی, اطلاع رسانی, روانشناسی ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

11 Responses to کنفرانس با موضوع پذیرش نابینایی با حضور دکتر پویان سهرابی؛ شنبه 14 اردیبهشت در تیم تاک محله نابینایان

 1. 1
  زهرا مرادی says:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقا ی صالحی و سایر دوستان عزیز, یه خواهشی داشتم, خواستم اگه براتون ممکنه این کنفرانس ارزشمند را ضبط بفرمایید و در محله قرار بدید تا کسانی مثل من که امکان شرکت در کنفرانس براشون فراهم نیست بتونند از این کنفرانس مفید استفاده کنند, با سپاس از شما

 2. 2
  رعد بارانی says:

  سلام
  ی سئوال غیر مرتبط دارم
  بالای صفحه ی گزینه نمایش داده میشه که به فارسی نوشته گوگل نمیدونم چی خخخخ
  چون کلمه بعدی ریزه و نمی تونم بخونم
  میگم اون گزینه چی هست ؟
  پسرم توی این گرونی خودتونو به خرج نندازید راضی به زحمت نیستم به خدا

 3. 3
  پریسا says:

  سلام و خدا قوت. چه خوب! اگر خدا یاری کنه و مشکل آنتیکی واسم پیش نیاد حتما خودم رو می رسونم.
  در کامیابی همیشه پیشگام باشی!

 4. 4
  گوشه نشین says:

  با سلام و تشکر از این اقدام شما امیدوارم بتوانم به موقع خودم را برسانم البته من مدتی بود که نمیتوانستم وارد تیم تاک بشوم ولی خوشبختانه چند روزی هست که این مشکلم حل شده خدا کند که دیگر مشکلی از این جهت نداشته باشم بهرحال برای کادر مدیریتی و همه عزیزانی که در انجام کارهای محله زحمت میکشند کمال تشکر و قدر دانی را دارم موفق باشید

 5. 5

دیدگاهتان را بنویسید